Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jansa uvaha okornov film v sole

Jansa uvaha okornov film v sole

ali boste dovolili svojim otrokom da gledajo poceni propagando?jaz ne bi niti pod razno…

Klasična jugo propaganda. Ali severnokorejska.

Res je, namesto da Mitja posname dokumentarec o ravni zemlji, kjer so edino anticepilci najbolj pametni, se pa revež ukvarja s COVID-om…. ha, ha, ha

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
ja327, 24.09.2021 ob 19:49

Res je, namesto da Mitja posname dokumentarec o ravni zemlji, kjer so edino anticepilci najbolj pametni, se pa revež ukvarja s COVID-om…. ha, ha, ha

pri tebi se ze vidijo stranski ucinki…ze tako neumnega te je cepivo spravilo se za koeficient nizje

Močnejša kot je propaganda, prej se je naveličaš. Kul.

Predvidevam, da so otroci že poslušali in videli doma ogromno PROTI propagande. In če vidijo zdaj ZA proopagando, ne bo nič narobe. Če so še premajhni, da bi si sami ustvarili svoje mnenje na podlagi različnih propagande, ne skrbi. Dvoletna propaganda staršev sigurno premaga dvourno šolsko propagando in je to lahko le izhodišče za pogovor. Če so večji in iščejo na več koncih, jih mogoče Okorn prepriča. Ampak to otroke starejše od cca 15, 16 let. Takrat pa je že prav, da o svojem zdravju odločajo sami na podlagi različnih informacij. Pa sem zihr, da so tudi ti še toliko pod vtisom 2 letne PROTI cepljenju propagande,da  ne bodo takoj po filmu tekli na cepilno mesto – torej bo spet le izhodišče za pogovor s starši.

Okorn al ne Okorn, otroci so non stop med različnimi mnenji (tako smo mi imeli debate o veri, sociali, kapitalizmu, levičarstvu/desničarstvu, homoseksualnosti, izločanju sošolcev, statusnih simbolih… velikokrat prav po kakšnih debatah v šoli). Ne prepoveduj, izkoristi.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 24.09.2021 ob 20:04

Predvidevam, da so otroci že poslušali in videli doma ogromno PROTI propagande. In če vidijo zdaj ZA proopagando, ne bo nič narobe. Če so še premajhni, da bi si sami ustvarili svoje mnenje na podlagi različnih propagande, ne skrbi. Dvoletna propaganda staršev sigurno premaga dvourno šolsko propagando in je to lahko le izhodišče za pogovor. Če so večji in iščejo na več koncih, jih mogoče Okorn prepriča. Ampak to otroke starejše od cca 15, 16 let. Takrat pa je že prav, da o svojem zdravju odločajo sami na podlagi različnih informacij. Pa sem zihr, da so tudi ti še toliko pod vtisom 2 letne PROTI cepljenju propagande,da  ne bodo takoj po filmu tekli na cepilno mesto – torej bo spet le izhodišče za pogovor s starši.

Okorn al ne Okorn, otroci so non stop med različnimi mnenji (tako smo mi imeli debate o veri, sociali, kapitalizmu, levičarstvu/desničarstvu, homoseksualnosti, izločanju sošolcev, statusnih simbolih… velikokrat prav po kakšnih debatah v šoli). Ne prepoveduj, izkoristi.

 

 

baba ti si zabita ko jansa…tiho bodi terba babja

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 24.09.2021 ob 20:07

baba ti si zabita ko jansa…tiho bodi terba babja

Lahko, da sem zabita. Nisem pa zlobna in nisem psihopat, zato me, prosim, nikakor ne primerjaj z Janšo.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 24.09.2021 ob 20:18

Lahko, da sem zabita. Nisem pa zlobna in nisem psihopat, zato me, prosim, nikakor ne primerjaj z Janšo.

 

 

Če v fašistični lažnivi propagandi ne vidiš nič narobe, potem si isti psihopat kot janša.

Prav je da si pogledajo take filme od Pokorna in mogoče jim film vzbudi kanček sočutja do prebolevnikov, ker te vrednote (sočutje) danes starši ne vzgajajo več. Glavna vrednota danes je egoizem.

Moji otroci ne rabijo strasenja.

tupa si že če ne zaštekaš da je cezarino le ubogi moderator. kolkr laže o korno tolk laže šefom da majo dobr promet. he he

Zakaj se pa zdej vi nekateri levičarji anticepilski sekirate zaradi OKORNOVEGA filma? A ni Okoren vaš ljubček. A niste kot ku.rbice prodane amerike, ki vam je Amerika oprala možgane in uničila občutek za umetnost, tako da je zdaj vaš kulturni nivo na nivoju McDonald restavracij s hitro prehrano.

A niste vi zaamerikaniziranci stalno pljuvali čez slovenske filme in slovensko junakinjo Majdo Širco, ki je gnoja izdajalskega ameriškega Okorna izgnala iz slovenije?

A zdej pa boščki jokate ker se nočete cepit pa maskic nočete nosit, pa kar naekrat ne marate vašega Okorna? Vašega SDSovega okorna prijatelja od Eve Irgel največje zagovornice uničenja slovenske kulture.

Vi riti razvajene patetične, kako hitro se po vetru obrnete. V resnici pa ste samo navadni paraziti, ki zajedate našo državo.

New Report

Close