Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jani……….ježku…….

Jani……….ježku…….

Evo, odpiram novo temo, da je ježek ne bi predolgo iskal….
Podpiram Barbarin predlog, in prosim te Jani, pošlji še ježku ” mokre sanje “. Pod nujno, hehe….res….

zajček

Glede na vrednost hruške, sem ježku odprl popolnoma novo temo 🙂 Hvala zajček, za tvoj trud :)))))))))))))

Jani

Lepo si naredil Jani !!!

nova
Uredništvo priporoča

Ejla, hitro, dokler me spet ne zagrabi
kihanje – povejta mi prosim, kuga je
sploh s temi mokrimi sanjami? Kva to je?
A so lahko mokre sanje tudi to, da sanjaš,
da si na enem planinskem pohodu s še sto
drugimi planinci, pa da gredo vsi skupaj po
eni dolgi planjavi, brez enega samega grmička, brez enega samega zaobljenega dela hribčka, čista in ravna planota, nič hoste, nič gmajne, nič grmovja, tebe pa tako močno lulat, tako močno, tako močno, da že prav ušesa bolijo. In potem pride grupa okrog ovinka in tam daleč, še okrog petsto metrov naprej – en velik grm! In kljub bolečinam v trebuhu in za ušesi tečeš, tečeš, in – počepneš – in mokre sanje so tukaj!
Ej, a je to to? A? Ali je kaj drugega? Pojasnite mi, prosim?

Nestrpna Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oj Marija..hehe to je ena pesem..k tko zivopisno opisuje kak mu prihaja
hehehehee …čaki mene spet zvija od smeha.bodo drugi razložil.Jest sem to muziko,kot sem ze napisla naglas nastimala,pa tud je nisem poznala.In ko začnejo trenat..hehehe in to besedilo..hahahaha moji so se sam gledal,se posebno moz je dobu velike oke…heheh men pa solze od smeha drle..joj mors to slisat!!Pesem mislim

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, Mariči v tej pesmi gre za zibanje ženskih bokov, sem tja, ritmika usklajenih gibov……………in medtem, njemu začne prihajati……………
no, želja po ………….ja po nečem lepem………….
in ko to poslušaš, te mimogrede zavede, in začne še tebi…..
no, ja…….prihajati…………….
misel na……………………

sem se že iz navade prilepila k muci…….sorči mucika……..

jaja kva se vsi kr neki popate name..hehehee
bemti jest bi kej konkretnega..ne pa sam zavajanje..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vsaka jed, ma najprej predjed…….desert se temu reče, ha, ha, ha, ha, ha…

Muca, evo, čist vse si razložila! Tako je. Dober komad in dober trenajo!

Jani

p.s. vse asociacije na komad so dovoljene ;))))

Jani sporoč,ko dobiš,sam zatul nekaj da se boš polulal sem ti poslala..hehe Jana teb tud..čaki še Mariji..pa ostalim..hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

upam, da spadam v kategorijo “ostali” :):))

oj čebeli kuj..a ves kolk mema dela..heheh seveda ves kaj se bos smejala..hehehemen solze se zdej tecejo..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nč sekirat, čbeli, saj sm tud jest “ostali”,
pa je vseeno bolš, k nč! Men tko nkol nč
ne pride, bemti!!! Ne vem pa, kva je temu
razlog! A si ne znam pomagat, da mi ne
pride, al sm pa tko zoprna, da mi noče
pridet!
M

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija lih poslala sem ti en del.upam da dobiš,na hotmail drugače slabo sprejema,če maš se ker mail mi ga sporoči res,ker to mores videt+++++++++++++++++++++

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma muca, muca, muca, ti so dobra kot
beli kruhek. Če ne bom dobila, in če zato
ne bom mokra – se ve, od česa, bela cesta,
ti kuj pošljem še uni ta drugi mail!
Oki, doki – pravi naš zajček, šibam naprej!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja… Marija.. men pa pride 🙂 tisto nazaj, kar pošljem teb :)))) Pa zdej ne vem… al noče iz mojih rok, al pa so tvoja drevesa vsa polna :)))))

Jani

Ma ma tak fin mail..hehehe Marija boš mogla menjat.res ja vse se vrne! Frdaman mail…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bemti, zajcek ti pa na tem forumu najbolj konkretno skrbis za ježkovo odlicno pocutje.. Sam Bog ti povrni vso tvojo dobroto…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close