Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ja to sem jaz. Ljubica, zdaj že skoraj bivša.

ja to sem jaz. Ljubica, zdaj že skoraj bivša.

 

Vse življenje sem se otepala takih vezanih, poročenih. Nikoli nisem bila zares zaljubljena pa sem že v srednjih letih, vedno sem bila za resnico, sovražim laži, pretvarjanje resnice…..kako ironično.

Točno to kar sem vedno sovražila sem postala, ljubica….Na začetku ko sva se spoznala nisem vedela da je v vezi. Povedal mi je da ima družino in bivšo. Ko sem spraševala kako bivšo, je povedal da nič nimata skupaj, samo otroke.

ker sem oseba ki verjame v dobro ljudi, sem mu verjela. Sem mu pa skozi govorila da če se kaj spremeni na tem področju naj mi pove, da bova nehala, da sem za resnico naj bo še tako boleča. Pa nikoli nisem od njega zahtevala da pusti družino. Jaz nisem v vezi in brez družine. Ko mi je končno povedal da želi rešiti družino, da se je odločil za družino, je bilo že prepozno sem bila že do ušes zaljubljena in ga nisem mogla pustiti. in sva nadaljevala. To traja približno dve leti, z malimi prekinitvami.

Do približno dveh al treh mesecev nazaj, ko je baje žena najdla sms in baje postala bolj pozorna. Od takrat najprej sem bila za vse jaz kriva. Baje žena pozna že mojo tel…Po telefonu se dere na mene, za vse sem jaz kriva, saj mu nisem držala pištolo nad glavo.

In še sedaj vprašanje. Kaj bi vi naredili. Rada bi se prepričala če ona res ve (ker imam čuden občutek da ne ve, ker če bi vedela bi me poklicala) vsaj to bi jaz naredila.

Kako bi to najlažje naredila. Pa s tem ne mislim da bo potem moj, itak bo izvedel kdo ji je povedal, ker se ne bom skrivala.

Jaz bi želela vedeti če bi bila na njenem mestu, pa se naj potem sama odloči al ostane al gre.

Sem mu pa rekla naj ji prizna….ali ji bom pa jaz….imam pa tudi dokaze, slike, sicer nič kočljivega…samo pogovor z nama itd…

Sem pa prek mesingerja stopila z njo v stik, pa ni nobenega odziva. Kako naj še stopim z njo v stik ne vem. Imam občutek da opravlja z njenim telef. oz. fb tudi on, ali je to možno. Ker vsako stvar ki ji napišem on takoj izve, ali mu tako verjame da mu takoj vse pove?

pa še enkrat, kako naj še stopim v stik z njo kot prek fb. Pa nočem govoriti z njo da bi potem njega dobila nazaj, nikakor ne. Želim da ona izve iz prve roke kakšen kreten je on in kako jo zaj….v glavo. in potem se sama odloči.

Tako bi jaz želela za sebe, da mi nekdo pove če bi bila na istem.

Mislim da je čas da si priznaš da si si sama kriva in da zaključiš

A zdaj ko te več ne mara,bi pa povedala ženi? Hahahahahaha

Tudi ko bo žena zvedela,ga ne bo pustila. In veš zakaj? Ker bo vedela in videla,da mu ni do tebe ali pa preprosto iz inata. In tudi če bosta šla narazen,k tebi kot krivcu sigurno ne bo prišel.

A si ateistka ali kaj? Ne želi svojega bližnjega blaga. Kaj misliš, da je to kar tako postavljeno v tri krasne?

Sploh pa nisem brala, ker se mi ne da.

Jaz bi na tvojem mestu ga blokirala po tel., prekinila vse stike. A ni dovolj, da ti je lagal?? Ne vem, zakaj ga že takrat, ko si ugotovila, da sploh ni samski, nisi sterala nekam.

Brezveze še vlagat čas v to zgodbo, razlagat ženi, itd. Na koncu boš tako ti najslabša izpadla.

Zakljucis zadevo in gres naprej. Clovk s teboj ne zeli biti. In ti si zasluzis vec. Zaljubljenost mine

Odgovor na objavo uporabnika
Ohjoj, 22.02.2023 ob 10:36

A zdaj ko te več ne mara,bi pa povedala ženi? Hahahahahaha

Tudi ko bo žena zvedela,ga ne bo pustila. In veš zakaj? Ker bo vedela in videla,da mu ni do tebe ali pa preprosto iz inata. In tudi če bosta šla narazen,k tebi kot krivcu sigurno ne bo prišel.

