Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jani say’s

Jani say’s

Ma tkole en seba se slini okol zajčka..hahahahaha vse se poca in cedi….vse je že kar mastno..še moj enkran na pc hihohihihoooo

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aja :))) ti pri men je pa čist pri miru :)))

B. je prebrala glih kar na drugi strani 🙂 … velja veš … se bom potrudila in zbezala na svetlo tizgubljenega :)))))

😉

a rojstvo?

madonca prej je bla samo ljubezen pa to .. zdej je že rojstvo … hmmmm …

hmmmm … a pol nej brisačo prištimam … da mi ne zalije tuki vsega …. hmmm …

Glej zvezdice božje migljajo lepo….
lalalalalalalaaaaaaaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jep…fulll paket!!Dok si reko keks….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

matr .. pri nas je megla nč ne vidim …

oki 🙂 Nujno !
poročilo o dogodkih tuki, pa dobiš tudi !

ja, da imaš miren ekran, ja kaj pa je pol tlele :)))

ne morem več, men solze tečejo..

matr :))))))))))

Barbi, ampak je lepo veš :)))))))))))

verjamem da je lepo .. če vse teče :)))

heh pa še sanje niso..ampak skor real..hihihi uuuu..to da je mokro pa itak…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nebeško :)))))))))))))))))9

Dober večer, gmajna!
Vprašanje, kaj mi je storiti, je pravzaprav
čisto na mestu? Ker res ne vem več, kaj
mi je storiti. V službi se mi ta jajc odpira
za eno stvar prebrat pol ure. Ko se mi odpre,
moram priznati, da me grabi jeza, ko najdem
pet oklepajev, dva cmočka, tri objemčke in
99999. Bog mi grehe odpusti, saj zato jih
sicer delamo, kajne, da so nam odpuščeni,
a pograbi me resnično sveta jeza. In potem …..
vidim dol skozi vse redče, novo, novo, novo, novo, novo ……..
in postov tam do stotke. Kaj mi je storiti? Brati vas ne morem, slediti vam ne znam …. izgubila sem se v tej naši gmajnici ? Sorry vsem, ki jih ne nadlegujem več, žal res ne morem. Kaj mi je storiti ?????????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma … a se vsem sam seksa al kako ???

živjo mariči .. pritisni na knof vse na eni strani .. če želiš vse brat .. sicer pa ne beri :)) tako kot tudi jaz ne berem 🙂

drugače bi porabila čist preveč časa za … branje 🙂

Marička evo ti šake…i ja sam izgubljena.. Sva!res! No moj vzrok je predvsem v tem,da je zjutrej net mrzu ke do 8 ure..Zato se nč več ne oglašam..popoldan ko pogledam pa uuuuuuuuhhh groza me kap zadane kolk napisanega.Pa sem si rekla,grem čitat zvečer v miru..Ampak a verjameš,da ni filing potem ko je že vse mimo pisat za nazaj..Ma sem probala malo prej,pa sem sam en mal poštokala..pa sem se odločila da nebom več! Kaj češ marička..bemti life se spreminja…Tud gmajna se je spremenila..ampak sam da je..kajne?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bog vama polončkaj punci, za tole iskreno
tolažbo. Sem bla že mal obupana, kaj mi
je storiti, zdaj pa sem naredila po vajini
recepturi. Nekako bo že šlo, kajne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

živjo Barbara :))))

Mater, kratko in jedrnato, to pa res!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

živjo Jani :)))))

hehe :)))))

zna zbudit pozornost ane :))

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :))))) Lubčka ;)))

New Report

Close