Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janković dosmrtni gradonačelnik Ljubljane

Janković dosmrtni gradonačelnik Ljubljane

Sej to je res. Tud jaz sm ga. Sicer sploh več ne sledim kaj se zdaj dogaja, ampak sm mnenja, da dokler mu česa ne dokažejo, dokler ga ne obsodjo, je zame nedolžen, pa naj bo to kdorkol.
Zato bi ga na naslednjih volitvah spet volila.
[/quote]

Torej. Nekdo ima tesno povezavo s policijo, tožilstvom, sodstvom. Ubije 30 ljudi ker pa pozna vse, ki bi ga lahko obsodili in ga ne, pa naj bi bil v očeh ljudi nedolžen, čeprav vsi vedo, da je moril? Zgrešeno razmišljanje.

Dam samo za primer, preden se kdo oglasi, da Janković ni moril.

Če ni obsojen, še ne pomeni, da ni kriv.

Se strinjam. Nekateri tule gor mislijo, da samo južnjaki volijo Zokija.
Grenka resnica je, da ga voli ogromno Slovencev!!!

Torej. Nekdo ima tesno povezavo s policijo, tožilstvom, sodstvom. Ubije 30 ljudi ker pa pozna vse, ki bi ga lahko obsodili in ga ne, pa naj bi bil v očeh ljudi nedolžen, čeprav vsi vedo, da je moril? Zgrešeno razmišljanje.

Dam samo za primer, preden se kdo oglasi, da Janković ni moril.

Če ni obsojen, še ne pomeni, da ni kriv.
[/quote]

Ne vem, če bi se Janša strinjal s to tvojo logiko:))

Delajmo mi po svoje. Kaj nam pa morejo, morejo, morejo …

[img]http://shrani.si/f/1W/iU/4uTWwoSG/lj.png[/img]

Sej to je res. Tud jaz sm ga. Sicer sploh več ne sledim kaj se zdaj dogaja, ampak sm mnenja, da dokler mu česa ne dokažejo, dokler ga ne obsodjo, je zame nedolžen, pa naj bo to kdorkol.
Zato bi ga na naslednjih volitvah spet volila.
[/quote]

a ti si fakultetno izobražena in slovenka?

Kateri župan je pa v zadnjih 100 letih naredil več za Ljubljano?
Pred 100 leti Hribar in zdaj Janković, vsi ostali so se delali, da so župani.

Pa da se razumemo, ga ne maram in to iz povsem drugih razlogov, kot jih ve preberete v medijih, a ko gre za mesto, je naredil veliko in to ne samo za center. Mama, tašča in mi živimo v različnih ČS in v času Jankoviča so se pojavili semaforji, prehodi za pešce, otroška igrišča, porezano grmovje, pločniki, klopce, parki in še in še, kar se kljub vsem prošnjam 20 let pred njim kar ni in ni moglo zgoditi.
Kolikokrat bo kandidiral, tolikokrat ga bomo volili, seveda dokler se bodo poznali rezultati na mestu in v naših okoliših.

Kateri župan je pa v zadnjih 100 letih naredil več za Ljubljano?
Pred 100 leti Hribar in zdaj Janković, vsi ostali so se delali, da so župani.

Pa da se razumemo, ga ne maram in to iz povsem drugih razlogov, kot jih ve preberete v medijih, a ko gre za mesto, je naredil veliko in to ne samo za center. Mama, tašča in mi živimo v različnih ČS in v času Jankoviča so se pojavili semaforji, prehodi za pešce, otroška igrišča, porezano grmovje, pločniki, klopce, parki in še in še, kar se kljub vsem prošnjam 20 let pred njim kar ni in ni moglo zgoditi.
Kolikokrat bo kandidiral, tolikokrat ga bomo volili, seveda dokler se bodo poznali rezultati na mestu in v naših okoliših.
[/quote]
Točno tako!


Tako je rekla tudi dotična, ko je zavestno sprožila to afero.
Jebentiš, celo drugo stran štorije poznam, a ne?

Kateri župan je pa v zadnjih 100 letih naredil več za Ljubljano?
Pred 100 leti Hribar in zdaj Janković, vsi ostali so se delali, da so župani.

