Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Janis !

Janis !

ja … kr začni zbirat … 🙂

z svojimi odgovori me pacient pripravlja do tega, da sem vedno bolj krvoločna.)))))))))))))))))))))))))))))

ja muca kje s pa ti tle spodi sem te komi vidla :))

živjo 🙂

krvoločni zajček :))))

Tuki sm…ku ku….nč podivljana lepo krotka…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj rabi??’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Po stari navadi mene in Janija….bom spizdil, dokler imam še priliko, ker so se začele moje zdravnice organizirat v nek čuden konzorcij….

Poleg tega, mi ne dela nobena glavca in je bolje, da grem.
Končno…sploh ne vem, ali sem bil za Miklavža kaj priden, pa grem pogledat…

Vsaki od vaju en vroč poletni cmok, ki mora držat do torka, če ne do nedelje ponoči :))))))))))))

Hvala za budnico, družbo in zabavo.

Pa pa Saško.

:))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja saško .. zdej glej 5 minutk v vrtečo krogljico .. da se tvoje misli uredijo :)))))))))

No bi rabil samo minuto, pa bi bil urejen. Pod mizo šlafn:)))))))

Barbi, kliznu je kot vedno klizne Jani in zdaj še on..
pismo, kje je napaka ?

pomirila :)))))))))

klizanje je očitno nalezljivo … tko !

no sej … ko bosta enkrat brez teh kablov stala pred nama .. pol ni klizanja .. pa megle … pol ju obdelava do konca … zdravniška terapija seveda !!

z dovoljenjem , pismo spet sem u pizdariji, mislim da seks…

ajd saško .. lepo se mej … pa naspančki se ..

pa pa 🙂

plačala bosta to klizanje, da ne bosta sposobna kliznit niti za milimeter :)))))))
to, Barbi, da ne bosta mislila, da se gre hecat z nama…

ja sej … kdo ga pa ne rabi :))))))))))

doberga mislim 🙂

aha!!!

Ha, ha, ma ja !
Barbi sonček moj :)))))))

ja še mal predeš ane 🙂

Tkole ja, je treba končno enkrat reči bobu, da je bob :))))))))))))

Pa pa…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajči lepo se mej !!! jest morm it … moj miško je laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaačen 🙂 .. pa mami tudi 😉

pa čimprej se pozdravi .. ta 🙂 oba z janijem 🙂

B.

he, he, pa, pa
pa cmoka !

bob JE bob :)))))

tko 🙂

čau vsem …

New Report

Close