Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ja to sem jaz. Ljubica, zdaj že skoraj bivša.

ja to sem jaz. Ljubica, zdaj že skoraj bivša.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5765, 22.02.2023 ob 11:25

Če veš kje živita ali kje dela se pojavi tam in ji povej. Lahko da je vse videla in ji je vseeno ali ji on meša glavo z lažmi.

    Saj vidiš kako je tebe zmanipuliral, grozno. Taki tipi so psihopati in narcisi brez kakršne koli čustvene inteligence, da bi se zavedali kaj povzročajo drugim. Upam da preboliš, predelaš in dobiš nekoga, ki te po rokah nosi, saj si zaslužiš pravo, pristno ljubezen!

No Vidiš to bi rada vedela komu laže

Odgovor na objavo uporabnika
Čas za naslednje poglavje, 22.02.2023 ob 10:29

Mislim da je čas da si priznaš da si si sama kriva in da zaključiš

Vem da sem sama kriva, ker sem si dopustila to.

Samo on bi lahko rekel da je konec saj se je odločil za družino. In to pomeni brez varanje a ne ? Jaz sem frej brez družinskih obveznosti

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubica291, 22.02.2023 ob 12:20

No Vidiš to bi rada vedela komu laže

Približno vse vem. Kje je, kdo je. Samo še pogum rabim da to naredim..

    Sam rada bi vedela a res ve, al je lagal da se me reši. Sicer ne vem zakaj na takšen način?

Odgovor na objavo uporabnika
Ohjoj, 22.02.2023 ob 10:36

A zdaj ko te več ne mara,bi pa povedala ženi? Hahahahahaha

Tudi ko bo žena zvedela,ga ne bo pustila. In veš zakaj? Ker bo vedela in videla,da mu ni do tebe ali pa preprosto iz inata. In tudi če bosta šla narazen,k tebi kot krivcu sigurno ne bo prišel.

Saj Mi je vseeno če ga pusti al ne.

Samo naj ve. In če se človek na mesinger ne odzove, kako priti še do njega

Ženi lahko na FB messenger napišeš le, da  v začetku nisi vedela, da je poročen, da ti je to tajil in da ga v ničesar nisi silila. Če hoče dokaze naj te kontaktira na … Brez skri, da vidi. Potem zaključi zgodbo in pojdi dalje. Škoda energije, sploh če bi rada povedala, pa te ignorirajo.

Enako se je zgodilo moji kolegici. Moški ji je tajil, da je samski, pa mu je uspevalo, da je bil na večih žurkah z našo družbo, spal pri nje, šel na dopust z njo .. Ko je pa žena izvedela, je bila pa ona, moja kolegica, največja P in K ter obsedenka, ki jima v odnosu ne da miru, pa da se vtika vanga. Nekatere ženske očitno težje prenesejo resnico kot pa da lažejo same sebi.

Pusti primiru. Stvar med njima je, kako bosta uredila, kaj vesta. Ti si svoje že naredila, ko si vlekla razmerje, četudi si vedela,nda je  poročen in želi rešiti familijo. Zdaj pa jim daj mir in jih pusti pri miru. Zaboga. Pa ne napletaj, kako hočeš resnico povedat. Resnico si zatajila s prvim seksom po priznanju, da je poročen. Čustva gor al pa dol. Saj ja nočeš take varalice zase met?

Odgovor na objavo uporabnika
steraj tole, 22.02.2023 ob 11:00

Jaz bi na tvojem mestu ga blokirala po tel., prekinila vse stike. A ni dovolj, da ti je lagal?? Ne vem, zakaj ga že takrat, ko si ugotovila, da sploh ni samski, nisi sterala nekam.

Brezveze še vlagat čas v to zgodbo, razlagat ženi, itd. Na koncu boš tako ti najslabša izpadla.

To Vem itak bom jaz najslabše odnesla. Vem da moram iti najprej in pozabiti.

Samo žre me to on bo živel svoje popolno družinsko  življenje najprej,  ko je mene tako prizadel

Želim si da bi trpel kot jaz, želim vedeti ali ona res ve in če bo izvedela al bo ostala z njim..

Samo želela bi vedeti a ona res ve. Pa tudi če ostaneta skupaj, potem zaslužita en drugega..