Itak Vem da ne bo nikoli moj, pa tudi če ona z njim ostane mi je vseno….

Samo želela bi da ve da na začetku nisem vedela da ni bivša.

Kako naj stopim v stik z njo. Ker prek mesinger ni nobenega odziva…

 

Jaz na mestu te žene, tudi če bi vedela zate, te ne bi poklicala, se ne bi pogovarjala s tabo, se ne bi odzvala na tvoje poskuse kontaktov prek Messengerja, skratka zame ti ne bi obstajala. Ker nisi pomembna. Ker nimam s tabo nič.

Kar bi imela, bi se pomenila in uredila z možem.

Ne vem, kaj točno bi se žena in ljubica pogovarjali. Ne nori.

Ce bila iskreno za resnico bi zadevo zakljucila takoj ko si jo zvedela. A ker si bila le lazno za resnico, si podprla laz, ker je tebi ustrezala.. a kljub temu bi iz mascevanja stopila v stik zzeno. Ona nima z vajinim dejanjem nic, kot pises ze ve da jo vara, tko da bi njej zgolj zaradi svojega zadoscanja kazala slike, pogovore, da bi blo teb lazi ko bi gledala njene filinge..

Odgovor na objavo uporabnika
enatam907, 22.02.2023 ob 11:03

Zakljucis zadevo in gres naprej. Clovk s teboj ne zeli biti. In ti si zasluzis vec. Zaljubljenost mine

Vem da si zaslužim več in da moram najprej. Nisem bila še v taki situaciji.

Samo ne prenesem teh leži. Nazadnje me je tako nadiral po telefonu, kot da bi bila za vse jaz kriva.

Naj še ona ve, in se odloči sama. Na fb ni pa nič aktivna, kot da bi bila duh. Pa še pravo profilno nima, pred kom se skriva? Jaz se ne skrivam.

Odgovor na objavo uporabnika
takole ti povem, 22.02.2023 ob 11:07

Jaz na mestu te žene, tudi če bi vedela zate, te ne bi poklicala, se ne bi pogovarjala s tabo, se ne bi odzvala na tvoje poskuse kontaktov prek Messengerja, skratka zame ti ne bi obstajala. Ker nisi pomembna. Ker nimam s tabo nič.

Kar bi imela, bi se pomenila in uredila z možem.

No Vidiš jaz pa če bi bila na njenem mestu bi se želela prepričati ali je res kar mi mož ali partner govori. Več strani moraš izvedeti, ne samo eno..

Verjamem pa da bolj verjameš partnerju ker sta že 20 let skupaj, kot tujki.

Najbolje da pustim vse skupaj

A dej no. Ko si kao zvedla, oz. ti je rekel, da želi rešiti družino, praviš, da sta nadaljevala. A zdaj bi pa ženi šla teosit, češ kakšno prase da je. Ne mešaj dreka, pri katerem si sodelovala. In bi lahko odšla, ko se je odločil, da bo poskušal rešiti družino. In pol v nadalje želiš drekati z opravičilom, da nisi vedela. Saj si potem vedela, pa še nisi končala in zavestno nadaljevala kot ljubica. Glede na te zapise, boš ti ostala ena zavrnjena, ki se s te ne more sprijazniti. Na začetku ni vedela, da je bivša, a ko ni bivša, se avtorica pač še naprej drajsa z njim, pol bi pa scene delala 🙃🙄☺️☺️☺️

Če veš kje živita ali kje dela se pojavi tam in ji povej. Lahko da je vse videla in ji je vseeno ali ji on meša glavo z lažmi.

    Saj vidiš kako je tebe zmanipuliral, grozno. Taki tipi so psihopati in narcisi brez kakršne koli čustvene inteligence, da bi se zavedali kaj povzročajo drugim. Upam da preboliš, predelaš in dobiš nekoga, ki te po rokah nosi, saj si zaslužiš pravo, pristno ljubezen!

Malo čudno napisano:

“Baje žena pozna že mojo tel…Po telefonu se dere na mene, za vse sem jaz kriva, saj mu nisem držala pištolo nad glavo.”

Kaj je to? :))) eh dej no kdo se dere na tebe, če bi ti zdaj njo poklicala?

srbi te pička in njega kurac

ne vem od kdaj je ta forum postal tak sluzast plac za take sluzaste pizde kot si ti avtorca

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 22.02.2023 ob 11:14

Ce bila iskreno za resnico bi zadevo zakljucila takoj ko si jo zvedela. A ker si bila le lazno za resnico, si podprla laz, ker je tebi ustrezala.. a kljub temu bi iz mascevanja stopila v stik zzeno. Ona nima z vajinim dejanjem nic, kot pises ze ve da jo vara, tko da bi njej zgolj zaradi svojega zadoscanja kazala slike, pogovore, da bi blo teb lazi ko bi gledala njene filinge..

