Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek JANKOVIČ

JANKOVIČ

Res je, en mal mem je edini, ki se konfrontira, pa se vseeno ne spušča na nizko raven , da bi bil žaljiv. Nasprotno, vsak njegiv post je utemeljen, razumski in na moralnem nivoju.
Tudi jaz rada berem komentarje od en mal mem in ga podpiram, da bi s komentarji vztrajal še naprej v tej brozgi slovenske nacionalne realnosti, ki je posledica toliko let komunistične torture in zatiranja slovenske nacionalne zavesti na nulo.

Tudi jaz osebno mislim da se “ewn mal mem” dobro izraža,postavi stvari na svoje mesto,zake kot so.Bodoči pravniki ,cel obup ste).

No zgleda da Slovenija ima prespektivo!

Gremo naprej z konstruktivno debato!
To pomeni da se mnenje drugega spoštuje in premisli.

Naprimer:
-bodoči pravniki
-Datum: 18-10-06 20:16
-Prenehaj. Zapomni si, Ti si ti, Mi smo mi….
Dvomim da lahko rečeš “mi in ti” ker si tudi bodoči pravnik samo “ti” samo eden.
Poleg tega pa ravno “ti” deluješ zelo napadalno in izločevalno.
Zelo me spominjaš na moje “kolege” v študentski politiki. (tu mislim vse ki zdržijo več kot 1 leto, (jaz sem naprimer samo eno, ker sem (mogoče žal) prepošten)

Sem za manj “Ljubljanske megle” (pa tudi manj megle ne bi škodilo 🙂

Lep pozdrav vsem skupaj!

****Tudi pošteneka komunista nisem poznala. Korita ostajajo ista, samo pujsi, ki se iz njih hranijo, se menjajo. *****

Ah, če dobro pogledaš se tud pujski ne menjavajo kaj dosti.

******Ne želim Srba za župana Ljubljane. Želim pa, da je župan moje prestolnice Ljubljane Slovenec. ********

Zakaj pa ne Ljubljančan ???????

Ksenofobi so vse glasnejši. Kar kričijo. Nekdo ni dober za župana zato, ker je bil njegov oče rojen v Srbiji??????????? Če kateri, potem pa je to tisti argument, ki naj bi prepričal, a ne?

Dejmo folk, povejte, zakaj je en kandidat boljši od drugega, menda pa ja ne zato, ker ima boljši rodovnik? Pa je morda kdo preveril, od kje izhaja priimek Arhar, kdo so bili njegovi predniki. Upam, da ni arijske rase (tistih Arijcev, ki so poskrbeli, da je veliko, zelo veliko zelo zavednih Slovencev zapustilo ta svet nekaj desetletij prehitro).

Govoriš o ksenofobiji. Kako uporabno, vendar po moje že oguljeno. Da sem ksenofob, ker želim Slovenca za župana Ljubljane? Ne, sam pravim, da imam Slovenijo in Ljubljano rad.

Ne gre za otroka, ki ima očeta Srba, ne gre za človeka, ki se je opredelil pri popisu za srbsko narodnost. Še lepo in prav se mi zdi, da se je opredelil, kot čuti.

Gre pa za župana prestolnice Slovenije. Gre za mesto, ki je v prvi vrsti častno. Da je plačano se ve. Izbran naj bi bil človek, ki bi bil sposoben, vreden zaupanja, človek z integriteto. Zato pa je pomembno, da se ve čimveč o kandidatih. Tu ne gre za pranje umazanega perila, temveč za volivčevo pravico vedeti kdo in kaj so oz. kako so v preteklosti ravnali ali delovali.

Da pa je župan Ljubljane slovenske narodnosti, pa je zame popolnoma naravno in v skladu z našo častjo.

Glede na to, kako se vsi grebejo za županovanje (ne samo v Metropoli) mi pa res ni jasno zakaj je tako častna funkcija tudi plačana. V Kopru “laufa” tudi brez plačila in to zelo dobro.

Ker je plačana “pod mizo”.

Kar poglej Ruparja, kako kupuje stanovanja, še protikorupcijski komisiji jih nima cajta prijavit.

Hvala za vaše mnenje in spodbudo.

Pod mizo je plačana tudi drugod (poleg plače).

Ni drugega bolj primernega od njega. Verjemi, da ni nihce posten.

MI smo MI. Skupina študentov tik pred diplomo. In zato lahko rečemo MI. Smo istega mišljenja in smo MI. Tudi nam ljubljanska megla ni povšeči. Pa kaj češ. Proti naravi nemoreš nič. Dobro, da imamo lepo jesen in kar precej sončka tudi v naši prelepi Ljubljani.

Hura ZOKI – DAJ MENI NA LJUBO SE IZKAŽI IN POKAŽI TEM………….

Zoki rada te imam!

Bomo videli.

New Report

Close