Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša izvaja državni udar! Državljanke, državljani, odprite oči!!!

Janša izvaja državni udar! Državljanke, državljani, odprite oči!!!

Janšisti so sprejeli zakon, ki omogoča, da se po policiji politično kadruje!!!

Že tisto leseno lutko Petro na Nacionalnem preiskovalnem uradu (NPU) so eno leto protizakonito držali na mestu direktorice NPU, čeprav pogojev za to delovno mesto sploh ne izpolnjuje, zdaj pa so jo po zakonu premestili z v.d. direktorja na mesto direktorja! Premestili so jo???!!!

In tako bo povsod po policiji!

Janša si ustvarja svoj gestapo!!!!! Ljudje, zbudite se!!!

Ah dajte no umirite se, muči pač nima več moči, počasi se dela red, to vas levake boli, recimo primer iška so takoj aretirali in strpali v arest ko je kot protidržavno deloval, zakaj ne strpajo v arest jenula ko na ulici vpije kako bodo počistili parlament, ali pa tega stevnovića , kaj ima on za groziti koga bo strpal v arest, kako da bodo spremenili ustavo, to so grožnje ustavni ureditvi in take s strpa v arest,kot rečeno šoška so tja strpali takoj.

Ravno gledam dokumentarec o Hitlerju in podobnosti so grozljive! Veste, da je tudi Hitler postal diktator tako, da je prepričal parlament, da je glasoval za njegove predloge? Dokler ga seveda ni preprosto ukinil.

Imel je tolpe na ulicah – jurišniki – rumeni jopiči.

Imel je umetno ustvarjene sovražnike – žide – pri nas so sovražniki vsi, ki niso z njimi

Sistematično je ukinjal demokratične institucije in spodkopaval demokracijo

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Javno povedano, 17.11.2021 ob 18:26

Ah dajte no umirite se, muči pač nima več moči, počasi se dela red, to vas levake boli, recimo primer iška so takoj aretirali in strpali v arest ko je kot protidržavno deloval, zakaj ne strpajo v arest jenula ko na ulici vpije kako bodo počistili parlament, ali pa tega stevnovića , kaj ima on za groziti koga bo strpal v arest, kako da bodo spremenili ustavo, to so grožnje ustavni ureditvi in take s strpa v arest,kot rečeno šoška so tja strpali takoj.

Tudi Hitlerja so Nemci sprva prepoznali kot rešitelja nemškega naroda

Hud nacionalizem. Kljukica.

Tudi Hitler je zmagal na volitvah, vendar mu ni uspelo sestaviti vlade. Kancler mu je uspelo postati z zvitimi političnimi manevri.

F

F

F

F

F

 

 

 

U

U

U

U

U

 

 

 

C

C

C

C

C

 

 

 

K

K

K

K

K

K

 

 

 

 

Y

Y

Y

Y

Y

 

 

O

O

O

O

O

 

U

U

U

U

U

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Kršenje človekovih svoboščin, odstranjevanje opozicije – vse še preden je postal diktator in je izbruhnila vojna – check

Mah, to za policijo me še najmanj skrbi. Policija itak vedno ravna, kot ji oblast ukaže. Katerakoli. V policijo, vojsko, birokracijo ne greš, da bi mislil, ampak, da izvršuješ ukaze.

Saj je bilo dovolj groteskno že do, da so ljudje protestirali proti uvedbi PC pogoja, za katerega je tudi policijski sindikat sprožil ustavno presojo, policisti so pa protestnike zalivali z vodo in solzivcem, ker so se zbirali tudi za njihove pravice.

Robocopi je pravo ime za njih.

Odgovor na objavo uporabnika
mon mon, 17.11.2021 ob 18:37

F

F

F

F

F

 

 

 

U

U

U

U

U

 

 

 

C

C

C

C

C

 

 

 

K

K

K

K

K

K

 

 

 

 

Y

Y

Y

Y

Y

 

 

O

O

O

O

O

 

U

U

U

U

U

 

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

Saj ti veš, da obstaja drsnik, s katerimi se tvoje blodnje gladko preskoči?