Se Strinjam z tabo. Bi morala takoj zaključiti ko sem izvedela.

Iñ ona nima nič z tem, on ima..

Samo jaz vem da bi želela vedeti če me kdo zaj….in zakaj….samo to sem jaz…nje ne poznam…

Bolje da neham z tem in grem naprej bolj previdno…

Odgovor na objavo uporabnika
Šišmaš, 22.02.2023 ob 11:24

A dej no. Ko si kao zvedla, oz. ti je rekel, da želi rešiti družino, praviš, da sta nadaljevala. A zdaj bi pa ženi šla teosit, češ kakšno prase da je. Ne mešaj dreka, pri katerem si sodelovala. In bi lahko odšla, ko se je odločil, da bo poskušal rešiti družino. In pol v nadalje želiš drekati z opravičilom, da nisi vedela. Saj si potem vedela, pa še nisi končala in zavestno nadaljevala kot ljubica. Glede na te zapise, boš ti ostala ena zavrnjena, ki se s te ne more sprijazniti. Na začetku ni vedela, da je bivša, a ko ni bivša, se avtorica pač še naprej drajsa z njim, pol bi pa scene delala 🙃🙄☺️☺️☺️

Ni tako lahko, ko so enkrat čustva vpletena in si predaleč. Avtorico berem, kot dobro osebo, ki se v take stvari ne bi spuščala, če bi le vedela resnico. Kje je njena krivda, da čuti? Da ljubi? Da je dobra oseba, ki zaupa? Ja če bi to vedela na začetku bi ga z lahkoto odrezala, s časom in močnimi čustvi je to veliko težje. Izgleda, da ji je vseeno uspelo pustiti ga za sabo, čeprav ga ljubi. Ne moreš srca izrezati in ne čutiti, pa če prav je tip totalen retardiran kreten!

V bistvu se želiš maščevati njemu, s tem da bi povedala ženi za vaju. Tako je razbrati iz tvojih litanj.

Morda upaš, da si bo premislil in se vrnil k tebi. Morda to počneš iz inata, da boš razbila njegovo družino. Sama veš najbolje, ni hujšega kot ranjena ženska – pravijo.

On te je nadiral zato, ker je v stiski. Itak je lažnjivec, tako kot 90% varajočih moških. K tebi se ne bo vrnil, ampak bo čez čas našel novo “žrtev”.

Če si pametna boš vse pustila, kot je ena napisala – zaljubljenost mine. In še nekaj – če ga boš dala na ignore, boš zanj postala še bolj zanimiva in povečala možnost, da bosta spet ljubimca. Če si to seveda želiš…

Odgovor na objavo uporabnika
laž na laž, 22.02.2023 ob 11:29

Malo čudno napisano:

“Baje žena pozna že mojo tel…Po telefonu se dere na mene, za vse sem jaz kriva, saj mu nisem držala pištolo nad glavo.”

Kaj je to? :))) eh dej no kdo se dere na tebe, če bi ti zdaj njo poklicala?

srbi te pička in njega kurac

ne vem od kdaj je ta forum postal tak sluzast plac za take sluzaste pizde kot si ti avtorca

 

 

Sory A sem napisala da se žena dere na mene….Ne očitno sem se zatipkala.

On ljubimec  se dere name.  Če bi se ona bi že govorila z njo in zaključila to zgodbo.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5765, 22.02.2023 ob 11:31

Ni tako lahko, ko so enkrat čustva vpletena in si predaleč. Avtorico berem, kot dobro osebo, ki se v take stvari ne bi spuščala, če bi le vedela resnico. Kje je njena krivda, da čuti? Da ljubi? Da je dobra oseba, ki zaupa? Ja če bi to vedela na začetku bi ga z lahkoto odrezala, s časom in močnimi čustvi je to veliko težje. Izgleda, da ji je vseeno uspelo pustiti ga za sabo, čeprav ga ljubi. Ne moreš srca izrezati in ne čutiti, pa če prav je tip totalen retardiran kreten!

Res Je preveč čutim in ko tole berem mi solze polzijo iz oči. Pa itak vem da ne bi smela tako čutiti, ampak je še premočno.

Pa si rečem grem najprej,  pa še vedno pridem z mislimi nazaj. Srce pravi drugo, razum drugo.

