Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jani-zdravilec!

Jani-zdravilec!

Vikend za pop….

Gmajnici en lep pozdravček od Saškota….ki ima ene 3 kile manj…in izgleda kot zoobie…..kozlanje, driskanje in vročina se me pač niso usmilile in sem se pridružil domači četici.

In kakor imam doma 2 uri miru in časa, študiram o Toscani, Portugalski, Arabskih emiratih ipd…(no a vidite…je blo res hudo )

Sicer je pa to samo javna zahvala Janiju, za poslano zdravilo, ki nas je definitivno “spravilo pokonci” danes…

Jani…uni “baba.mp3” ja definitivno :
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Boljši od vseh rupurutov, sinekodov, in aspirinov….hehehe.

….tko to ćuti na dan današnji :)))))))))

Hvala lepa in se priporočam !

Haj
Kaj naj dodam? A ni danes en lep dan? Bil sem namreč v Logatcu, kjer na dirkališču potekajo neusmiljeni boji na izpadanje s 125 ccm gocarti. Ni kaj, to morate poizkusit.

Ohh ja…..kaj naj pa jest rečem..Pr nas se nič ne sračka,pa nč ne kozla..ampak se samo spi,spi spi….Trdovratni gripozni virusi kaj češ….
Še lupčkat se ne morm….(((

Se bo treba v red spavrt,da bo mularija doma kej od počitnic mela a ne?

Saško,pozdrav se,tud oglje žri,sam da bo boljše…Ker hujše muke ni,kot če te ornk S***t tiši…..:))))
Drži se…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hojla Saško, madona.. sem že pozabu, da sem vam poslal babo.mp3 :)))))))))))))))))))))) hehehehehe, no tud jest bi danes rabu eno zdravilno, ker seka po grlu ko vrag.. kaj češ.. posledica snežnega neurja na Soriški cel dan :)))))

Jani je doma, ma snega vrh k**** pa čez in se sekira ker bo naslednjo nedeljeo spet moral na sneg za iste pare… da se barem naskiajo :)))))))))))))))

p.s Naš sankaški Kralj, ki je bil v nedeljo na Soriški 6. je danes na zaključku svetovnega pokala dosegel fantastično 1. mesto.

1. je SLOVENEC pomedel z avstrijsko in italjansko falango. TO!!!!

YEEEEEEEEEEEEEEEEsss

Jani….sem opazil na TV ja, svaka čast.

Sicer pa….se ne čudim, da imaš snega vrhi k***, jaz ga imam že kar en čas…in komaj čakam pomlad……….in……………popke :)))

Živjo Saško !

Na , pa smo spet tam …
:))))))))))))))))))

Saško… popki…. to mi deli :)))))))))))))))))))

spet… :)))))))))))))))))))))))))))

ne, ko maš pa snega pun k****, to ni več ….. :))))))))

Na , zdaj pa še ti :)))))))
ah , saj ste tko vedno hujši !

Tud jest bi popke,pa pomlad,pa rožice..ahm…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…ne čakaj pomladi , ne čakaj na maj..

Sej to je verjetno Sačko mislil …. ?
Kukar ga posnam , bi rekla , da , hehehe

ohoho , niti ne smeva dvomit v to :)))
seveda je mislil in misli še več …hehe…

… ki bodo leto se posebej
dišali menda , hahahaha

Saško , nič bolan bit , nič
hujšat , fotar mora bit
mal fotra tudi čez pas , pa
tam , kjer je popek …. eh ,
spet ! Nehi , nioba !

Živjo Saško .

…… in cvetenje in brstenje in konec nepotrebnih
drisk, anede. A si vidu ti Sašk a, kako se z eno samo
driskico hitro izgubi kilograme, a?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čestitam.
In pri tem ima največjo
zaslugo tvoj led – polit , zalit ,
pameten , speglan in kuga ste še počel
z njim .
Na Sorc je pa danes veter bril in
naš Jani je rdeč v lička , kukar
pravi Kraševec ?

Jani !
Muj namal !

… če bi skuhal čaj iz popkov
prave zdravilne zeli , bilo bi
do driske prišlo sploh ne .
A ne de Mariči ?

Jebeni net, jebena volja, jebeni xp, jebeni pofukan Bill Gates, jebena tehnika, dve uri nisem mogel gor.

ČAu Zajček :)))))))))))))
(nothing personal)

Ja, Nioba, jaz si tega pravila orodja pod streho še preveč ženem …okrog pasu.

Bi moral imet drisko in kozlanac vsaj enkrat na teden :))))))))

Samo še malo Muca….samo še malo :))))))))))

zajček no… popek je pa tko neki… hmmmmmmmmmm ……. :))))))))))))

n’č nam reku )))))))

dobro jutro zajček 🙂 cmoka 🙂

hehehe, tam k je popek….. hehehehe nioba, pa vendarle nisva samo s Saškotom.. na popkih :)))))))))))))9

dobro jutro!

…….. tko neki ……….e tko neki……… Sašk bi dejal…….
e…….. nothnig pesonal !!!! He, he, he, he!

Dobro jutro, gmajna!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tako je, Niobči, pravi popki, nič driske!!!
Moto homeopatskega zdravistva!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close