Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jankovići s 55-milijonskim dolgom, upniki jih preganjajo na sodišču

Jankovići s 55-milijonskim dolgom, upniki jih preganjajo na sodišču

ki nam je bila podeljena, kot osnovna demokratična vrednota, nas bo na koncu stala države:(

Kaj bi svinja z biseri?

jap, recimo občina polhov gradec in gospod lekarnar Jaklič[/quote]

Lekarnar si verjetno močno želi zmage šerifa. Sam sem pred leti imel na svojem vrtu paviljonček cca 4x5m – 1 polna stena, 3 odprte – služil je letni kuhinji. Koga je motil ne vem. Inšpektor je zahteval brezpogojno odstranitev – in seveda sem ga podrl ! Pravna država očitno odlično deluje ??
Pred 1 tednom so podrli najlepše urejeno avtocestno počivališče. Delo je zgubilo kar nekaj ljudi. Tip je najemnino plačeval dars-u (to je v bistvu državi !!) in država mu je podrla objekt in se odpovedala ddv, ki bi ga sicer dobila, če bi tip posloval. Zakaj pa tista zadeva z pločevinasto streho v bližini polh. gradca še stoji ? Na koncu bo lekarnar dobil še povrnjene stroške postopka in odškodnino….Prava zajebancija, ne pa pravna država.[/quote]

ti korenček, si še bol zelen korenček ane :))

rušenje počivališč ob gorenjski AC .. ja vsi štirje bodo šli lepo pa-pa .. je maslo večje tuje korporacije, ki ima namen gradit na teh območjih in DARS … ej DARS je tako globoko v podnu, da niti nima več prava glasanja, govori se … ja marsikaj se govori o DARSu, raje ne pišem naprej … takole na kolena so ga spravili gradbeni lobiji, na koncu pa še Janševe vinjete za češnjo na vrhu.

Dars niso uničile vinjete, ampak negospodarna naročila pisana na kožo gradbenikom in nikakršen nadzor poslovanja.

in kaj sem napisala jaz?
vinjeta je bila samo še pika na i

vinjete so izboljšale varnost na slovenskih magistralnih cestah, saj je več voznikov izbralo avtocesto, posledično je manj smrtnih žrtev na magistralkah.

koliko vam je vredno eno življenje?

dars so pa v prvi meri uničili pogoltni gradbeniki, ne pa vinjete, saj jim je plačeval 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali še več previsoke cene.

[/quote]

Ne sodi drugih po sebi in svojem šefu,

Ne sodi drugih po sebi in svojem šefu,[/quote][/quote]

Saj mu bo narod sodil.Prej ko slej pride na vrsto.On in njegova sinčka. Zato se pa tako grebe ,da bi zbrisal čim več sledi in čim več še pokradel ,kar se le da.

Odložene obveznosti za davek so posebna računovodska kategorija in sploh ni nujno, da so to obveznosti, kjer naj bi dal kako soglasje DURS,, ampak lahko nastajajo zaradi sprememb davčne zakonodaje pri tekočih poslih.

Žal tudi glasovi kokoši štejejo,..žal,….

Umazana kampanja – če je tip pogolten mafijaški boter, ki pod pretvezo ureditve “najlepšega mesta na svetu” z bebavim nasmeškom na obrazu nekaznovano odvaja denar na račune družinskih članov v tujini, potem si takega predsednika vlade seveda ne želim.[/quote]

Veš, da so klevete kaznive? Če si nekje nekaj prebrala in to širiš naprej, še ne pomeni, da je res.
Kot papige ste. Ne trdim, da so nedolžni, ampak te mahinacije s kmetijskimi zemljišči se gredo v čisto vsaki občini v Sloveniji, vi pa vidite samo Jankoviče. Vse ostalo je pa natolcevanje živčnih nasprotnikov.[/quote]

Z vsakim svojim prispevkom potrjuješ mojo domnevo o tem, da si kura!!

Stanovnik je napovedal kot “edino smiselno” koalicijo med Zoranom Jankovićem in Gregorjem Virantom, ki bo tudi vladna koalicija, Janševi SDS pa bo po Stanovnikovem mnenju podpora do volitev še padal

Le kako si dovoli vplivat na diplomate , če je tak gospod? Sramota!

http://www.reporter.si/slovenija/jankovi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87i-s-55-milijonskim-dolgom-upniki-jih-preganjajo-na-sodi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}A1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Du/6758

ja, repore+ter je pa res nekaj , kar objavlja svete resnice, . ne vem, no, a res mislite eni, da nimamo svoje glave. no,v i,ki se sklicujete na reporter, itak vse verjamete, kar vam drugi nabluzijo

