Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković: Dokler bom jaz župan, v Ljubljani ne bo domobranskih spomenikov

Janković: Dokler bom jaz župan, v Ljubljani ne bo domobranskih spomenikov

A potem je bil Janša v zaporu za nič in po krivici? Zanimivo, da tako praviš.

Mafijanković do sodišča sploh ne pride, spisi zastarajo že na tožilskih mizah.
[/quote]

Pri Zokiju se pač že prej vidi, da je nedolžen, tako je to. Za kosovskega doktorja niso bili tako prepričani.

Tako to je v politiki, na vseh straneh. Če rabiš prevod: meni je bolj pomembno x toliko, da y zanemarim.
[/quote]
In to je izgovor, ki se celo podpira?


In to je izgovor, ki se celo podpira?
[/quote]

To ni izgovor, to je dejstvo.

To ni izgovor, to je dejstvo.
[/quote]
Še slabše.

Ja, šment. Takle mamo. Prelomil bo to tisti, ki bo svojega poslal v čuzo. Kar ne bo nikoli.

… Ko ga pogledaš, te že vse mine. Katastrofa od človeka. Ljubljančani ste res ubogi da ga tako obožujete in ste zaslepljeni. No, ne vsi. Pa že raje živim v eni vukojebini, kjer je župan vreden svojega naziva.

Modre oči ima, Janša pa ne. Arijska rasa.

[img]http://www.subaru-slo.net/userpix/4_zoki_1.jpg[/img]

Bolje preventivno pasta zokifresh kot kosovski doktor

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Pri Zokiju se pač že prej vidi, da je nedolžen, tako je to. Za kosovskega doktorja niso bili tako prepričani.
[/quote]

Fajn, da ti samoironija ni tuja.

Samo da nekdo omeni politiko, že davno v sivino potonulo drugo svetovno vojno na domačih tleh in podobne teme, pa se že kregate… in pozabite na vse ostalo.
Vsakič padete na isto manipulacijo…

Kot otroci v vrtcu – a vas ni sram se poimenovati “odrasli”?

Modre oči ima, Janša pa ne. Arijska rasa.
[/quote]
Še premalo, posebej okrog…

Dokazano ni nič pred sodiščem, tako kot kosovskemu doktorju ne. In to je dovolj. Ne taktizirate samo vi.
[/quote]

Zato pa oba hoceta po vsej sili nazaj na oblast, da na ustreznih pozicijah obdrzita prave ljudi, da se bodo stvari se naprej izgubljale v predalih in podobno.

In kdo ste to “vi”? Jaz namrec nisem volilec ne Jankovica in “kosovskega doktorja” prav tako ne. Je pa ocitno precej volilcev skrajno trapastih, drugace bi bila oba ze zdavnaj na smetiscu zgodovine.


To samo ni dobro, če te je oreng kakat prijelo.. ni fajn če se blato v črevesju nabira.

“Janković: Dokler bom jaz župan, v Ljubljani ne bo domobranskih spomenikov.”

Krasno! Potem bodo spomeniki zelo kmalu.

Koga sploh brigajo spomeniki. Ce ti pobijejo svojce, eni so bli tudi mladi, ti jih spomeniki ne bojo vrnili, koga brigajo spomeniki. Potem naj imajo pac samo partizani spomenike.

Zate je poštenje popolnoma neznan pojem. Pa tudi sama beseda.

Zate pa se bolj

Kakšen odgovor! Ti moraš imeti pod 10 let, ane? Že zdavnaj bi moral spančkat!

Zoki je sezidal Ljubljano, tako lepa ni bila še nikdar. Pred njim pa bosanski in albanski delavci.
[/quote]

Še zlasti stavbe, zgrajene pred letom 1918. 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close