Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Janša spet grozi z obveznim

Janša spet grozi z obveznim

Odgovor na objavo uporabnika
Škrtica, 15.01.2022 ob 11:21

Odgovor na objavo uporabnika
Hahajaja, 15.01.2022 ob 10:43

Odgovor na objavo uporabnika
Škrtica, 15.01.2022 ob 10:38

Kje ste zasledili, da grozi z obveznim cepljenjem?

Najbrž  “fejstbukovo poročanje”.

Ne grozi in ga tudi vlada ne podpira! Obveznega cepljenja ne bo!

Ta teden sem v postelji in  spremljam praktično vse novice na Tv in radiu. Širite laži pa me zanima zakaj?

 

Slov novice.

Prebrala sem članek in v njem ne razberem niti med vrsticami, da bi bil sklep ali namen vlade, da se uvede obvezno cepljenje.

Hja v naslovu je ves namen ,se mi zdi,strašenje.

Pa naj janez ponaredi podatke o cepljenju, naj laže da smo že 99,9% cepljeni. Necepljeni mu ne bi zamerili ali pa ga zašpecali. Bo volk sit in koza cela.

2krat cepljena

Tretjič se zagotovo ne bom cepila.

Grem raje iz svojega poklica. Tudi ne v bolnico ali kam drugam.

Ma naj si da on 1000 šusov cepiva v svoje fašistično hudičeve možgane,da bo dal že enkrat mir.

Pa kaj je z vami necepljenimi narobe. Se pač ne boste cepili in boste pocrkali v tej svoji butasti neodgovornosti, nam dajte pa MIR!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
dost mam, 15.01.2022 ob 17:42

Pa kaj je z vami necepljenimi narobe. Se pač ne boste cepili in boste pocrkali v tej svoji butasti neodgovornosti, nam dajte pa MIR!!!!!!

A te kdo nadleguje da se odcepiš ali kaj ti kdo dela? Lol, saj si pa kot cepljena “svobodna”!

Koliko Slovencev mora še umret, da bo Janša lahko uveljavil kakšen pameten ukrep, ki jih sprejemajo več ali manj po celem svetu, in da bo golazni prav?

Zadosti bi bilo, če bi ukinili definicijo Covid smrti, da je to vsaka smrt, do katere pride do 28 dni po pozitivnem testu, ne glede na pravi vzrok. Takoj bi bilo 90% manj Covid smrti

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 15.01.2022 ob 12:38

Zakaj se zmišljujete? V članku lepo piše, da je rekel, da je vlada  ugotovila, da v precepljeni Danski okužbe nič ne padajo in da bomo šli naprej s PCT:

Pred nekaj dnevi sem govoril s predsednico danske vlade – Danska je imela v zadnjih treh tednih še več okužb kot mi – so pa precepljeni. Ampak končno tudi v Sloveniji – ko gre za starejše od 50 let, imamo skoraj 80-odstotno precepljenost, ko gre za odraslo populacijo, smo pri 70 odstotkih – se pravi, nismo tako slabi. Lahko bi bili boljši in bi bilo tveganje manjše. Odgovor na to vprašanje, ali bodo potrebne kakšne dodatne drastične zaostritve, je odvisen od tega, koliko bo ta precepljenost zadostovala za to, da bodo posledice velikega števila okužb milejše. Za zdaj računamo, da smo nekje na robu in da lahko s tem, ko se striktno držimo vseh priporočil in tudi ukrepov v povezavi z upoštevanjem PCT-pogoja, to zvozimo brez kakšnih drastičnih omejitev.

 

v sestavku sam sebi kontrira, najprej reče, da je danska precepljena in da ima več okužb kot mi, potem pa da bi bili lahko boljši kot 70-80% cepljenih.. kaj a zato, da bo še več okužb? Hahahahaha.. svaštaaaa

New Report

Close