Odgovor na objavo uporabnika
Desperadodajka, 17.11.2021 ob 18:38

Mah, to za policijo me še najmanj skrbi. Policija itak vedno ravna, kot ji oblast ukaže. Katerakoli. V policijo, vojsko, birokracijo ne greš, da bi mislil, ampak, da izvršuješ ukaze.

Saj je bilo dovolj groteskno že do, da so ljudje protestirali proti uvedbi PC pogoja, za katerega je tudi policijski sindikat sprožil ustavno presojo, policisti so pa protestnike zalivali z vodo in solzivcem, ker so se zbirali tudi za njihove pravice.

Robocopi je pravo ime za njih.

In kdo jim bo dokazal še kakšno kaznivo dejanje, če imajo policijo na svoji strani?

Na prihodnjih volitvah bo prišlo do ponarejanja glasov.

Odgovor na objavo uporabnika
hgkzjšoed, 17.11.2021 ob 18:40

In kdo jim bo dokazal še kakšno kaznivo dejanje, če imajo policijo na svoji strani?

A ni to stvar tožilstva?

Odgovor na objavo uporabnika
SMRT JANŠIZMU!!!, 17.11.2021 ob 18:10

Janšisti so sprejeli zakon, ki omogoča, da se po policiji politično kadruje!!!

Že tisto leseno lutko Petro na Nacionalnem preiskovalnem uradu (NPU) so eno leto protizakonito držali na mestu direktorice NPU, čeprav pogojev za to delovno mesto sploh ne izpolnjuje, zdaj pa so jo po zakonu premestili z v.d. direktorja na mesto direktorja! Premestili so jo???!!!

In tako bo povsod po policiji!

Janša si ustvarja svoj gestapo!!!!! Ljudje, zbudite se!!!

Odgovor na objavo uporabnika
P464, 17.11.2021 ob 15:11

Pozdravljeni

Ni mi ravno v navadi, da pišem po forumih, vendar bi tokrat rada nepristransko mnenje oz mišlenje.

Stara sem štiri desetletja, samohranilka dobro leto, z otrokom, ki se bliža koncu OŠ. Ločitev od moža je bila sporazumna, ne dela težav, pravzaprav sodelujeva bolje, kot sva v času zakona.

Čas po ločitvi sem namenila sebi in otroku. Sedaj pa je prišel čas, ko bi ob sebi imela prijatelja. Prijatelja z ugodnostmi. Ne bi se vezala, od časa do časa bi si želela bližine, pogovora in kakšnega izleta. Misija nemogoče! Po slabih 20 letih zakona, sem na tem področju popolnoma “zarjavela”. Ne dolgo nazaj sem spoznala prijetnega moškega in mislila, da je to to. Neeee! Moški je popolnoma uničen od zakona, ki ga je zaključil. Enostavno se ne more, noče ali ne zna pobrati. Pomoči ni želel. Vedno sem ga poslušala, želela dvignit moralo in mu skušala biti v oporo. Ni mi bilo težko, čeprav sva se vedno pogovarjala le o tem. Sama slovim kot optimistična in močna ženska in (najbrž) sem ga ravno s tem “odgnala”. Ne vem… čez noč se je namreč prenehal odzivati na sporočila in klice. S tem mi je odprl oči, da se podajam v svet, ki je popolnoma drugačen, kot za čas pred mojim zakonom. Krut svet zavrnitve brez odgovorov. Ker najbolj boli je to, da ne vem, kje sem ga polomila.

Kandidatov za prijateljstvo sicer ne manjka,  vendar nikjer ni tiste iskrice, ki bi prijateljstvu dodala tiste ugodnosti. Zaradi trenutnih razmer je tudi druženje precej okrnjeno. Nove ljudi dandanes lahko spoznaš skoraj le še na protestih.

