Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek JA IMAM RITAM!

JA IMAM RITAM!

Ludi ritam….
Pa ven,pa not,pa ven,pa not,pa ven, pa not, pa spraznim…
pa ven pa not,pa ven pa not,pa ven pa not,pa spet spraznim…..
In tako že cel dopoldan!!!!
Sp

Ritaš že, ritaš….. mečeš ta zadnjo sem in tja iz nevemkaterega čustva že, trpimo pa mi…

Hja, doživeli smo vstajenje, dragi gledalci in gledalke….:-))))

P.S.
A si ziher, da se nisi zmotil?!

Enega velikanskega cmoka moji dragi prijateljici!!!!!
rad te imam in cenim te!
Sp

Tudi jaz tebe, saj veš.
Me pa veseli, da si le prišel malo pogledati na nas. Je taka tuga danes tu, vsi se nekam kujajo in mrkajo, zato ostajam le nemi opazovalec.

Je pa škoda, madona, če bomo tako nadaljevali, bo treba naziv spremeniti – “Mrtvašnica”….
Pa se mi zdi, da se nam ne mudi tja, konec koncev bomo vsi enkrat tam notri, ne?! Zakaj bi torej morali biti dvakrat?!
Cmoka, bučko pokonci, prste na tipkovnico in – ŠTART. Začni tolči. Pa kaj neumnega napiši – no, berljivo le naj bo, drugače bom jaz mojega sinčka zraven spustila…. bo pa takole:

lavdjgvfjdovjefehvop bv fvjrnv kjvrj

Ekola.
:-))))

Vrabči!? …(tko mal slinasto bi pisalo v scenariju)

A si za en swinger party?
Sp

meni se zdi, da sva to temo že tolikokrat zdebatirala, da….:-)))
Nisem.

Pa druge vprašaj. Saj veš – vprašati pa ni greh, ne?! Dokler ne boš začel spraševati, ne moreš reči, da delaš na tem….:-)))))

če globlje premislim, bi se mi ob izvajanju take prakse (no, se mi ne bi, ker niti ne bi probala) porajala dva vprašanja:

1. vrstni red – saj veš, verjetno vsaka hoče biti in prva in zadnja…:-))
2. razporejanje moči – malo bi je morala prišparati za na konec, da bi mojo konkurentko pripravila do tega, da bi priznala, da sem bila jaz boljša….:-)))

Uj, bi imel hudiča v ženski podobi, ne želi si kaj takega….:-)))))

Na take reči pa še v sanjah ne bi pomislil!
To pa res lahko samo ženske na plano spravite….
Pa saj bi šlo samo za veselje,zabavo in ne za tekmo!
Brez veze,…se mi neki počutje spreminja,sploh,ko me je zdaj en Prlek zjebal do kraja…..:-((((((
Sp

Se smejim…imaš pa res ludi ritam, le kaj to delaš?????
Opisuješ, kot da bi počel nekaj lepega…ampak ne vem…ali res tolikokrat zmoreš…ja.ja.ja….saj že grem…se smejim…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj opisujem?
Lopato v zemljo,lopato iz zemlje,pa eno lopato gnoja noter,pa spet isto in isto!
A si ti mogoče kaj druzga mislila?
Sp

Ja kje pa, sem na kaj drugega pomislila, ni govora…saj veš da sem takooo nedolžna, ja enako sem mislila…kot ti…na not, pa ven…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close