Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek janša vs janković

janša vs janković

Jst pa dva pingvina brezposelna…

:)))))

Jst pa dva pingvina brezposelna…

:)))))[/quote]

Pingvini so ptiči, ptiči pa jejo gliste za malo malco! :)))))

zanimivo koliko ljedem je bolj všeč nasmešek in zadaj laži, prikrivanja, prirejanja itd…kot pa, da ti nekdo pokaže ogledalo in realno situacijo.

če odmislimo postranske dejavnosti obeh, janša ponavadi straši, da nam gre slabo….janković ima nasprotno strategijo, vse omili in govori, da nam je super ter celo, da nam bo bolje.

ljudi res ne razumem, še vedno verjamejo nasmešku, čeprav imajo že usta pod vodo in lahko dihajo samo skoz nos….po naslednjem zadolževanju pa bomo rabili slamico…

ps….jaz niem pingvin.

pa še to….raje ima, da se mi predstavi realna situacija, mogoče celo bolj črna kot v resnici, ker sem potem na to pripravljen in ob ugotovitvi, da ni tako, celo zadovoljen…torej poznam težavo in lahko iščem rešitve.

nasprotno temu pa ne maram prikrivanja, da nikoli ne vem pri čem sem, potem pa en dan …BUM….in kaj naj? v jok in na drevo?

Dober odgovor.[/quote]

neumen odgovor, a žal je kar 28{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} podobnomislečih:-(

Jst pa dva pingvina brezposelna…

:)))))[/quote]

Pingvini so ptiči, ptiči pa jejo gliste za malo malco! :)))))[/quote]

res je velik glist tam v snegu in ledu…kr v šolo spet biologijo mal študirat…mogoče še ni prepozno

1:0 zame

:)))))

Hehe, katerikoli levi derivat pade pod patronat največjih škodljivcev za Slovenijo murgelskih botrov, ki so za ohranitev lastnih privilegijev pripravljeni tudi na popolno izčrpanje naroda, čemur smo priča zadnje mesece. In meni je največji vic to, da sta prejšnji teden na srečanju ‘menedžerjev’ bila govornika kučan in ribičič. Bi se valjal po tleh od krohota, če ne bi bilo tako prekleto žalostno. Pa to ne moreš verjeti in to je tudi znak, kako brezupno kontaminirana je slovenska srenja. Vi jih pa kar še naprej volite kot manjše zlo, samo ne se čuditi, ko vam bodo na koncu potegnili še gate z riti.

Oprosti, ampak o svoji presoji imam malo boljše mnenje od tebe. Če tvoja teorija o “pranju možganov “
drži, kako si mu pa ti ušel? Ti si seveda med tistih super inteligentnih, genialnih, nadčloveško pronicljivih
10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki ne nasedajo? Čestitam.
Pa domišljav tudi nisi nič, a ne?

Ja, se zavedam vpliva medijev, zato se jim tudi izogibam, kolikor se človeško da. TV že leta ne gledam,
na radiju dosledno samo glasbo in vreme, je pa jasno, da “javno mnenje” oblikovano s pomočjo
medijev pricurlja tudi do mene.
Ampak temu, da se ne počutim ovca, govori v prid tudi to, da mi je bil Janša antipatičen že leta
nazaj, pravzaprav čisto od začetka, ker pač ne maram “kalimero” tipov.

[/u][/b]

Realno stane?
Lepo prosim, vis, prav vsi lažejo, realnost pa živimo mi, raja.
Kdo je ciničen, kdo se smehlja, kdo je komu všeč in komu verjame in ne verjame je čista stvar posameznika.
Najslabše pa je, ko je človek z ideologijo zaslepljen in slepo verjame vsemu, kar mu nekdo govori, kajti človek sliši tisto, kar želi sliašati, politik pa govori to, kar nekdo želi slišati.
Znan je primer odvetnika, ki je vedno zmagal, pa se nikoli ni pripravil na zagovor klienta.
Tako je enkrat na hitro preletel spis in začel zagovarjati nasprotno stranko, ko so ga končno opozorili na napako, je rekel, no, o tem nas bo prepričevala nasprotna stran, mi pa podajamo naslednje argumente.
Dokler ne bomo vsi na isti strani, nimamo nobenih šans!

Mehanik, konkretno odgovorim na tvoje vprašanje, da tud mrtev pijan nebi mogela Jaja-ta volit, če bi bil zmožen priti na volišče. V tej stranki S(D)S vidim same nastrpneže in v bistvu tako na oko zlobne ljudi, jebat ga.
Razumem vse naciolistične stranke, ki bi vse kar ni čiste krvi spodilo iz krajev kjer oni živijo, samo te(stranke) so vsaj odkrite, dočim v v stranki S(D)S to delajo na tak zvit in pokvarjen način, da ti kar slabo rata. Dokler je bil Pučnik na čelu, je bila ta stranka še kolikor toliko ok, s tem divjakom je pa totalno u qurcu.
Mislm, da ti je jasno zakaj je D v oklepaju, sm se bojim, da si kljub zadržanosti preveč na JaJa(c) strani.
Samo primer, sem bral intervju z Viko Potočnik, ko je bila še županja Lj. in so bili ona in Jaja omladinci vzorni, pa so imeli strelske vaje na Krimu (Rudnik), Jaja je bil kao nek desetar in, ker punca ni hotela streljat, ker se je šla neki pacifistko, ji je z nogo, ko je ležala ob puški stopil za vrat. Nemogoče, da se bi šal lagat tako stvar v času, ko je bila županja.
Jankoviču pa itak nikol nism verjel, je bil previsoko s kešom za poštene ljudi.

