Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša in Šarec imata dvotretjinsko večino

Janša in Šarec imata dvotretjinsko večino

Neki bebec je namene levice, ko so hoteli spreminjati ustavo zaradi privatnega šolstva, podtaknil kar desnici, češ, da bodo ravno tako spreminjali ustavo. V čem jo bodo spreminjali? Če bodo ustavo spremenili tako, da bodo sodniki kazensko odgovorni za vso škodo, ki jo povzročajo s fake sojenjem, potem jo to v redu, kajti naša država je mafijska država v lasti leve mafije, ki sesuva državo ravno tako, kakor jo je sesula edina stranka, ki je bila dovoljena v Jugoslaviji.

Glede pakta Erjavec-janković obstajajo tudi zelo verjetne navedbe, da ta že predstavlja politično krilo rusko-iranske poslovno-mafijske združbe, v katero so vključeni poslovneži Janez Škrabec, Željko Puljić, Miloš Urbanija in Zdravko Geržina.

Bernard Brščič meni, da “ne gre samo za netipičen, ampak tudi za nezdružljiv način s parlamentarno demokracijo, da bo koalicijo sestavljal nekdo, ki sploh ne bo nastopil na volitvah.”

Ja! janković sploh ne gre na volitve in kot tak misli stopiti v koalicijo z Erjavcem, ki gre na volitve!!!
Ta balkanski primitivc, ki se piše janković, ima za norca vse ljudi v Sloveniji. Tudi vas, ki ga zagovarjate! Tega človeka se mora naša država na vsak način znebiti, ker doma in v svetu sramoti našo državo, ki mu ne pomeni NIČ!

seveda, tistega kar nočeš, pač ne najdeš, men se pa tud pod razno ne, da tega iskati. Lahko ti pa opišem, ker se spomnim tega intervjuja v sobotni prilogi dela, kot , da je bilo včeraj…

novinar vpraša v. potočnik… kaj mislite o J. Janši..
ona… nč dobrega..
novinar.. zakaj…
ona…. ko smo bili v zsms, smo imeli strelajanje v strelišču na Rudniku…, J. janša je bil kot nek vodja, mentor…, sama nism hotela streljati, ker sem pacifist, ležala sem ob puški, J. Janša mi je dal nogo na vrat in pritisnil k tlom…, da morm strelajti, tukej sm nehal brati…, vidš kako je s tem, kdor je žleht je žleht in bo vedno ostal žleht.
vidš ti vesel oča, ta jaja je tako zadet kot si ti, ki si napisal takrat ob nesreči tistih dveh motoristov, na zaloški, da se je glava kotalila v ljubljanco, a mislš, da je to samo trnutek neprištevnosti al je to konstanta…. kaj se dogaja ljudem kot si ti in janša z vašo psiho men nikoli ni bilo jasno, vi ste zelo nevarni ljudje…, podpihujete nestrpnost med ljudmi na vsakem koraku, manj ko se vidimo raj se imamo, zato pa so volitve, da se držimo stran drug od drugega, ker skup ne moremo furati.
Kar se pa lepote, po tvoje, prlečke tiče, se pa strinjam.
Dons ni vaš dan, cela evropa namreč proslavlja dan zmage nad nacizmom in fašizmom, zarad mene lahko tud nad komunizmom, ko jih jebe…tako da ste vi tabeli, na današnji dan v qurcu s to vašo ideologijo, pa ne se sekrat, boste pa jutr spet vrteli svojo lajno vajter, kdo vam brani, bere se nam pa tud v sanjah ne…..
[/quote]

Torej hočeš reči, da je ravnal kot Martin Krpan z Brdavsom

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Nič ne skrbite.Karte mi kažejo na veliko število na volitvah 78{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.Zmagal bo Šarec 61{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Janša 49{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} med njima,kar pa je velika škoda za nas uboge Slovence.Volitve nam ne prinašajo kaj naprednega-gremo za 20 let nazaj-korupcija se bo zmanjšala za 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.To nam zaenkrat ne bo nič pomagalo.Zapori bodo pokali po šivih.

New Report

Close