Pa da se razumemo, ga ne maram in to iz povsem drugih razlogov, kot jih ve preberete v medijih, a ko gre za mesto, je naredil veliko in to ne samo za center. Mama, tašča in mi živimo v različnih ČS in v času Jankoviča so se pojavili semaforji, prehodi za pešce, otroška igrišča, porezano grmovje, pločniki, klopce, parki in še in še, kar se kljub vsem prošnjam 20 let pred njim kar ni in ni moglo zgoditi.
Kolikokrat bo kandidiral, tolikokrat ga bomo volili, seveda dokler se bodo poznali rezultati na mestu in v naših okoliših.
[/quote]
Dokler vse cifre klapajo ni panike. Kaj je bolje: precej narejenaga, precej utajenega, ali nič narejeno, nič utajeno?


Dokler vse cifre klapajo ni panike. Kaj je bolje: precej narejenaga, precej utajenega, ali nič narejeno, nič utajeno?
[/quote]
Ne more biti nič narejenega, nič utajenega 🙂

Veste, kaj naredi župan v Londonu, Parizu, Frankfurtu, Sofiji, če se zgodi kaj takega?
ODSTOPI!

Na Balkanu, v Sloveniji pa župan nekaznovano zlorablja svoj položaj, ko od neke osebe v zameno za zaposlitev za nedoločeni čas zahteva spolne usluge. Zato pa smo Balkan in ne razvita Evropa.

Izjava, da mora država s takšno zunanjetrgovinsko usmerjenostjo in odvisnostjo od izvoza kot Nemčija v kočljivih situacijah tudi vojaško posredovati, če gre za zaščito njenih gospodarskih interesov, je kriva za odstop nemškega predsednika Horsta Köhlerja
https://www.zurnal24.si/svet/odstopil-nemski-predsednik-83516

Nemški predsednik ODSTOPI zaradi 1 izjave. Pri nam kradejo milijarde, Jankoviću odpišejo 16 milijonov dolgov, pa se ne zgodi NIČ. Tu je vidna razlika med balkansko Slovenijo in razvito Nemčijo.


Ne more biti nič narejenega, nič utajenega 🙂
[/quote]
Lahko je pa utajeno, nič narejeno. Zanimivo, a ne.

Jankoviča volijo tudi ljudje, ki živijo v centru Lj od rojstva, izobraženi in čistokrvni Slovenci.

Jah koga drugega pa naj volimo? Imas same kekce, obljube, da bo tramvaj pa metro pa nevem kaj se vse, kar ni sanse, da bo… pa jankovica, ki je ze marsikja naredil.

Naj se najde kdo drug, pa bomo drugega volili. Trenutno so ostali sami kekci.

Kekec je Slovenski narodni junak. Zakaj ga omenjaš v slabšalnem kontekstu?

a ti si fakultetno izobražena in slovenka?
[/quote]

Zate še kaj več.

Jaz sem čistokrvni Slovenec, Ljubljančan, fakultetno izobražen in (oh ja, samohvala [hashtag=alert]#alert[/hashtag]) precej razgledan.

In imam rad Zokija. Pa ne zato, ker je toliko naredil za Ljubljano, definitvno največ po Hribarju, ampak ker je ČLOVEK. Veliko sodelujem (no, finančno podpiram) prostovoljna društva oz. ljudi, ki se ukvarjajo z pomočjo drugim in na marsikateri prireditvi (otrvoritvi) sem ga imel priložnost videti in ja, človek ima srce. Samo to bom rekel. Tisti, ki ga ne marate, ga še naprej ne boste imeli, tako da brezveze da razlagam zadeve…

…ne bi pa dal roke v ogenj zanj, kar se tiče žensk. Ima nekaj v sebi in verjetno je tako krvav pod kožo, kot ostali moški. To farmacevtko poznam in vem, da je že marsikomu zmešala glavo s svojim seksapilom. Upam, da ga kaj takega ne odnese, ker se mi sanja ne, kdo bi bil lahko še bolj sposoben, kot župan?

