Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jana : – ))

Jana : – ))

tale je svetovna hehe…

Hmmmmm obvlada ni kej!! hehehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oprosti , zajček zajčkast moj , sem prej prebrala “kdo ” …

Kako sem ……….. ?
Nič posebnega , nekaj sem počela , več sem se vozila … v
BTC sem te pa … zamudila , ker zjutraj nisem prebrala tule nič … škoda .

Ti ? Silhueta še stoji ?

Sem ZA ! !

Hahahaha , sdej pa …….. jest ………..

kej ? …….. ja tudi , ja !

Prav ?

Ha, ha, Nioba joj si faca. Še ja :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ej, škoda, da nisi brala.Sicer pa te imam namen kontaktirat, da se drug teden zmeniva za kofee time , oki ?
cmoka**

Ha, ha, Nioba joj si faca. Še ja :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ej, škoda, da nisi brala.Sicer pa te imam namen kontaktirat, da se drug teden zmeniva za kofee time , oki ?
cmoka**

THE BEST !!!!

Mene najt ni težko , jaz pa tebe ne znam , torej … prosim !

Samo , da ne bo ta kufe zdej čakal spremembe sistema
državnega , ker se more narest , da bo zopet nekoč treba
ponj čez mejo …….
Prec ! Dolčer ga še mamo tu .

:))))))))))))))))))))
sej sem počasen zajec, tolko pa spet ne, da ne bi na tole kavico hitro prišla. Drug teden bom, kot sem rekla. Najprej se uskladiva, pol se pa dobiva :)))))

hecno :)))))

Če ima črne učke, naj se predvsem pazi
mene, ima pa še hudo prijeten, sicer pravi
da faliran, pa to ni važno! poklic – slavist!
Bemtiš, KR, pisa si mi na kožo!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na naše ekrane se ponovo vrača navihana
čebelica Maja ……..

Nekoč ni dolgo še tega,
živela je čebelica ….

Vsi ki so jo poznali so ji rekli Maja,
mala zvita in predrzna Maja,
Maja ki leti leti,
kamorkoli se ji zdi !

Kako jaz težko čakam tole čebelico!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ko bom spremenila nick, bom Mumin!
Tako prijetno okrogli so, tako čudovito
lepi, tile Mumini!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oooooooo to pa bo lepo..ja to so risanke za naše male in seveda za nas…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He me je že hčerka poučila kdo so mumini..in zapela tisto pesem..jaja pr nas sta tud gledala to risanko..no zdej je eden že v mižulah..tadrugi bo pa ravnokar odšel..tko..da bo en malo miru…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Poučni in lušni so meni Simpsonovi. Enkrat sem gledala, kako se je Homer trudil kot božiček, da bi svoji družinici zaslužil denarček. Nikoli ne bom pozabila te zgodbice .

Jaz ne vem kdo so zdaj tile mumini ):

New Report

Close