Janša Vebru,da je BUTL
[img]https://pbs.twimg.com/media/CCLdAlxWMAAfjfH.jpg[/img]
A ima kdo od vas možgnane a ste možni soditi samo po videzu? Očitno priznavate samo alfa opico, pa če ima pamet ali ne?
A je sploh kdo dojel, kaj je napisano? A je sploh kdo dojel?
A je res Veber na strani JLA? KJE JEST TO ŽIVIM, EJ…..
Da vas ni sram,…. res sramota vse sramote…. res, ne morem verjeti…..
Isto kot bi nam Hitler vladal. Dobesedno. Sovražnik. Nenormalno velik finančni dolg Slovenije pojasnjem z enim samim stavkom, mi smo pa samostojni samo in le na papirju in nikjer drugje. Vladajo nam pa opice.
Najbolj grozno od vsega je pa to, da so ljudje tako zabiti in tako neumni, da niso sposobni dojemati kaj kdo reče, ampak sodijo le po videzu.
IQ balkancev je pod lediščem,…. če Balknec ve, kaj je IQ sem jaz papež…. priznavajo le svoj klan, dalje pa ne vidijo…. isto kot Hitler in Nemci…. rasisti in nacisti,…. sodijo le po videzu….
Konšno je plešati povedal nekaj pametnega !
To, kar pa se je šel Veber z VOJAŠKO obveščevalno v CIVILNIH zadevah pa je ena oblika državnega udara.
Vojska ima da se ukvarja z vojaškimi zadevami, civilna policija pa s civilnimi. Kadarkoli pa vojska poseže v civilno sfero pa je to vojaški udar. Isto, kot civilna policija se nima kaj vtikat v vojsko.
[img]https://pbs.twimg.com/media/CCLdAlxWMAAfjfH.jpg[/img]
https://twitter.com/JJansaSDS/status/586130815169523712%5B/quote%5D
Jap. Dobro si opozoril, Paco.
Me prav zanima, kako bomo reševali zaščito naših za državo pomembnih komunikacijskih linij, ko bo Telekom v tujih rokah. Verjetno se bo kdo od tistih, ki so sedaj najbolj tolkli po Vebru, sprožil pozive h kaznovanju tistih, ki niso upoštevali varnostnih vidikov prodaje kritične infrastrukture. Ker mnogi imajo zeloooo kratkoročen spomin (kadar jim tako ustreza).
Ali kdo govori o obveščevalnih komunikacijah? Smrkci naj kar uporabljajo svoje zveze, ampak varnost države nista samo vojska in vohuni.
Pa še en vidik uporabe OVS-a (obveščevalno-varnostne službe Ministrstva za obrambo in NE vojaške obveščevalne službe) v primeru Telekoma: nekaj pametnega pa tudi lahko naredijo za svojo plačo, kajne.
ko sem jaz kot polkovnik šalabajzal po civili, je bil to vojaški udar.
Potem sem se pa demokratično izvolil za Vodjo revollucije … po vzoru velikega Đulišvige, JBT, …[/quote]
To je zato, ker si delal neumnosti, ne pametnih stvari. :-)[/quote]
emmm .. v čem pa je bilo početje neumnost ???
itak pa delam samo grehe, ker mi jih Bog odpušča – ne pa neumnosti
Ali kdo govori o obveščevalnih komunikacijah? Smrkci naj kar uporabljajo svoje zveze, ampak varnost države nista samo vojska in vohuni.
Pa še en vidik uporabe OVS-a (obveščevalno-varnostne službe Ministrstva za obrambo in NE vojaške obveščevalne službe) v primeru Telekoma: nekaj pametnega pa tudi lahko naredijo za svojo plačo, kajne.[/quote]
Seveda, vendar je treba o tem, kaj je pametno, presojati skupaj s predpisi, ki opredeljujejo naloge te službe.