Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janša se je spet osmešil!

Janša se je spet osmešil!

Ker stalno googla Goloba, mu Google objavlja reklame z njim. Za to je obtožil Glavana, čeprav on ne določa reklam, ampak si jih vsak določa sam, glede na svoj interes.

 

Kako se je Janša spet osramotil: zaradi oglasa za Gibanje Svoboda obračunaval s Samom Glavanom, čeprav je sam kriv, da se mu prikazujeta Golob in njegova stranka | Revija Reporter

Neprecenljivo. Kakšen idiot. :))))

Lahko bi pa googlal starševski čvek,…tako kot vidva. Bruhhhhhh

Za crknit 😂😂😂

 

:))

Reklame so hudič. Ko enkrat klikneš nanj, se je ne znebiš. Če klikneš več krat….?

On ni klikal reklam, on je klikal Goloba. In zaradi kukijev mu je Golob sledil. 🙂 Kako si lahko tako prizadet, da ne veš, kako delujejo reklame na spletu? Pa deset ur na dan visi na njem. :)))))))))))))))))))

Janšisti, debilni psihični bolniki.

 

zoprno….. recimo da rabiš norišnico, ti pa SDS pokaže…

Zato jaz, kadar potrebujem odvajalo, odtipkam nora24, bohnedaj, da bi se mi prikazovale reklame za tisto reč, toliko odvajal res ne potrebujem.

Odgovor na objavo uporabnika
daisycutter, 17.11.2022 ob 18:49

Za crknit 😂😂😂

 

Go ahead, make Milan’s day.

Odgovor na objavo uporabnika
hlkčć, 17.11.2022 ob 20:08

On ni klikal reklam, on je klikal Goloba. In zaradi kukijev mu je Golob sledil. 🙂 Kako si lahko tako prizadet, da ne veš, kako delujejo reklame na spletu? Pa deset ur na dan visi na njem. :)))))))))))))))))))

Daj odyebi, SDSovka pritlehna.

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET CENZURIRANI, 17.11.2022 ob 21:32

Daj odyebi, SDSovka pritlehna.

Umiri se, sendvičar.

A se tebi tudi Golob prikazuje, da si tako nasajen? Pa nožički za okoli vratu? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

New Report

Close