Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Jankoviću je vzor Beograd

Jankoviću je vzor Beograd

Lepo, upam, da si tudi svoje otroke naučil ksenofobije in nacionalizma. Da generacija pelje idejo naprej. Pravkar si mi vrgel kost, da ti pojasnim zakaj ne maram Janše, zelo pa je zanimivo, da je med njegovimi privrženci ogromno ksenofobov in nacionalistov. Naključje?[/quote]

Ne govori neumnosti … in ne podtikaj praznih besed ali obsodb tako, kot to počnejo domnevno tvoji politični simpatizerji … brez kakršnihkoli dokazov (Depala vas, Patria, …) Če nekdo ljubi Slovenijo in Slovence zato še ni ksenofob in nacionalist … Lahko je čisto preprosto domoljub … in … nenazadnje pri nas nismo imeli nikaršne Srebrnice ipd. stvari … Če pa je nekomu južno od Kolpe tako všeč ne razumem kaj dela še tu … Stvar je čisto preprosta …

Ha, ha … Dobra!

A si hoto s tem meni kej povedet!???

Moja prva in edina lekcija življenja: Od vsakega iztržit čim več in samega sebe rad imet! Stari ko boš to dojel boš na kojno, sam upam da čim prej:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

PS: nortonček govoriš da je Slovenija izkoriščala jug države za to, da jim je prodala vso svinjarijo!

Aja ti bi jim prodajal vrhunsko robo, čobanom mislim, pi$da sej nimaš pojma! Za njih je bilo še to kar smo jim prodali preveč zahtevno.Mi smo jih zajebali do fundamenta. Betonsko železo smo jim prodajali pa niso vedeli kaj naj z njim!?

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Butl mi še betonskega železa naredit nismo znali.Še s tovornjakom sem ga komaj raztegnil, ko sem bajto puvo.Sicer sem bil pa v fabriki zravno ,ko so se šarže delale in vem kak drek so delali. Beograd je pa vseeno lepo mesto.

A si hoto s tem meni kej povedet!???

Moja prva in edina lekcija življenja: Od vsakega iztržit čim več in samega sebe rad imet! Stari ko boš to dojel boš na kojno, sam upam da čim prej:-)[/quote]

ja ni kaj frančišek ali mmml, dobro posnemaš JJ in si se od njega že malo preveč naučil!:)))

Aja po novem si že butl, ki betonskega železa ni znal s tovornjakom zravnat. Si pa res idiot, ki s pa še vido kirga da s tovornjakom ravna betonsko železo. 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} si ga ukrado kje pol s pa mislo da je betonsko:-) sploh pa še taga ne veš, da je tudi betonsko železo imelo svojo oznako po JUSU…matr sej što bi vahk vedo, ti komunajzar zarukan!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

slovenija je prej ves denar pošiljala v beograd, zdaj pa v bruselj. hlapec pač ne more brez gospodarja.

Frančišek danes sem bil na otvoritvi novega bluminga v valjarni, no malo boljš že delajo samo ti si še ostal zarukan.

Jutra jedi pa še na sistemsko tehniko…ti bo tajkunček Pavček dal za pir, pol boš pa terc pa gmajtn:-)

boš lahko volo vole…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Aja pozabo sm ti povedet da še Kosa sobo vzemi…sej veš gliha skop štriha:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Lepo, upam, da si tudi svoje otroke naučil ksenofobije in nacionalizma. Da generacija pelje idejo naprej. Pravkar si mi vrgel kost, da ti pojasnim zakaj ne maram Janše, zelo pa je zanimivo, da je med njegovimi privrženci ogromno ksenofobov in nacionalistov. Naključje?[/quote]

Ne govori neumnosti … in ne podtikaj praznih besed ali obsodb tako, kot to počnejo domnevno tvoji politični simpatizerji … brez kakršnihkoli dokazov (Depala vas, Patria, …) Če nekdo ljubi Slovenijo in Slovence zato še ni ksenofob in nacionalist … Lahko je čisto preprosto domoljub … in … nenazadnje pri nas nismo imeli nikaršne Srebrnice ipd. stvari … Če pa je nekomu južno od Kolpe tako všeč ne razumem kaj dela še tu … Stvar je čisto preprosta …[/quote]

Domnevno moji politični simpatizerji so pa kdo?
Žalostno, da se v državi označuje za domoljuba na račun pljuvanja po drugem narodu. Pa škoda besed.

Točno danes sem povabljen še v Sistemsko tehniko, me zanima če bo Erjavec prišel no mogoče tudi Janša.

Dej komunajzer speli se…

Zej sm pogrunto zaka štk šinfaš gospoda Janšo, ne morš vnč krast po fabriki in to te pizdi. Vono “betonsko” železo s pa tk spizdo v valjarni, sam ni bvo betonsko je biv rejtam OCR in ti butl si ga s tovornjako ravno:-(
s pa res butl:-)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

franček ne “pizdi dosti”,
včasih se je “mehko betonsko železo GA 240/360” do fi 12 dobavljalo v kolutih in ravnalo na različne načine, tudi z vleko kamionov.

mehko betonsko železo!? matr pa sej vem ka so kradli po valjarni…mi sploh betonskega železa nismo devali nikol!!!!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

delali ga niste
devali pa ste ga na kripe, tu je bil komunizem super, ga še kaj pogrešaš?

Na veselje ne…prej sem vegetiral v fabriki…zej sm pa lepo doma pa tule malo jebem komunajzarje pa še tebi kiro pametno napišem:-)

Kavico sm popil, zej grem pa še dve urci delat pol pa na žur…dons so ČUKI, kej takiga si prej v komunizmo nism mogo privošit, kaj šele da bi sred septembra razmišljal o dopustu v toplih krajih…

Sploh pa je brezveze razpravljat s tipi ki so partijsko usmerjeni in še dandanašnji objokujejo bivšo Jugo!

Ki s pa š`to besedo nejdo – kripe!???

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

“Kripa” je tu čisto običajna beseda.
vozek,
je bolj neobičajna.
ti je že kdo rekel, da si vozek?

“tak”, malo za hec, da se malo ogreješ, predno izgineš.

Sem že predčasno izginil…vozek sem mogoče po tvoje, ampak js vozim skoz v eno smer, ti si pa konvertit in spreminjaš smer:-)

Sploh pa ga niso in ga ne devajo gr na vozek ampak na trak kjer se počasi hladi pol ga pa po vilcah sortirajo da viličar bol kamot co pride:-) pol ga pa odpele v žarilno peč, šele pol gre naprej v uporabo…zato pa prajim da so vonga ko so ravnali s tovornjakom neki dipnali…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Franček ti si rajtam v fabriki samo luft mešo.No danes ob otvoritvi nove hale v Sistemski tehniki ni bilo obramnega ministra ,niti Janšana, niti našega poslanca Petka.Po mojem jih vest peče.

ampak..
tole je pa višek..
da so v LJ izvolil Z.J. za župana.., OK, sej ne živim tam in bo njim krojil življenje..
da bi bil pa en srb predsednik vlade v SLO..
to je pa štala..
a smo se za to boril..l91
a se je za to boril R Maister?

ko bo predsednik vlade v srbiji človk, ki bo po rodu slovenc, ej pol pa može..

eni so pa res brez narodne zavednosti in ponose, oz je to zgolj pri besedah..

sam še kakga imama za predsednika države in smo na konju..

Peča to je bvo vse z ukradenim denarjem narejeno in sedaj pričakuješ da bo gospod Janša prišel na otvoritev, a si na glavo pado!?

Je pa tk dojst da s ti biv tam:-) pa tebi podobni kresi…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

New Report

Close