Poznam neokusno a resnično zgodbo. Sem proti takim igram kot so ljubezenski trikotniki, saj se pogosto ne konča dobro. Ampak!  Kolegica si je precej let lagala, se hvalila, da ima poročenega ljubčka samo za zabavo. Prala in kuhala mu pač ne bo. Žena je vedela, vztrajala z njim, bolj kot ne iz principa, imeli so celo dramo. A od žene se ni odlepil! Zadnje leto mu je kolegica ekstra najedala, da naj ženo zapusti. Letala za njim v solzah in se poniževala, saj je kazalo, da žene vendarle ne bo zapustil. Vsi smo mislili, se je dedec spametoval in bo razpucal. Potem je kolegica nepričakovano? zanosila z njim. To je bilo za ženo kaplja čez rob, tega ni prebolela, ni oprostila. Sunila je desca v rit, da je s kovčki vred poletel k ljubici.

Prvo leto, se je dedec ob ljubici kislo držal. Danes pa so prav nasmejana družinica z drugim otrokom na poti. Družinski prazniki, izleti, preseravanja, novo stanovanje. Kot da nikoli ni bilo nič.

Meni je kolegica odvratna, a očitno ji je uspelo. Karma očitno ne deluje.

Povejte mi nauk te zgodbe? Ko je jaći taj tlaći?

Odgovor na objavo uporabnika
GOODLIFE, 22.02.2023 ob 12:08

@Anonima556:

Prvo pravilo je – da nekomu, ki se zlaže v tako pomembnih stvareh – nič več ne verjameš. Glej kaj človek počne, ne kaj govori. Glede na pisanje si iskrena in naivna. Idealna kombinacija za varajoče moške.

Vidim, da je še vse sveže, glede na vprašanja, ki si jih zastavljaš. Rekel bi – škoda časa, ampak vsak rabi čas da predela stvari. Pri ljubicah je vedno problem v tem, da če ima moški karizmo (glede na tvojo zaljubljenost jo je imel), se prej ko slej zaljubijo vanj in ga želijo imeti zase. Zato je neumnost, ko si tak moški najde 20 ali več let mlajšo, pa pravijo, da je ona z njim zaradi denarja. Ni. Ali pa redko. Za ženske sex ni samo telovadba, ampak pomeni bližino. In si, razen redkih izjem, ne želijo biti samo vreča za praznenje.

Moj nasvet je samo, da si vzameš čas. Še vsem je zacelil rane, enim prej, drugim kasneje. Ker ignoranca, kakor si napisala – ali ghosting – najbolj boli.

In prej koš dojela, da so taki, ki to počnejo, največji podleži, lažje ti bo. Snemi rožnata očala.

Se Strinjam z tabo.

Bom poskušala pozabiti. Je še kar sveže tole in kar ne morem verjeti da sem na tem kot sem sedaj in da bom kdaj v taki zgodbi.

Mi pa veliko pomeni da mi tujci povejo to kar že v srcu vem da je prav lp

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
56lg4, 22.02.2023 ob 13:03

Ženi lahko na FB messenger napišeš le, da  v začetku nisi vedela, da je poročen, da ti je to tajil in da ga v ničesar nisi silila. Če hoče dokaze naj te kontaktira na … Brez skri, da vidi. Potem zaključi zgodbo in pojdi dalje. Škoda energije, sploh če bi rada povedala, pa te ignorirajo.

Enako se je zgodilo moji kolegici. Moški ji je tajil, da je samski, pa mu je uspevalo, da je bil na večih žurkah z našo družbo, spal pri nje, šel na dopust z njo .. Ko je pa žena izvedela, je bila pa ona, moja kolegica, največja P in K ter obsedenka, ki jima v odnosu ne da miru, pa da se vtika vanga. Nekatere ženske očitno težje prenesejo resnico kot pa da lažejo same sebi.

    Hvala Tako bom naredila in potem pustila vse pri miru. Lp

Zapiši tukaj na forumu in bo morda prebrala prava oseba… morda uporabi začetnice imen in ostale podrobnosti (ime mesta, delovišče, morda kak datum..). Če sem jaz ta ženska bi še kako želela vedeti! Kako pa si na fb vspostavila stik?

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubica170, 22.02.2023 ob 13:49

    Hvala Tako bom naredila in potem pustila vse pri miru. Lp

evo pisala sem ženi na mesinger, kratko in jedernato in dodala svojo telf. št…Ona me je pa blocirala na FB, očitno ve in noče govoriti z mano. Samo rada ji bi povedala da nisem čarovnica in da sem čisto navadno dekle, ki jo je zavedel njen moški. Rada bi ji povedala kako jo zaj….v glavo.

upam da je dobil svoje, da bo dobil svoje(ne ona, ona se mi smili, ker je vpletena v to).

