Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jani…

Jani…

in že svinjata…. :)))

dobro jutro zajček!!!!

Ja,prihajajo težki časi za puriste in moraliste,če se s Saškotom skup dava ;-)))
Ko bo pa prehudo,me naženite pa nazaj dol v kletko,kamor spadam :-))
Sp

a unadva , mah ja…pujsa zajček in un..
ajde Jani cmoka :))))
hahah…bi še ?

hm..kar tle bodi !

Jani, ampak tebe pa tak kofi zadane kot strela z jasnega neba…no vsaj mene bi in to ornk, vrglo nazaj v posteljo…no moški ste res bolj pr močeh…in mogoče zato tako močen kofe.

Ja kompjuter pa mora bit, naj bo star ali nov…no malo drugače gre ta pesem, ampak brez njega bi bilo danes zelo žalostno…
Se že sedaj tresem…ko pomislim na poletje…in takrat bom definitivno odklopljena stran od kompjutra…no samo vsake toliko časa se bom dobesedno pripopala nanj in vsrkala vse potrebno, da bom zopet zdržala potem neko obdobje brez njega…ja še dobro da me bosta sonce, morje in se kaj držalo pokonci in moje misli peljalo po drugih poteh…

Jani, si danes tudi kaj nagajiv;))??? Te rokce kaj bolijo, ko si toliko butar naredil???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja tko…. rokce niti ne bolijo preveč, ker… je včasih tako delo prov užitek… greš ven, misli na pašo in.. delaš… če je zraven še toplo sonce in krasen dan… ma je kej tacga počet pravi užitek :))

hmmmmmmmmm… ko berem to o morju, se ne morem znebiti občutka, da boš na morju…. od 1.5 do 31.9. :))))))))) no, lepo, če maš možnost a ne :))))

evo eno cmoko na cmoko!!!!

Ja res paše…marsikdaj postaviti možgane na pašo in uživati v delu, ki to dovoli, če pa ti pri tem še nekdo nežno nagaja…kot je to soncek tam zunaj…pa je še lepše.

Jani…ampak “abčutki” te pa ne varajo…sem kar obsedela in se vprašala…”pa kako to veš”… ko si napisal tiste številke…no začne se že malo prej.

Pa popam cmoko na cmoko, ki da eno veliko cmoko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:)))))))))))))))9 evo… če govoriš o tem da se poletje začenja pa kolk boš na soncu pa morju… mislim… pol že mora bit to kar … dolgo obdobje :))))

Ampak… eni si pa privoščijo ;))))))) Vuauuuuuuu :)))

Jani…saj bom tudi nate mislila…bom..bom!
Mogoče se pa še kje srečava tam dol…kaj pa veš in kakšno rečeva…cmoka…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close