Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek janša in angleščina

janša in angleščina

Do smrti ne bom pozabila angleščine Janeza Drnovška.
Kar mravljinci so mi lezli po koži kadar se je trudil angleško govoriti. Vsakič sem morala pozorno poslušati najmanj 10 minut preden mi je vžgalo, da “govori” angleško..

rada bi vas slišala govoriti angleško. to bi bilo smeha!

se vid,da me še nisi slišala 🙂

podpišem!
In to ne glede,da ima sestro profesorico angl….bljak!

sodiš po sebi? 🙂 si upam trdit, da je moja izgovorjava brezhibna.. kar pa npr. ne morem rečt za besedišče 😉

slovenci nasploh čisto lepo izgovarjamo angleščino – mnogo bolj so očitni francozi, italijani, tudi skandinavci s svojimi sičniki!

Se strinjam, njegova angleščina je obupna. Sicer pa, saj še knjižne slovenščine ne obvlada najbolje.

joj, kaka omejenost. Ja, sigurno, ne zna nič angleško, seveda.

Ima raje prevajalca, ker se očitno zaveda, da ne govori popolno. In ti, v svoji ubogi pameti, po tem, da se Erjavec poslužuje prevajalskih služb, ki so na voljo, sklepaš, da pa on NIČ ne zna angleško.

kako revna pamet, res no.

Meni se tudi zdi bolje, da ima prevajalca.

zogca tebe je pa res tezko razumeti, kako si ti elergicna na tegale J. A delas v konkurencni stranki, da ga tako mocno zelis odstaviti, ali pa si fous Urski. Da si lahko das toliko dela z necim, kar sovrazis.

ja, kaj je tu nelogičnega? A tako malo razumete osnove psihologije? Ljubezen in sovraštvo sta dve plati istega kovanca.

ne ukvarjaš se le s tistim, do česar ti je vseeno. Če nečesa ne maraš, se jasno ukvarjaš s tem, ker te žuli, ravno tako kot ti nekaj, kar imaš rad, zbuja prijetne občutke.

by the way, tudi meni je JJ popolnoma mimo.

New Report

Close