Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jagode in ….

Jagode in ….

Jagode in ….. zajcek :):))

cebelica vabi zajcka v jagodicje :):)) ….. saj se tam delajo lahko hudimano dobre neumnosti :):)))))

En kup knedlnov +se ve kaj in se ve za koga :):))))

He a te tud plastične zgledajo..aaa?
namreč take so na ZGOŠI..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čebeli, tole je vzdih olajšanja in zajčkove sreče …mmm..

za te vragolije sem, ja !
Tisto …..dobiš ! Malo kasneje…

hvala bogu, ha, kako veliko veselje si mi naredila!!!

Še knedlčke 🙂 zate, čebelica !!!

Ja muca,tudi tako zgledajo,če sploh niso tiste iz Zgoše.Ene so tako velike kot bolj slaboten “jabučk” (jabolko).

--------------------------------------------------------------------------------------------- Nič delati je bolje,kot z mnogo truda nič doseči!

Čebelica, zajček je naredil !

aja, odgovor rabim hitro, veš….
zato ker…………………………

Zdajle zjutraj čebeli, bi zajček rad imel pa hmm, čaki, ja, slikico od……….
bi zajček jedel , kakšno sadje pa še je na voljo ?

knedl, knedl

Mmm, zajček bi papal melonco, pa lubenico 🙂
pupal pa bi , mm, čaki mal, ” camparri ” .

Hvala čebeli in lepo nočko !

UUUUU Zajček..lej tkole en recePt Tkole..
Prereži melono na polovico,vsaki izdolbi čim več “mesa” In na nareži na kocke.Dodaj še drugo mokro sadje narezano na koščke,posladkej ali pa ne (po želi) In prelij s kakšnim alkoholom(spet okus po želji…Glede na sadje al je to kampari,al kak sadni likerv,vodka_sadna…gin… je tudi zelo super…No to sadno mešano potresi še z vanilij sladkorčkem in vse skupaj daj ohladit vhladilnik….
No potem si izberi kater koli okus sladoleda,ki ti je všeč…in gremo…
Posodica ti je polovica melone,nanj naloži ohlajeno sadje prelito z alkoholom,čez pa napokaj sladoleda,kolkor želiš….In potem žlička in njami…
Ta sladoledna sadna sladica je izredno osvežilna,zel primerna na vroče dni.Lahko tudi posterežeš obiskom in sicer je zabavno,če to sladko-mrzlo sladico eno seveda ponudiš paru,zraven daš pa dve žličke.in tako skupaj hamsata..Tko Preverjeno in zelo zelo dobro.!
Aja nekateri dajo povrh še smetano..ampak jaz e.je pa tud kulll.Njamsiiiiiii Probajte

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, tole pa tako lepo se bere, da bom obvezno to naredila.
Brez smetane tudi jaz, ja .
Še dobro, da smo načeli tole temo, okrog sadja……
Hvala in cmoka ******

Ta je pa iz samega sadja! Tkole..prihaja čas breskev…MMMMMMM ohlajena olupljene,narezane na kocke,posladkane in zalite z ginom..uhhhh potem naj stojijo nekaj časa v hladilniku.Da oblizneš vseh deset prstkov.Izredno dobre..Probajte!Ampak ne preveč gina,ker bo potem grenko..Ravno prav,en mal..tko! Božanski okus,nemoreš verjet,če ne probaš,kolk pašejo skupi…breskve in gin….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pismo ej, jaz pa buljim po knjigah in iščem, pa pol zaprem, ker enostvano ne vem kako bi izgledalo. Preverjeno je res najboljše. Čaki se , zdaj te bom skoz gnjavila, ko česa ne bom vedela.
Saj pravim, še dobro, da si muca ****

Hihi Čaki..ejj pa še to z jagodk
En dober jagodni shake

250g jagodk,pol litra mleka 1 zavitek vanilija 50 g sladkorja sok treh limonc…
pa gremo

Jagode pretlačiš (nekaj najlepšiš pusti za okras) in zmešaš v mešalniku z mlekom,vanilijem sladkorjem in sokcm limone.Preprosto nalij v kozarce in oskrasi s tistimi jagodami,ki si jih prej povaljal v cukerčku….

Zajček za tvoje zajčke male pa en supe recept..tud jagodke..preverjeno otroc čist nori..lej tkole…
350g moke
200g masla
70g sladkorja
4 rumenjaki
penasta masa (beljaki ,sladkor (150g),jagode 3/4 l jagod

Pripravi krhko testo,ki naj bo lepo gladko,ga razvaljaš,jaz ga dam kar direkt na namaščen pleh in ga z rokami”potenstam inrazporedim po celem plehu…)Postaviš v pečico in zlatorumeno zapečeš.enasto maso pripraviš,sej veš kako,trd beljak-sneg,zraven sladkor in previdno vmešaš še jadoe,narezanena koščke.Ko je kolač zlatorumeno zapečen,nanj razporediš to nastalo penasto zmez in spečeš do konca.Ta penasta masamora biti lepo zlatorumena.Potreseš s sladkorčkem..in njamiiii..res takoj so mi ga pomlatili vsi..tako stari kot mladi…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, veš, sem res vesela tega.
Grem tole na print vse skupaj spravit !

Lubijaa********za mojga pridnega zajčka…cmookkk

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Enako pošilja zajček muci nazaj**********************

Tale stvar te ubije, he, he…
imam občutek, da bo zajček jutri vinjen..

Zdaj je še u frizerju…

New Report

Close