Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jani say’s

Jani say’s

Hello!!!!!

Haj, Jani ! :))))
lep večer :))
in….
cmoka..

m’tr zajčeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!! Živjoooooooooooooooooooooooooo!!!!!

pa cmoka ;)))))

p.s glih zdej sem eno luštno temo vrgu na Srednjih 😉 da vidim.. kakšna bo reakcija :)))

Ti že pokažem luftat na srednjih :))) grem kuj gledat !
He, he, ej VESEL je Zajček TEBE tuki :))

hahahahahahaha :)))) ja no.. če mi je pa mal dolgcajt :))))

aja, mam en pozdrav posebej za tebe, no pa mal tud za druge :)))) Dr. B. pravi, da sem že na pol ozdravljen ;)))) lepo pozdravlja zajčka in tud tadruge v gmajni. In pravi.. da pride.. ko bo kej cajta :)))))

čau, pa fajn kuhi :)))

{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}Tud jest sm tuki..a me kej nucate?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehehe, muca… da ne boš spet padla za svobodo :)))))

Ja, muca nucamo, oziroma, nucajo, ker jet počas zapuščam tole hmajnico za danes. Lep večer ti želim, pa se beremo kej jutri 🙂 Čau!

Aha sm čitala ja…kwa me zezaš zdej,če je pa res!!
Pazi da kako srnco ne povoziš..Cmok in nočko…čepreav mislim,da se boš še oglasil kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čau, Jani !

Ha, ha, muca, ta je dobra :))))))))))))))))))))))

ja.. evo moje zadnje današnje oglašanje :)))) jutr zutri pa spet 🙂 Na srnce bom pa pazu, valda :)))

Peace people in ghmajna here….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehe 🙂 Točno!!

čau zajček :))))

Oki doki smoki….*****pučas pel…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

helo jani … helou muca .. helou zajči :)))))

Hej, Barbi HAJ !!!!!!!!!!!

hej ho 🙂 ej zajči … kolk enih tem in novih ljudi in vse neki novo …

b. se čist nč več ne znajde 🙂

ti bo zajček vse objasnu !

Barbi tud muca ma iste probleme..vse je nekam solzno..šmrcasto..ko u žajfastih nadaljevankah..hihihih

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

porko dijo, tukaj se rojeva ljubezen, ti pa takole ! PIH!

moram priznat, da nisem še nič brala .. samo imena so nava … B. nima časa za forum zadnje … čase 🙂

aja? ljubezen? kje?

oki 🙂

Heheheh sej…zakwa pa misliš da se zraven turim??AAA?? Botrca paše zraven kajneda….rojstvo je pomembna stvar..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

slabo se tole bere, mi ekran žmiga :)))

New Report

Close