Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ja, folk, kje pa ste ?

Ja, folk, kje pa ste ?

heheheheeh a neda ..uh komaj čakam ejj dozivetje..uh sem ponoči že sanjala kaj bo fino..hihihi
pejva skup omedlet…ampa zajček…zdej pa resno…men je res fino!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj me že močno skrbi tvoje zdravje:)))
Ha, ha, ej, omedliva, pa bo….

Zdej me pa zanima, zakaj zajček kuha mulo, no???

Tud Jani ne more skoz viset na PC :))) Cmoka, samo za zajčka :))))

Hehehehe.. zajček.. pa res no.. jaz vem, da če ni nikogar, se bo vedno od nekod pojavil moj zajček in.. evo.. je vse rešeno :)))

Jani je danes nekaj pekel.. tko.. roštiljal :))))

No… :)))) važno, da se razumemo, a ne 🙂

Aha… ker ko si vzamemo pri nas čas za kavč… to traja ponavadi.. vsaj en popoldne :)))))))

Jani zdej gre gledat F1

Hmmmmm, ja :)))) sem mel pa tolk luškano putko sinoči, da ni blo n’č za čakat. Bi mi lahko ušla ;))))))))

Zajček…. JTLC ;)))))))))

Mja, ;))))))))))))

Uh, kok sem tde pa jaz vesela :)))))))))
Jani je moj :))))

cmoka!

A je bilo fino papat z roštilja, a ne ?

No, saj ti bom povedala :))
Skoz ne moreš bit, saj je tole danes dost :)))
zajček te je full vesel, res !
saj tudi jaz vcasih težko visim :)))))))))

cmoka samo za mojega Janija! TKo !

Ej, mafija, tkole: sem privandrala nazaj domov,
šest ur sem hodila kot norec, a mi je bilo neznansko
lepo. Noge me sicer malo bolijo, ampak, bolj kot me
bolijo, bolj mi smrdijo, zdejle grem tja pod tuš, ampak
nisem mogla prej, res ne, dokler vas ne pozdravim. Sem pa mau kreputo, to pa. Izlet je bil božanski, božanski, božanski …. utrujenost je tako prijetna, kot en mini …. pih, nam povedala, nam!

Zaječk, a ti da mulo kuhaš? Upam, da bo tudi ričet dober, ne sam mula.
Lončka prinesem tudi jaz, da se najem ričeta. Veš kako pravijo za ričet: ričet neče u r… čičet! Heh, heh! Mula pa je dobra do fulla!

Ja, fantje moji zlati, dekleta moja preljuba, jaz grem out, ko se vi nalimate tu gori, heh, tako nisem mogla biti z vami, ampak v mislih ste hodili z menoj, verjemite ali ne. Jani, res sem vandrala tudi za vas, resnično, in to zato, da vam bom povedala, kam naslednjič na izlet, ko ne boste vedeli, kaj početi doma. Božansko je bilo, res. In imaš kaj videti.

Muca, moja muca mucasta, tako je je, da se vedno oglašam jaz, ko vi počivate in vedno vi, ko si jaz mislim: pih, nam še šla gor, k’ tko nobenga nau. Pol pa drug dan vidim, da ste vsi ponoč robantili tle okrog. Upam, da bo danes mal drugače. Zdaj bezlam pod tuš, da nam od lastnega smradu gagnila tuki!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

aha, zajček fino :))) in to smo potem nadaljevali še naprej na eni lokalni veselici.. tko da je zdejle.. čas da si poiščem svojo putko in jo odjadram spat ;))))))))

Jani gre zdej štet luknice…tuša :))

Hmmmmmmmmmmmmm :)))))))

Jani je vesel take pozornosti ;)))))) koštrunc pač 😉 a ne … zajček :))))

Kaj ni rekla da pride že danes nazaj…. Samo,. da je ni kakšen povodni mož.. pa to :)))))))))))) No mislim, brez mojih dohtarc, tud špinel ne pomaga :)))))

Jani čaka javljanje Dr. B… dopust pa to :)))

ŠE ZA EN DAN bogatejši..še za en klinc bolj ah no ja sej bo…Bo Bo…bemti da bo!!Upam da ne prepozno….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, seveda bo. Čakat je treba, oja, čakat, to pa.
Ampak, kdor čaka, ta ziher tudi dočaka, meni verjemi,
govorim resnico, porojeno iz izkušenj. Le prezahteven
človek ne sme biti, in ko dobi, kar čaka, mora tisto samo
prijeti, vzeti, objeti in začeti bogatiti, če ni ravno vse v superlativih. In ko bo to, kar je dobil še sam z malo domišljije in dobre volje obogatil, si bo lahko rekel: Na, zdaj sem pa dočakal in zda imam, kar sem čaka. In potem – samo še nežna skrb in negovanje in ….. imaš, kar si si želel.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja čakati,,ja sej vem..kaj pa če bo prepozno?Kaj pa če le predolgo čakaš…čakaš čakam čakava..čakamo čakate čakajo čakamo čakate čakajo..pol pa kar čakejmo…ni hudič nekaj že bo..al bo dobro al pa slabo to bomo pa še videli…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heh, muca, kako previdno si uporabila besedo za
gospoda Luciferja, tokrat si mu dejala hudič, ne vrag!
Heh, heh, heh!
Ampak, verjela ti to ali ne, tudi meni je dolgčas po tem
vragu, res.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Katerem?????? :))))))))))))))))))))))))))))))

Veselo nočko tebi in tvoji putki :))))))

Ja, bo tako koštrunči…..oven …
ZTLC!

Kako katerem, bemtiš! En vrag je, ki nosi ime
hudič in z vsem spoštovanjem mu nekateri
pravijo celo Lucifer, je tako ali ne?

MTLC, zajček moj mili!

Ježek, ježek, gozdni dedek, kje si ti,
le kot vodijo tvoje sledi ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tudi jaz pogrešam Vraga ! ! ! :)))))))))))))))))))
Lepo je pisal, mi je bil všeč, pa je poniknil….

Pa kaj hudiča pogrešaš Vraga, ko pa znajo
drugi tudi tako lepo pisati….. ženska božja,
nehi, če ti rečem nehi, pol nehi, če ne bom
poklicala ….e……. hja, no. …….e……… aha, že
vem, bom poklicala …… jeeeeeeeežžžžžžžžžkkkkkkkkaaaaaaaaa, da te malo umiri, bemtiš. Kaj poreče čebelica, ko se vrne. Uf, sem se ravnokar spomnila. Kdo je tista čebelica tem čez, a, ki jo ena sestra kliče? Kdo, kdo, kdo, ni naša čebelica, ane da ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne, ni naša čebelica. Naši čebelici bom poročala, kako slabo me je čuval ježek, žal. Joj, pa tako dolgo je ne bo.
Kdo pa še piše tako lepo kot Vrag !!! ??? Joj, le kje je?

New Report

Close