Malo sem si olajšala dušo, hvala vsem, ki ste prebrali mojo objavo in tistim, ki boste podali “normalen” komentar.

 

Volite novo stranko. Stranka Fekalnega Razodetja. Za več informacij se obrnite na ustanovne člane: Robi/Julij Cezar/EnaJužna/Vagabund/Šnelca/kokoši/dxy/Darwin/LUDI

Nova minuta. Novi člani. Novi obrazi. Prava anticepilska stranka. #SkupajRastemo 💩💩💩

Izredna novica: Julij Cezar je bil pravkar postavljen za nadvojvodo hrabrega drekca.  

Težko, zelo težko bo spet postavit na noge to razdejanje od države, ki ga bo SDS pustila za sabo po volitvah.

Odgovor na objavo uporabnika
Jasej, 17.11.2021 ob 19:31

Težko, zelo težko bo spet postavit na noge to razdejanje od države, ki ga bo SDS pustila za sabo po volitvah.

Tako je in zato aprila 2022 volite stranko SFR!

Državni udar hočete naredit samo vi smrduhi levuhi. Stevanović je dobesedni kriminalec, ampak ker je proti janši je za vas zadost dober.

Nenenenenene, tako pa ne.

Saj Janša je tudi kriminalec.

Gospod Janša se trudi zgraditi najboljšo demokracijo na svetu. Zato pridno namešča najbolj sposobne kadre, ki jih je možno najti.

POSLANCI, KI SO OMOGOČILI TO LOMASTENJE PO POLICIJI:

https://www.dz-rs.si/wps/portal/Home/seje/izbranoGlasovanje/!ut/p/z1/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfIjo8zinfyCTD293Q0NLILMDQ0CjT39zHw8DA0D_Q30w8EKvCy9Hb1ACtyNgkwNAl2MnHyDDYwNgoON9KOI0W-AAzgaEKcfj4Io_MYX5IaGhjoqKgIAzEc5Qg!!/dz/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?mandat=VIII&seja=26.%20Redna&uid=C1257A70003EE753C125877400642E30

LUSTRACIJA V POLICIJI:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/lustracija-v-policiji.html

NA VOLITVAH BO POTREBNA SPLOŠNA MOBILIZACIJA, ŠE DOSTI VEČJA KOT PRI REFERENDUMU O VODI!

ČE NE, SE NAM SLABO PIŠE!

UNIČUJEJO VSE PO SPISKU.

 

Tako je – določen del javnega aparata je zdresiran, ker mora biti tako. In ne more tisti del manjšinjskega ljudstva “kad padne mrak”, ki izziva na ulicah z agresijo, metanjem kock, zažiganjem, uničevanjam pričakovati, da ta del državnega aparata ne bo postopal tako, kot postopa  ker mora… Zato so izšolani, strenirani, plačani. In sami so se odločili za tako določeno pozicijo tudi tega poklica. Branit pred nasiljem in ščitit državno ali zasebno lastnino, pa naj se zgodi kar hoče. Tukaj ne gre za to, da boste očitavali nasil in teror, nepokorščino narodu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5352, 17.11.2021 ob 20:16

NA VOLITVAH BO POTREBNA SPLOŠNA MOBILIZACIJA, ŠE DOSTI VEČJA KOT PRI REFERENDUMU O VODI!

ČE NE, SE NAM SLABO PIŠE!

UNIČUJEJO VSE PO SPISKU.

 

aprila pa volitev ne bo, ker zaradi izrednih razmer ne bodo razpisane…

Jaz sem z Janševo vlado zelo zadovoljen. Končno gremo naprej. Levuharjem pa ni več rešitve.

Marca bodo spet začele okužbe naraščati, aprila bodo na 10 000 dnevno, v takih pogojih bo nedopustno izvesti volitve. Janša in Pahor bosta enakih misli.

New Report

Close