    Zato sem želela govoriti z njo, da vidim kakšna oseba je, kaj ju drži skupaj. In če se bo kljub temu odločila za njega mi je prav.  Itak nikoli ni bil in ne bo moj

Glede na njen tretji odstavek v uvodu, ga ona ne bi spustila, tudi če bi takoj vedela. Tako ga tudi sedaj ne, zato se pa še mal na ženo oslanja, samo da bo še malo naokrog. Na kakršenkoli način že. Za Anonimno 5756

Odgovor na objavo uporabnika
GOODLIFE, 22.02.2023 ob 11:33

V bistvu se želiš maščevati njemu, s tem da bi povedala ženi za vaju. Tako je razbrati iz tvojih litanj.

Morda upaš, da si bo premislil in se vrnil k tebi. Morda to počneš iz inata, da boš razbila njegovo družino. Sama veš najbolje, ni hujšega kot ranjena ženska – pravijo.

On te je nadiral zato, ker je v stiski. Itak je lažnjivec, tako kot 90% varajočih moških. K tebi se ne bo vrnil, ampak bo čez čas našel novo “žrtev”.

Če si pametna boš vse pustila, kot je ena napisala – zaljubljenost mine. In še nekaj – če ga boš dala na ignore, boš zanj postala še bolj zanimiva in povečala možnost, da bosta spet ljubimca. Če si to seveda želiš…

Ja Vsi pravijo da so varajoči moški lažnivci…samo jaz sem verjela da mi govori resnico. Sem si mislila da če ne govori res, sam sebi laže.

Sedaj nič več ne verjamem in se sprašujem če se je zlagal da ona ve.

Al je možno?  In zakaj ? Saj bi lahko samo preprosto tekel, ne čutim ničesar do tebe konec je. Bi lažje to sprejela, kot to ignoranco. Že takrat ko je rekel da je izvedela je rekel da me bo bloc.na telef. Pa me še zdaj ni. Kakšno igro si gre ?

Ah, avtorica, nehaj! Takoj! Kaj te briga žena! Seveda bo bolelo nekaj časa, ampak ne vtikaj se v njune zadeve. Če te tip nadira po telefonu …. halo? Pa saj se hecaš, ne, da se še vedno z njim ukvarjaš??

Ti bi njegovi ženi želela povedat, kakšen kreten je njen mož, ampak ti si bila s tem taistim kretenom. Si kaj boljša? Če bo zapustil ženo, boš z njim, pa čeprav je kreten?

Daj, umiri se. Nehaj iskat njegovo ženo. Nehaj na celi črti, v glavnem!!!! Sploh več ne razpravljaj z njim in ne misli, da se boš potem počutila kaj boljše, če boš njegovi ženi povedala, kakšnega moža ima. Saj ve, brez skrbi.

 

A Ni tako da če nekdo reče odločil sem se z družino. Konča z tretjo osebo v dobrobit družine. Brez varanje. Zakaj bi končala oseba brez družine.

Tisti ki ima družino bi moral vedeti v kaj se spušča in če se je odločil za družino to pomeni brez varanje, laži itd…vsaj tako si jaz to predstavljam.

Za vse sta krivca  dva oseba tista ki vara in oseba ki je v to prevolila. Sam večji delež krivde nosi tisti z družino, ker se mu ne bi bilo treba spustiti v tak odnos..

@Anonima556:

Prvo pravilo je – da nekomu, ki se zlaže v tako pomembnih stvareh – nič več ne verjameš. Glej kaj človek počne, ne kaj govori. Glede na pisanje si iskrena in naivna. Idealna kombinacija za varajoče moške.

Vidim, da je še vse sveže, glede na vprašanja, ki si jih zastavljaš. Rekel bi – škoda časa, ampak vsak rabi čas da predela stvari. Pri ljubicah je vedno problem v tem, da če ima moški karizmo (glede na tvojo zaljubljenost jo je imel), se prej ko slej zaljubijo vanj in ga želijo imeti zase. Zato je neumnost, ko si tak moški najde 20 ali več let mlajšo, pa pravijo, da je ona z njim zaradi denarja. Ni. Ali pa redko. Za ženske sex ni samo telovadba, ampak pomeni bližino. In si, razen redkih izjem, ne želijo biti samo vreča za praznenje.

Moj nasvet je samo, da si vzameš čas. Še vsem je zacelil rane, enim prej, drugim kasneje. Ker ignoranca, kakor si napisala – ali ghosting – najbolj boli.

In prej koš dojela, da so taki, ki to počnejo, največji podleži, lažje ti bo. Snemi rožnata očala.

New Report

Close