Odložene obveznosti za davek so posebna računovodska kategorija in sploh ni nujno, da so to obveznosti, kjer naj bi dal kako soglasje DURS,, ampak lahko nastajajo zaradi sprememb davčne zakonodaje pri tekočih poslih.[/quote]

oprosti, to je bullshit.
Obveznost za odloženi davek pa nastane takrat, ko določeni “prihodki” niso vključeni v poslovni izid, ker povečujejo npr. postavke kapitala. Primer: prevrednotenje osnovnih sredstev povečuje presežek iz prevrednotenja, kot ene izmed sestavin kapitala, ne pa prihodek obdobja, v katerem je le-ta nastal (neodpisana knjigovodska vrednost = 5.000 d.e.; ocenjena vrednost je 6.000 d.e.; razlika 1.000 d.e. predstavlja presežek iz prevrednotenja). Ob evidentiranju presežka iz prevrednotenja pa moramo oblikovati tudi obveznost za odloženi davek (razlika v vrednosti X stopnja davka od dohodka pravnih oseb). Glede na rač. standarde in Zakon o davku na dohodek pravnih oseb, zmanjšanje presežka iz prevrednotenja povečuje (v višini obračunane amortizacije, ki izhaja iz razlike med prvotno vrednostjo in prevrednoteno vrednostjo) pretekli poslovni izid in ne tekoči poslovni izid. Zato pa moramo zmanjšanje presežka iz prevrednotenja vključiti v davčno bilanco v obdobju, ko je to zmanšanje nastalo.

to je posledica prevrednotenja določenih kategorij. se pravi tistih zemljišč, ki se jim je že povečala vrednost, niso pa jih še uspeli prodat. čudno, da se kaj takega prikaže v bilancah ravno pri elekti….

A dnevnik pa mladina pa so resnicoljubno neopredeljeni knede?

Vsi, ki navijate za Jankoviča se vprašajte:

Kaj je še zastonj in jaz nujno rabim za normalno življenje.

Garantirano vam bo država pod Jankovičevim vodstvom to kmalu mastno zaračunala. Resno. Oskubil vas bo kot ovce. Tip namreč zna poskrbeti zase samo na račun ovc 😀

je Rdeca strela. Njen slog pisanja.

Komandir, Simpatizer SDS, Janez. s piko in vse ostale inkarnacije janšističnega plačanca na tem forumu.

Ne, nisem Rdeča strela. Sicer sem se registrirala, saj le tako lahko pošljem administratorju opozorilo. Bom pa v bodoče pisala pod registriranim nickom, zdaj pa grem počivat.

Ne, nisem Rdeča strela. Sicer sem se registrirala, saj le tako lahko pošljem administratorju opozorilo. Bom pa v bodoče pisala pod registriranim nickom, zdaj pa grem počivat.[/quote]

Sm mislu, da samo Črnogorci popoldne počivajo.

Ne, nisem Rdeča strela. Sicer sem se registrirala, saj le tako lahko pošljem administratorju opozorilo. Bom pa v bodoče pisala pod registriranim nickom, zdaj pa grem počivat.[/quote]

Sm mislu, da samo Črnogorci popoldne počivajo.[/quote]

Pa bolani ljudje tudi.

Daj no, ne piši traparij.
Pojdi ti na sodišče obtožena po krivem, pa me zanima ,kako lepo se boš obnašala, smejčkala sodniku in ostalim, ko boš vedela, da so te namočili.
Jazna boš in boš delala vse neumnosti, ki jih boš lahko.
Le zakaj ljudje ne pomislite, kak obi bilo vam ..pa vam bo vse bolj jasno.

Kar se pa tiče Jankovića pa ni nič izmišljeno, vse je dejstvo, vse temelji na številkah, opeharjenih teh in unih ljudi, debelih provizijah na račun davkoplačevalcev..[/quote]

Točno tako, ko si prvič na sodišču, pa mogoče še drugič, si še miren, spoštljiv.. ker zaupaš v sistem. Potem ti pa prekipi, ker ugotoviš, da si je naše zakone možno razlagati kakor komu paše (2 pravna strokovnjaka, 2 mnenji, če je pravnih strokovnjakov več je več tudi različnjih mnenj in tolmačenj) in si včasih hočeš nočeš tudi nespoštlijv. In se mi sodniki v bistvu prav smilijo, ker morajo poslušat ohohoh klobasanja.

Glede Jankoviča pa še moje mnenje: če goljufa… OK, goljufajo tudi ostali. Ampak to še ne pomeni, da pa tak človek, ki mu je malo mar za spoštovanje zakonov, etike (pa lahko še tako glasno zatrjuje kako je socialno čuteč, če tega ne podkrepi z dejanji, mu ne verjamem), ki denar pošilja v davčne oaze, da ja boh ne daj ne priteče kaj v slovensko davčno blagajno (mogoče bi s tem prispevkom pomagal rešit tudi kak socalni problem), sam sebe kreditira (Ok ne on ampak njegova sinova, aja z njima se ne pogovarja o poslih)… Tak človek ne more bit predsednik vlade!

Sm mislu, da samo Črnogorci popoldne počivajo.[/quote]

Pa bolani ljudje tudi.[/quote]

Da si bolna se mi je pa že prej zazdel, pa nisem upal vprašat.

Pa bolani ljudje tudi.[/quote]

Da si bolna se mi je pa že prej zazdel, pa nisem upal vprašat.[/quote]

Saj to je žalostno, da človek, ki opozarja na nacionalizem, je bolan, neumen, paranoičen, ima manjvrednostni kompleks, itd., nacionalist pa je normalen in žrtev.

da smo Slovenci v svoji domovini manjšina, smo tudi žrtve.

Tista, ki je šla počivat, pa naj se tudi kdaj že nauči slovenščine: bolna, ne pa bolana, kot sicer pišejo ljudje, neuki našega jezika.

New Report

Close