Kateri župan je pa v zadnjih 100 letih naredil več za Ljubljano?
Pred 100 leti Hribar in zdaj Janković, vsi ostali so se delali, da so župani.

Pa da se razumemo, ga ne maram in to iz povsem drugih razlogov, kot jih ve preberete v medijih, a ko gre za mesto, je naredil veliko in to ne samo za center. Mama, tašča in mi živimo v različnih ČS in v času Jankoviča so se pojavili semaforji, prehodi za pešce, otroška igrišča, porezano grmovje, pločniki, klopce, parki in še in še, kar se kljub vsem prošnjam 20 let pred njim kar ni in ni moglo zgoditi.
Kolikokrat bo kandidiral, tolikokrat ga bomo volili, seveda dokler se bodo poznali rezultati na mestu in v naših okoliših.
[/quote]
In kaj se vse skriva v ozadju, ko je lepšal mesto?
Seveda lepša mesto:- da se lahko pohvali z njim in da si pri ljudeh zagotovi glas pri naslednjih volitvah.
Tudi te floskule- dokler mu ni dokazano- je le potuha.
Znebili se ga ne bomo ravno zaradi take miselnosti ljudi.
Meni osebno je bilo najbolj srčno dejanje, ko je Danica uvedla poletno mesečno za šolarje, dijake, študente. Dejanje za ljudi. Janković se česa takega zagotovo ne bi spomnil. Ne, važno, da smo dobili stadion… Đabe zaigrano srce, če so v ozadju drugačni nameni.. točno pa ve, na katere strune zaigrat.

Si pa res zelo razgledan, pameten in izobrazen, ce se v 21. stoletju zensko po srednjevesko obtozujes, da je moskemu zmesala glavo. Do danes je znanost ze tako napredovala, da vemo, da sta za seks potrebna dva zainteresirana.

In se strinjam s tistim zgoraj, ki pravi, da bi v urejeni drzavi zupan njegovega kova moral ze davno odstopiti. Kljub postrizeni travi, zivim mejam in igriscem.


In kaj se vse skriva v ozadju, ko je lepšal mesto?
Seveda lepša mesto:- da se lahko pohvali z njim in da si pri ljudeh zagotovi glas pri naslednjih volitvah.
Tudi te floskule- dokler mu ni dokazano- je le potuha.
Znebili se ga ne bomo ravno zaradi take miselnosti ljudi.
Meni osebno je bilo najbolj srčno dejanje, ko je Danica uvedla poletno mesečno za šolarje, dijake, študente. Dejanje za ljudi. Janković se česa takega zagotovo ne bi spomnil. Ne, važno, da smo dobili stadion… Đabe zaigrano srce, če so v ozadju drugačni nameni.. točno pa ve, na katere strune zaigrat.
[/quote]

Karkoli je v ozadju Jankovićeve vladavine, ima kaj pokazat tudi navzven in to nista samo stadion in center.

Sem ti ž zgoraj napisala, da ni uredil samo blišča, ampak še marsikaj dugega. Prijateljica živi ob cesti, kjer so že starši njenega moža prosili za pločnik, ko je ta hodil v osnovno šolo, pa potem kolegica in njen mož, ko so njuni otroci hodili v šolo. No, pločnik jim je zrihtal Jaković, ko je bila njuna najmlajša v 9. razredu, mož jih je imel pa takrat čez 50. Pa računaj koliko let so prosili za pločnik ob prometni cesti in ga vsi župani do zdaj niso mogli urediti!

Kar je naredi narobe, naj mu sodijo in ga obsodijo, če je treba.
Za Ljubljano je pa naredil ogromno, ponavljam, za celo mesto, ne le tisto, kar ne-Ljubljančani vidite!

Karkoli je v ozadju Jankovićeve vladavine, ima kaj pokazat tudi navzven in to nista samo stadion in center.

