Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Janiju za rojstni dan..

Janiju za rojstni dan..

Včasih so besede prav odveč…
Jani čudovit človek si in dober prijatelj nam vsem skupaj..
Travarji ti želimo še veliko lepih , srečnih in prijetnih trenutkov med nami , ravno tako med tvojimi domačimi , ki se sigurno zavedajo , kako velik zaklad si ti !
In da veš…še ga bomo srali …tam nekje med travami …med stikom zemlje in nebes :)))))
Je veliko ljudi , a najlepše je poznati take kot si ti !
Vse najboljše…
tvoji špinelarji :))

Mojemu Janiju , brez velikih besed , ja…
Vse najboljše v novem listku tvojega življenja.
Pa da veš nekaj..res mi pomeniš veliko…eto to…je to..

Jani ZAUH!

Nisva dolgo znanca, ampak naj ti bo to eden tistih dni, za katere se boriš vse dni :))))

Činčin s te strani Sorice!!

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

JANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Bratec moj! Poljub objem………vse naj naj…..

RADA TE MAM!!!!**************
Ostani tak sonček naš kot si!!!!!!
Jupieeee..)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap ja Jani :)))))))))
CMOKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kaj nej rečem…. hvala vsem skupaj in… verjamem, da bomo tukaj gor skupaj praznovali še marsikateri rojstni dan…. da o stiku nebes in travce ne govorim :))))

hvala prijatli in… krasen dan vam želim 🙂

Nekd je čakal le dve minuti čez polniči, da
ti vse lepo zaželi.

Jani – borim se z besedami, veliko mi jih dela
napoto, naprej pa prihajajo le tiste, s katerimi
se razumemo…. ja, besede, ja. Še govorim o
besedah. Nisem pa na žalost več v poziciji, ko
bi jih znala obračati in tako izkoristiti, da bi ti z
njimi izpovedala vsega, česar ti želim. Poskušala
pa bom.

Takole, Jani. Ker imam jaz rojstni dan za enega lepih praznikov in ga rada praznujem, se ga veselim, nič me ne gredo na živce leta, ki prihajajo, ne, v vsem, kar me obdaja, s čimer sem, v kar se podajam, vse me razveseljuje in mi lepša življenje.

In prav podobnih občutij želim ob tvojem prazniku tudi tebi. In to, da bi te tale tvoj študij v večji meri kot ne razveseljeval in da bi ga uspešno dokončal. Da bi vsi tvoji bili s teboj tako dobri in ti do njih tudi, kot je tega bilo doslej. Le tako bo v tvojem srcu mir in na tvojem obrazu veselje, zadovoljstvo. Da bi ti veliko pomenila misel R.Kerševana, ki je nekomu zapisal tole: “Dve življenji ima, kdor zna eno živeti”.

In nekomu od nas sem posredovala misel Kahlila Gibrana (1883-1931), mogočnega moža in preroka, ki je zase tudi vedel, čemu se veseliti in zakaj živeti. Takole je dejal:

“Pomemben je samo človek, ki glas vetra spremeni v pesem, čudovito zradi njegove ljubezni.”

Da, Jani, glas vetra, ki vije okrog vogalov, glas vetra, ki ga zaslišim v vejah dveh vitkih smrek, glas vetra, ki poboža občutljiva ušesa, glas vetra, ki lahko neskončno dolgo pripoveduje najlepše zgodbe sveta, ta glas vetra spreminjaš ti v pesem prijateljstva, pesem veselja do življenja, pesem smeha in radosti. In zato jo jaz tako rada poslušam, ker vem, od koga prihaja.

Jani !!! Vidiš, pa mi je uspelo vseeno nekaj zapisati, kajne, prijatelj dragi.

ŠE ENKRAT VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ PRAZNIK.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija ni se ti treba truditi z obračanjem besed, ker.. vse kar napišeš, prihaja iz tebe same in zato sem vesel, da te poznam. Hvala za lepe želje, nazdravili bomo ob priložnosti, ko se spet srečamo.. za kakšnim zidom :))))

Lep dan Marija tudi tebi!!!!

Jani

Tudi jaz se pridružujem čestitkam. VSE NAJBOLJŠE JANI!!!!!!

Da bova imela še veliko ZAUHOV

Veš Jani, da tega že zelo zelo težko čakam,
tega srečanja. Moramo se še enkrat dobiti,
poprej, kot se vsi porazugubimo. Moramo !
Hvala ti, zadovoljstvo poznati dobrega človeka –
je moje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hvala seba in…. hehehehehe ZAUH!!!!!!

ZAUH tudi tebi. Pa pazi, kaj boš danes delal hehehe ;o)))

kej sile delal ne bomo… šiht popoldan pa malo… traveling around :))))

Around………. the bars hehehe

no ja…. to glih ne verjamem… veš pa nikoli ne ja :)))))

Around, front, behind ali under hehehe

Še večji kot tako v resnici….ko te ima človek pred sabo, hehe :))), si Jani, po srcu in karakterju. Premalo časa imam, da bi napisal vse kar si mislim o tebi, a dovolj je le to, da mi je lepo v tvoji družbi kjerkoli. Tu, še bolj pa zares. In da se veselim vseh Snežnikov, rallyjev in pušinav ki jih imamo za preživet skupaj. Full sem vesel, ker te poznam.

JANI JE MOJ :)))))))))))))))))))

Saško ti želi vse naj naj za tvoj RD in ti pošilja full lubčkov :))))))

Ha, ha, ker so te besede moje , jih pač rečem jaz :
Jani je moj !!!!
Vse najlepše Jani , yap , res si velik človek !!! Aja , pa ne gledano tkole v cm , v višino , velik si notri…v srčku ! Tudi zame !

Hahah..full lupčkov ti pošiljam jaz tudi :))))

uh……

Jani , vse lepo , naj ti srček skače ves dan od veselja !
Potem pa …. kej je tisti zid , da ti nazdravim takoj zdele !

Sto cmokov samo za Janija !

For jor brzdej maj frend…………

Da bi :
….in jor garden najdu oil za Saab-a,
….da bi bil rich, še bulj ku švaba,
….da bi fuku sama lepa baba

Yeeeeeeeahhhh……..Sala maleiku, maj frend !

………….nismo pili ga, pili ga, pili ga.
Zato pa danes dajmo ga, dajmo ga, dajmo ga.

Kdor meseca aprila rojen je,
vstani gor, vstani gor, vstani gooooor
Kdor meseca aprila rojen je,
spij ga dol, spij ga dol, spij ga dooooool.

Dvigni Jani, dvigni Jani kupico,
izprazni jo, povezni jo
na mizico.

Izprazni jo, povezni jo na mizico.

Vse najboljše še od Bruskota.

No… zadovoljstvo je obojestransko Saško in… ja.. res je, da v tvoji drušni ni nikoli dolgočasno… če pa vzameš v roke kitaro je pa naravnost… fantastično!!!!

Saško, hvala za čestitke in ja.. bomo še kakšno reč prevalili preko glave, ni vrag 🙂

Lep dan!!!

Ojej.. od samega lepega me še lahko pobere… Jana… vem zakaj sem se takrat usidral na forumu Srednja… tud zaradi tebe… in ja.. je lepo poznati osebo kot si ti. Hvala še enkrat in…. cmoka… ma ne enega… taužent :))

O Jani zlati moj…A vidiš, ko tako malo sem gor pogledam, pa nisem vedela, da imaš rojstni dan….Še od mene prejšnji iskrene čestitke in tople poljubčke. Pa ženko kaj ubogaj:)))))))) CMOKA

New Report

Close