Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek JAJAJAJAJAJAJAJAAA

JAJAJAJAJAJAJAJAAA

No včeraj sem preživel , katastrofo nogometa in lota

V petek sem se dogovoril z delavci in ženo ,da bova v nedeljo povabila svoje najbližje prijatelje po vseh tekmah na kosilo ……..

Okoli 9-te ure mi žena reče da bo skočila z mamo še do Mercatorja še po torto , ter da bo sabo vzela še Evo .
Mislil sem si ti kar pejt , saj bom imel cajt lepo v miru gledat televizijo. Ko so minile ene dve ure ( ker sem bil brez cigaret ), sem se odločil da jo pokličem , kaj poče toliko časa , ter jo napizdil, naj se čim preje naslika doma.
Ko je minilo še pol ure ,(ravno med tekmo Anglija Švedska ),zazvoni telefon ; Pujs lepo te prosim , pridi pome ,ker mi je crknil avto !!!
Ravno zdaj ; Prokleta baba,kaj je narobe !!
Čakaj malo , ji odgovorim inv jezi prekinem telefon!
Začnem vteti tel , za AMZS, vendar po dolgem zvonjenju se nihče ne javi.
“Popizdim “, preklinjam avto , babo, a ravno sedaj si mislim .
-Ponovno pokličem ženoin jo vprašam , kje se nahaja ?
-Odgovor : Tu sem na Bizoviku, prrroooooosimmmm???
-Baba zmešana , kaj si pa rinla tja, mercator je čisto na drugem koncu Ljubljane ?
-Peljala sem mamo ,da oda otroško kolo nekim znancem, in ko sem se ponovno vsedla za volan avto ni hotel vžati.
Ajd , pridem ! in odložim tel.
Hmm , na brino sem se oblekel , in že sem bil na Obvoznici ,ter gas do podna , da bom le ujel tekmo . Med potjo sem si mislil , mogoče ji je pa šla kaka varovalka .
V petih minutah sem bil že v Bizoviku .
Ona je stala ob cesti ter mi mahala .
Takoj sem , skočil v njen avto ter začel rovariti po varovalkal,…..in kar na enkrtat se seliši “S u r p r i s e “”
Od strahu , sem se udaril z glavo ob volan !
Okoli avta se se zbrali vsi moji delavci in kompletna žlahta.

Nisem vedel , ali bi jim zameril, ali pa …..
Ko sem videl da so me lepo potegnili za nos sem se sprijaznil z usodo.
Malo naprej , je stala brunarica in ob njej že vse spečeno ter pripravljeno za P I K N I K.
Hvala ker ste si vzeli čas , za brati moje bedarije , želim vam lep dan
Adam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

heheheheh lepoo…hihi viš!!!!

Taka presenečenja so najlepša…heheh!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, tole je bilo pa KRASNO prebrati !!

zajček je vesel, da je štumpi imel tako lepo presenečenje. Še dobro, da si se skipal od doma :))))

Glede na to,da je tudi tvoja žena praznovala..UPAM!! Da si ji tudi ti pripavil kako prijetno presenečenje…aaa? Najbolj bi bilo,da se še ona oglasi in napiše kako prijetno zgodbico podobno tvoji…kjer se izkažeš ti!!! AAA????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OOOOOO, kako lepo presenečenje! No, vsaj skipal si se iz fotelja, hehehehe…

A potem tudi na lotu nisi nič zadel?????

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Yes, Štumpi. Te ma pa rada, ni kaj. Upam, da si to zaslužiš in da si jo po šoku stisnil k sebi!

A TVja pa niso v brunarco mogli prinest, al kaj. Hm, moj dragi bi bil pa kr mal jezen name, čeprav me ma rad…

jajajajaja :))))) in to je to ja :))))) Ampak, a si pol mel RD včeri al ne :))))

Jani pozdravlja štumpa in upa, da maš veliko buško :))))))))))))

:)))))))))))))

Stumfi, tole je pa ena boljših zadnje čase.

Pa še rekord v dolžini, yesssss. Hvala tebi, ker si nam toliko napisal.

Joj, popolnoma razumem ta občutja.

Jaz bi včeraj za ljubi mir podpisal ločitev, prodal hišo, podaril avto, kar češ…

Sej tista pesem..je tko resnična…sam na fuzbal me pust..na fuzbal me pust ljubca moja draga…heheheh
če povzamem malo nardim vse..kupim vse…podpišem vse..sam na fuzbal me pust!hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ha, ha, ta je bila dobra :))))

Mislim fuzbal..pa mir?!!
Moški…pa jest rada gledam fuzba..pa navijam zraven..mater ej da poka…
Kje je problem? Jest ga ne vidim..dej mal razsvetlite me!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, meni bi naš gospodar “kožo slekel”,
če bi se mu kaj takega zgodilo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, sem tud jaz dobila tak občutek. Ti rečem – rešitev je v tem, da tja povabiš nogometne navdušence, priskrbiš en veeeeeeelik televizor, gajbo pira in hrano. No to se pa že bolje sliši!

He , he , al ti je žena hecna :)))

A si bil potem še hud nanjo ?
Upam , da ne !

Nikitki se zdi , da je Štumpi kar užival , kljub prekinjeni tekmi

Pozabil sem dopisat ,da so organizirali tudi TV in da glede tetme ni bilo problema.

Bil sem zelo UZHIČEN ! heheheheh

Žena je dobila ,darilo že v petek (da ja bi imel mir , pred tv..hahahah)
Je pa res da sem jo lepo stisnil in se zahvalil za lepo presenečenje !
Slikico pa dobite po Emailu
bay bay !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

No pol je bilo pa vse vredu in hvala za slikco!
Š:

No, ta je pa dobra. Dobro te je n…..

A ste imeli piknik na tistem placu v Bizoviku, kjer ti oni spečejo in vse pripravijo ? Namreč, mi imamo zaključni piknik z vrtcem točno na tem mestu,
pa me zanima kako je – a je kej za otroke igrišča oz. kakšne je plac ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

plac je 1 A !!
Za otroke in stare je priskrbljeno !!
Zraven je še potoček , res enkratno !!

Lepo zabavo ti želim
Bay

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

.. hej .. kakšna štorija :))

no jaz sem … pozna kot ponavadi .. AMPAK TOLIKO BOL IZ SRCA :))) želim …

VSE NAJ NAJ TEBI, pa tudi tvoji ženi z izvirno idejo :)) no, samo da želja po fuzbalu ni trpela 🙂

pa en fuuuuuuuuuuuuuuuuuul velik cmok :)))))

Barbara

Hvala, samo še lepo vreme moramo naročit, pa bo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

New Report

Close