Oba sta pokvarjene pogoltne brezvestne barabe. Ista sta in oba bi moral izselit na goli otok pa nej prežvita.

Popay, kar si napisal sem jaz enako čutila do Kučana in Jankoviča.

Kučan je tudi na sestanku na Bledu rekel, če ne bo po moje bo pa likvidacija.

Ampak zdaj me briga za te desce neumne in upam, da čim prej vsi trije spokajo. Ker razžirajo slovenski narod. In to je najhujša kazan za nas narod.

Ivani Jansha SDS

17. septembra 1958 je bil v vasi Fushë Kosovë (Kosovo Polje) v bližini Prištine rojen Ivani Jansha, sin Kosovarja Fatmirja Janshe in Makedonsko-Albanske matere Zamire Beqiraj.
Ko je bil Ivani še otrok, sta ga biološka starša dala v posvojitev domobranskima rejnikoma iz Grosuplja. Ob prihodu v Slovenijo je bil krščen in pri krstu dobil ime Janez. Albanski priimek in ime Ivani Jansha so poslovenili, tako da je bil od tedaj znan kot Ivan Janez Janša. Janša se je celotno življenje zavedal svojih albanskih korenin, a jih je pred javnostjo uspešno skrival, dokler niso raziskovalni novinarji izbrskali zgodbo o njegovem pravem poreklu.
Kot otrok je bil v okupiranem Kosovu velikokrat deležen zaničevanja Srbskih oblasti, kar ga je tako travmatiziralo, da ima še danes patološki odpor proti Srbom in vsem priimkom na ić… Ko je bil še mladinec, so sovaščani v Grosupljem večkrat podvomili o njegovem poreklu, saj obrazna morfologija ni namigovala na slovensko poreklo, pač pa je bila bolj podobna ljudem iz zahodnega balkana, bolj natančno Albanije. Ko je Janša zasedel visoka mesta v državi so te govorice potihnile, saj so se vaščani Grosupelj bali sankcij, saj se je Janša izkazal kot zelo avtoritativna osebnost.
Kot mladinec je bil v Jugoslaviji zaprisežen komunist, saj je bil mnenja, da lahko po Titovi smrti prevzame njegovo mesto kot avtoritativni vodja države. Ko je bil zaradi radikalnih militantnih pogledov izključen iz komunistične partije je postal zaprisežen antikomunist. Leta 1991 je kot poveljnik teritorialne obrambe dobil priložnost, da se maščuje komunistom in Srbom za travme iz otroštva in mladosti. Njegovo poveljevanje je bilo osnovano na agresiji, zato je bila Slovenija v veliki nevarnosti popolne ofenzive in uničenja s strani JNA. K sreči je bil glas razuma predsednik predsedstva Milan Kučan, ki je spor rešil po diplomatski poti in omogočil našo osamosvojitev hitro in brez veliko prelite krvi. Ker je Kučan onemogočil Janši krvno maščevanje nad Srbi, ga je Janša na smrt zasovražil. Obtožil ga je zarote in sodelovanja z agresorjem, zasovražil je levico in ves preostanek življenja je imel paranoidne vizije, da ga levica hoče uničiti.
Ko je zasedel visoke položaje kot državni funkcionar je do izraza prišla njegova albanska kri. Prodajal je orožje, prejemal podkupnine in želel postati absolutni vodja s taktiko deljenja države. Večkrat je bil obtožen korupcije in kriminalnih dejanj, med drugimi tudi afera Vič Holmec, afera Depala Vas, rop v Celovcu… Janša se je uspel izogniti vsem obtožbam, po zaslugi generalne državne tožilke Barbare Brezigar, ki je poskrbela, da so primeri zastarali. Vendar se je po odhodu Brezigarjeve s funkcije vse spremenilo. Po zaslugi Avstrijskih in Finskih preiskovalcev so prišli na sled Janši v primeru podkupovanja pri nakupu oklepnikov 8×8, znano kot afera Patria. Ko je bil Janša, tokrat brez pristranskega tožilstva, obsojen na 2 leti, so se spet pojavile njegove paranoidne blodnje, ki so posledice travm iz otroštva. Za obsodbo je krivil Srbe, komuniste in Kučana. Vse, ki so mu tekom njegovega življenja povzročali travme in onemogočali oblikovanje kulta osebnosti. Janša se bo v zgodovino zapisal kot eden najpomembnejših akterjev slovenske politike, saj je iz enotne mlade države z velikim potencialom ustvaril popolnoma razdeljeno, zadolženo državo polno sovraštva…

New Report

Close