Sem ti ž zgoraj napisala, da ni uredil samo blišča, ampak še marsikaj dugega. Prijateljica živi ob cesti, kjer so že starši njenega moža prosili za pločnik, ko je ta hodil v osnovno šolo, pa potem kolegica in njen mož, ko so njuni otroci hodili v šolo. No, pločnik jim je zrihtal Jaković, ko je bila njuna najmlajša v 9. razredu, mož jih je imel pa takrat čez 50. Pa računaj koliko let so prosili za pločnik ob prometni cesti in ga vsi župani do zdaj niso mogli urediti!

Kar je naredi narobe, naj mu sodijo in ga obsodijo, če je treba.
Za Ljubljano je pa naredil ogromno, ponavljam, za celo mesto, ne le tisto, kar ne-Ljubljančani vidite!
[/quote]
Da da..
Me ne boš prepričala, sem Ljubljančanka hehehe…
Kot sem rekla, je naredil določene stvari, ampak s tem, da si je zagotovil svojo vladavino naprej.
Veliko je še cest, kjer ni pločnika ob cesti. Veliko je cest, kjer ni semaforjev pa gredo otroci čez, poglej v kakem rasulu je Linhartova, dvomim da jo čaka kaka obnova.. je predaleč od centra..
Pozabil je pa, recimo, označit kolesarsko stezo čez obnovljeno Slovensko, bi preveč pokvarilo izgled.. tako pa norija med kolesarji in pešči.. kr neki.

Karkoli je v ozadju Jankovićeve vladavine, ima kaj pokazat tudi navzven in to nista samo stadion in center.

Sem ti ž zgoraj napisala, da ni uredil samo blišča, ampak še marsikaj dugega. Prijateljica živi ob cesti, kjer so že starši njenega moža prosili za pločnik, ko je ta hodil v osnovno šolo, pa potem kolegica in njen mož, ko so njuni otroci hodili v šolo. No, pločnik jim je zrihtal Jaković, ko je bila njuna najmlajša v 9. razredu, mož jih je imel pa takrat čez 50. Pa računaj koliko let so prosili za pločnik ob prometni cesti in ga vsi župani do zdaj niso mogli urediti!

Kar je naredi narobe, naj mu sodijo in ga obsodijo, če je treba.
Za Ljubljano je pa naredil ogromno, ponavljam, za celo mesto, ne le tisto, kar ne-Ljubljančani vidite!
[/quote]

Lahko da je zate dobro, a je za druge slabo. Mi smo imeli čudovite naravne površine za rekreacijo, ki jih je s projekti uničil. Ravno naravne rekreacijske površine so prej dvigovale Ljubljano nad druga mesta. In teh je zdaj opazno manj.

saj vam bo naredil nove na rakovi jelši…


Da da..
Me ne boš prepričala, sem Ljubljančanka hehehe…
Kot sem rekla, je naredil določene stvari, ampak s tem, da si je zagotovil svojo vladavino naprej.
Veliko je še cest, kjer ni pločnika ob cesti. Veliko je cest, kjer ni semaforjev pa gredo otroci čez, poglej v kakem rasulu je Linhartova, dvomim da jo čaka kaka obnova.. je predaleč od centra..
Pozabil je pa, recimo, označit kolesarsko stezo čez obnovljeno Slovensko, bi preveč pokvarilo izgled.. tako pa norija med kolesarji in pešči.. kr neki.
[/quote]

Ko že nekdo omenja Linhartovo…
Otroci v OŠ so pisali pismo županu, vsak je napisal, kaj ga v njegovem okolišu moti, kaj potrebuje, kaj bi spremenil in podobno.
Prehod za pešce pri Soči so semaforizirali v nekaj mesecih, ko je en fant napisal, da gre težko čez cesto v šolo. Ne spomnim se več, kaj še je bilo, ampak vse so naredili v roku enega leta, razen predloga mojega sna, za to so potrebovali 2 leti.

Lahko da je zate dobro, a je za druge slabo. Mi smo imeli čudovite naravne površine za rekreacijo, ki jih je s projekti uničil. Ravno naravne rekreacijske površine so prej dvigovale Ljubljano nad druga mesta. In teh je zdaj opazno manj.
[/quote]

Kje jih je manj?
Na našem koncu jih je več, zunanji fitnesi so se namnožili, pa še obetajo se nam nove v roku nekaj let.

New Report

Close