Palca ima dva konca

Odgovor na objavo uporabnika
takole ti povem, 22.02.2023 ob 11:07

Jaz na mestu te žene, tudi če bi vedela zate, te ne bi poklicala, se ne bi pogovarjala s tabo, se ne bi odzvala na tvoje poskuse kontaktov prek Messengerja, skratka zame ti ne bi obstajala. Ker nisi pomembna. Ker nimam s tabo nič.

Kar bi imela, bi se pomenila in uredila z možem.

evo prav imaš. Pogovorila bi se z možem. A bi verjela varajočemu možu kar pravi? v vsakem 3 kotniku je več resnic, mogoče mi ne bi verjela, ampak kaj bi imela od tega da bi jaz lagala, ko vem da s tem  ko ji bom priznala bo izvedel on in ne bova nikoli več skupaj.

Ne prenesem da bi me imela žena za čarovnico in slabo osebo ker to nisem.

Sem bila samo zaljubljena, zaslepljena itd…

sem ji pa pisala na mesinger in me je bloc. na FB.  In kaj ima od tega. Očitno noče govoriti z mano, bom pustila vse skupaj.

Jaz osebno vem da bi se pozanimala še pri drugih, da ugotovim kaj je res ali ni.

Odgovor na objavo uporabnika
resnicoljubna ljubica, 22.02.2023 ob 10:20

 

Vse življenje sem se otepala takih vezanih, poročenih. Nikoli nisem bila zares zaljubljena pa sem že v srednjih letih, vedno sem bila za resnico, sovražim laži, pretvarjanje resnice…..kako ironično.

Točno to kar sem vedno sovražila sem postala, ljubica….Na začetku ko sva se spoznala nisem vedela da je v vezi. Povedal mi je da ima družino in bivšo. Ko sem spraševala kako bivšo, je povedal da nič nimata skupaj, samo otroke.

ker sem oseba ki verjame v dobro ljudi, sem mu verjela. Sem mu pa skozi govorila da če se kaj spremeni na tem področju naj mi pove, da bova nehala, da sem za resnico naj bo še tako boleča. Pa nikoli nisem od njega zahtevala da pusti družino. Jaz nisem v vezi in brez družine. Ko mi je končno povedal da želi rešiti družino, da se je odločil za družino, je bilo že prepozno sem bila že do ušes zaljubljena in ga nisem mogla pustiti. in sva nadaljevala. To traja približno dve leti, z malimi prekinitvami.

Do približno dveh al treh mesecev nazaj, ko je baje žena najdla sms in baje postala bolj pozorna. Od takrat najprej sem bila za vse jaz kriva. Baje žena pozna že mojo tel…Po telefonu se dere na mene, za vse sem jaz kriva, saj mu nisem držala pištolo nad glavo.

In še sedaj vprašanje. Kaj bi vi naredili. Rada bi se prepričala če ona res ve (ker imam čuden občutek da ne ve, ker če bi vedela bi me poklicala) vsaj to bi jaz naredila.

Kako bi to najlažje naredila. Pa s tem ne mislim da bo potem moj, itak bo izvedel kdo ji je povedal, ker se ne bom skrivala.

Jaz bi želela vedeti če bi bila na njenem mestu, pa se naj potem sama odloči al ostane al gre.

Sem mu pa rekla naj ji prizna….ali ji bom pa jaz….imam pa tudi dokaze, slike, sicer nič kočljivega…samo pogovor z nama itd…

Sem pa prek mesingerja stopila z njo v stik, pa ni nobenega odziva. Kako naj še stopim z njo v stik ne vem. Imam občutek da opravlja z njenim telef. oz. fb tudi on, ali je to možno. Ker vsako stvar ki ji napišem on takoj izve, ali mu tako verjame da mu takoj vse pove?

pa še enkrat, kako naj še stopim v stik z njo kot prek fb. Pa nočem govoriti z njo da bi potem njega dobila nazaj, nikakor ne. Želim da ona izve iz prve roke kakšen kreten je on in kako jo zaj….v glavo. in potem se sama odloči.

Tako bi jaz želela za sebe, da mi nekdo pove če bi bila na istem.

 

Vsaj preberi za sabo, preden objaviš! Pišeš, da žena najbrž pozna tvojo telefonsko, potem pa, da se po telefonu dere nate. Torej telefonsko pozna.

Kaj bi sploh rada, če je to slučajno res? Še naprej živela v toksičnih odnosih?

 

 

New Report

Close