Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ja, zuni ……

ja, zuni ……

je dan… mislim, no.. ni še čist glih dan.. ampak, se pa že dela 🙂

Dobro jutro gmajnica, prosim da naslednje 3 ure še nihče ne vstane, odpočijte si, vsi tisti, ki ste gripni, nastojte ležat še naprej… skratka… res si odpočijte, ker jutri, oja, jutri je pa čist en poseben dan… Ponedeljek!!!!

Aha, boste rekli, spet ponedeljek… No no.. sej potem pride torek, pa za torkom sreda, ma ni da bi govoru, da za sredo četrtek vrže petek in spet bo tu sobota, ko komaj čakamo, da v nedeljo lahko mal .. pocrkljamo sebe pa familjo… jej, a sem že pri nedelji spet.. no viš… kako je hiter teden okoli :)))))

Fajn se mejte, kjerkoli že boste, Jani jo čez pol ure šiba na Planino, pa ne progo polivat, temveč vrteti gofljo na občinski tekmi v veleslalomu… Ja, povsod se me spomnijo, ni kej :))))

Puncam lubčke, cmoke pa še kej (Saško, lahko na popek? – puncam mislim :)))))))) fantom, ker ni več valentinovo pa zauh. Mimogrede, Jani je letos bil na full presenečen za Valentinčka.. mmmmmm :)))) No je tud sam poskrbel za presenečenje, tko da je blo presenečenje obojestransko :)))

Zdej pa dost madona, sej polovico ne boste prebrali :))))

Fest bod’te, fajn se ‘mejtem pa se.. beremo!!!!

Jani, ki bi zdej kar pisal….. :))))))

Ooooooooooojllllllllllaaaaaaaaa Jani,
cmok leti za teboj. Fajn se mej, super
se mej. Tako lepo si nas pozdravil v to
čudovito sončno nedeljsko jutro. Pa tisto…..
jest bi zdeje še kar pisal ……. ane, kako včasih
človeka zagrabi ??

Dobro jutro, gmajnica. Lepo sončno jutro je,
škoda ga je izpustiti, zato grem, ven na sonce,
v mraz in v čarnost ……….. tega lepega dne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lepo si mi predočil delovni teden Jani , od ponedeljka do torka :))))
ej , super , da si vesel !!
zajček ti lima cmoka , ( da bi vedno te doma tako crkljali ) veselega.

Juuuuuj , ne še ,
čebelica Maja je
na sporedu .

Lepo jutro . Že sneži pri vas ?

Ne, snezi se ne, jel pa se je sonček
skrivati za goro ……… ja, čebelčko Majo
pa gledam spotoma …….. ko sem se
razpisala, ko sem potovala v svojih spominih ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jutro !
povej Mariči , si v tem čarnem jutru ugledala nekaj mističnega ?

Ja, zajči sem, oja. Ugledala sem ……. oh,
kaj ti vem reči. Srce me vozi sem in tja,
duša v tej vožnji tiho trepeta ………. se uzrem
tja gori pod goro, kjer sem pustila vse svoje
otroštvo ……. to j tisto mistično, kar danes
vidim, gledam …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dokler opaziš okoli sebe lepote narave , dokler v tem vidiš del svojega življenja , toliko časa lahko zanesljivo dobro veš , da še vedno čutiš . In to je to !! Ko tega več ne bo…

No tko..smo se mlo pocrkljali,pa požgečkali..pa eno domačo zašpilali..Pol smo pa vstali.

Jani dober komentiraj tekmo…..Hudir da ti res ne dajo mir!!…

Jep taki prazniki so najlepši,obojestranska presenečanja zažigajo sto na uro..v tem je čar vsega…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Spodaj sem bral modrovanje tvoje in zajčkovo o fiziki.He,he v vpogled obema moj dodatek.Fiziki ne zmorejo nečesa.Odkritja tistega,kar presega čas.Ljubezen je to :-))

Srečno obema,vsakemu posebej se razume!

ijojjjjjjjjj Raiderček..ma kje si srček ????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Koper,ljubica!Želel bi,da si tu.
Se bereva!

Ja sam rečt moreš a ne….jest pa napol iz postelje ..(((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bi počakal,da zlezeš ven :-)) zelo rad*******

Heheheh mOj mOJ *******:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

verjetno ja, čeprav verjamem, da je pa kakšen fizik vendarle sam zase odkril pa tud ljubezen :)))))

Je pa pripravna tale fizika.. marsikdaj pride prav.. za izgovor :))))))))

živjo Rider!

New Report

Close