Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek janša dans praznuje abrahama

janša dans praznuje abrahama

Tudi če ne bi bil Janša je meni butsto da imaš tako star otroke.

Ne govorim o sposobnosti imeti otroka, ampak o celoviti vzgoji, ker ne govorim o spermodajalcih in jajčecedajalkah, ampak o starših. Tudi 13-letnica ima lahko otroka, ne samo 80-letnik, pa je sposobna furat starševstvo ravno toliko kot 80-letnik – ga nista, po domače.

Kakšno je moje stališče do 50+ starševstva, si lahko prebereš tudi drugje na MON-u, kjer Janša še nikjer ni bilo. Bo rajši kar držalo, da se ti cediš od cukra nad 50+ starševstvom izključno zato, ker je potencialni očka ravno tvoj ljubljenec Janša. Zelo dvomim, da bi se enako cedila od romantike tudi v primeru, da bi govorili o Katarini Kresal in njenem daddyju, ne Urškinem. Takrat bi bil ta daddy najbrž vse, samo človek ne, kot si že imela priliko izrazit svoje nepristansko mnenje v neki drugi temi te dni. Gre pa za indentično situacijo, samo ti imaš za Janšo ena blazna romantična očala, za Kresalovo pa samo fej in fuj, ker pač ideološko ne paše v tvoje vode. In s človekom, ki ima dvojna merila, se pač ne da resno pogovarjat. Ker to “Janša lahko vse, ker je moj ljubljenec, vsi ostali pa nič, ker jih ne maram”, to pač ni argument, ampak pričkanje na ravni zrelosti vrtičkarjev.

sem ravno danes dobila na mail in nekako paše sem

Šentviški predor bi morali poimenovati po Janezu Janši. Tudi on je bil zaprt, oba sta nas stala veliko več, kot sta vredna in vsi, ki so jima blizu, si polnijo žepe.

Jaz pa vsakemu za rojstni dan zaželim veliko sreče v življenju in predvsem zdravja…
To nasplošno privoščim vsem…ne glede v kateri stranki sedi

Moj mož je skoraj enakih let in če bil bil tako znan in slaven,kot tale Janša,bi moral imeti gardo osebnih stražarjev,da mu urške ne bi bile preveč za petami.

Moj mož je pravi lepotec v primerjavi z njim!Sta skoraj istih let.Plešast slok,poglede umika,laže na koncu mu bo vsaj pol SLO verjelo in bo spet zmagal.To je JJ.Sem odločno proti njemu.Naj še enkrat vzame v roke kramp in lopato in dela za 400 eurov/mesec.Veliko si misli,ni pa nič!

Kakor komu, lepo prosim. Vsake oči imajo pač svojega malarja. Ti si verjetno zrastla gor ob plešastemu očetu in moškost enačiš s plešavostjo. Mojemu očetu, na primer, danes pri 57-ih na glavi ne manjka niti en sam las. Predvidevam, da mene zato privlačijo zgolj in izključno moški, ki imajo na glavi še vse lase.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Se mi zdi, da bi ti bila najbolj happy, če bi tebi kakšnega naredil. Bi mož zvisel kot špaget, če bi te Janša hotel. Če si dovolj mlada mogoče še imaš kakšno možnost. Ampak ne viset na netu in mu pisal hvalospeve, pejdi se rihtrat, da boš lepa.

Janezu Janši želim barvito jesen, praznično zimo, cvetočo pomlad in počitniško poletje. Če se mu to uresniči, bo manj zagrenjen in paranoičen, pa bo videl, da le ni cel svet proti njemu. Vse najboljše premier, pa zdravi ostanite.

Pomlad:), če bi malo več časa spremljala forum bi ugotovila, da je tema starši nad 50 bila obdelana in večinoma smo prišli do zaključka, ki ti ga je na kratko prezentirala Janis, seveda smo tukaj izvzeli vse tiste, ki so imeli težave z zanositvijo. Sovražnikov Janeza Janše ni med nami, morda smo samo tisti, ki nam ni simpatičen in ki se ne strinjamo z njegovim načinom vladanja. Ker pa živimo v demokratični državi, kjer ima ljudstvo oblast imamo do tega vso pravico. Saj janša si želi demokratično državo, ali pač? Včasih mi daje vtis, da mu ni najbolj simpatična oblika vladavine ali pa jo morebiti samo ne razume v celoti.

Tole je pa prva liga rojstnodnevna čestitka: http://www.dnevnik.si/video/2339

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Vedno bolj verjamem v leteče slone. Odkar popate dnevnik.si v MON-u.

Potem bi Kresalovala tudi lahko malo prišla delati s krampom.

Jaz pa nisem proti Janši in veš zakaj? Zato ker levica ne naredi nič drugega, kot da premeša karte in bodo na oblasti popolnoma isti kot pred 4 leti, zaradi katerih smo se odločili, da jih zamnjamo z Janšo. Potem pa naj ima še 4 dodatna leta.

NO, če smo se kaj naučili iz naše kratke politične zgodovine, je ravno to, da nikagor več ne smeš pustiti na oblasti 8 let, ker je to abslutno preveč za kogarkoli in nrzdravo za splošno družbeno klimo.

New Report

Close