Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Janšarijade

Janšarijade

Skratka, o tem clovecku, ki ga bo zgodovina, ce ne prej, razkrinkala kot velikega razdruzevalca slovenskega naroda. Da o njegovi kompromitiranosti ne izgubljam besed. Bolje 100 erjavcev, cerarjev, mescev kot en jansha. Svoboda narodu!
Skratka, o tem clovecku, ki ga bo zgodovina, ce ne prej, razkrinkala kot velikega razdruzevalca slovenskega naroda. Da o njegovi kompromitiranosti ne izgubljam besed. Bolje 100 erjavcev, cerarjev, mescev kot en jansha. Svoboda narodu!

Skratka, o tem clovecku, ki ga bo zgodovina, ce ne prej, razkrinkala kot velikega razdruzevalca slovenskega naroda. Da o njegovi kompromitiranosti ne izgubljam besed. Bolje 100 erjavcev, cerarjev, mescev kot en jansha. Svoboda narodu!
Skratka, o tem clovecku, ki ga bo zgodovina, ce ne prej, razkrinkala kot velikega razdruzevalca slovenskega naroda. Da o njegovi kompromitiranosti ne izgubljam besed. Bolje 100 erjavcev, cerarjev, mescev kot en jansha. Svoboda narodu!
[/quote]
kompromitiraš samega sebe

Saj zdaj podobno lapa, kot je pred svojim slavnim prvim mandatom: “neokomunizem je na toliko let podlage starega komunizma ustvaril toliko in toliko revežev, brezposelnih, delavcev na slabih plačah, revščina je, siromaštvo, srovšna …”

Ko je bil na oblasti, pa: ” Kruh leži v smetnjakih; ne moremo trošiti več, kot ustvarimo; če bomo dvigali plače, bo narasla brezposelnost; socialne podpore so previsoke, zato se ljudem ne da več delat …”


ne se tolko zaganjat no boš še ob sapo dihaj dihaj relax

A je kdo bral predvolilni program na spletni strani SDS? Vse se je osredotočilo samo na sodstvo. Kot da je to edini problem v državi. Samo, kako sodnike odstavljat in postavljat in kako mešat kompetence med sodišči. Samo zato, ker je Janša par dni “po krivici” sedel, čeprav bi moral nekaj let. Samo o sodstvu je govora, kot da ni drugih problemov v državi: nič o zdravstvu, nič o plačilni nedisciplini, ki se vleče že dvajset let, nič o birokratizaciji na vseh nivojih, nič od nič. Samo sodišča bi premetal, da ne bi kdaj moral še za kaj odgovarjat v prihodnosti.


ne se tolko zaganjat no boš še ob sapo dihaj dihaj relax

Pravzaprav med pristopom k problemom Jankoviča ali Janše ni nekih razlika. Ko se šerif ljubljanski hvali s svojimi dosežki, je stadion njegova zasluga, ko ga povprašajo o neplačanih podizvajalcih, nedokončan komercialni del itd, on obrne ploščo in reče, da je stadion stvar GREP – a, da je ljubljanska občina samo prispevala zemljišče.

Janša tako tudi pred volitvami vse obvlada in ima recepte za ozdravitev vsega v družbi, ko pride na oblast, se pa začne zatekat o izgovore o nemoči in razne cinizme.

A letos bo pa vse zmogel? Zdaj bo pa končno premagal komunizem?


ne se tolko zaganjat no boš še ob sapo dihaj dihaj relax

Tako je, lustracijo rabmo![/url]
[/quote]
JJ je bil eden najbolj zagrizenih komunajzarjev.
Torej bo najprej, če bo prišel na oblast lustriral samega sebe, pa še kup tipčkov iz svoje stranke?


JJ je bil eden najbolj zagrizenih komunajzarjev.
Torej bo najprej, če bo prišel na oblast lustriral samega sebe, pa še kup tipčkov iz svoje stranke?
[/quote]
ma ko te šljivi

Ne, on bo lustriral mlade člane levičarskih strank, ki še rojeni niso bili, ko je juga razpadla, pravih ex-komunistov pa ne, ker so večinoma njegovi.


dolgcajtdolgcajt.com

Pa, saj Janša in njegovi so najbolj številčni od tistih, ki vlečejo državnoupravne pozicije še iz Jugoslavije.


ne se tolko zaganjat no boš še ob sapo dihaj dihaj relax

In ne pozabimo, da je šel Janša leta 1992 prostovoljno v koalicijo z LDS. V koalicijo s tistimi komunajzarji, ki bi jih bilo menda treba lustrirat. Načelen mož. Jah, saj nič ni mogel, revež. Ni imel pristojnosti, da bi se uprl povabilu.

saj takrat še ni vedel, da so pokvarjeni…

Kako zdaj “ni vedel”? Pa, kaj je Janša bog ali bebček za vas, desničarji? Enkrat mu pripisujete nadnaravne sposobnosti, kako bo vse zrihtal, z vsemi obračunal, ko mu po štirih letih nič ne rata, potem je pa ubogi mali naivnež, ki so ga vsi okrog prinesli kot otročka za liziko. Zakaj ga potem spet volite, če je tak lolek?


ne se tolko zaganjat no boš še ob sapo dihaj dihaj relax

Ker smo mi tudi loleki in skup drzimo.

Ker smo mi tudi loleki in skup drzimo.
[/quote]

Proti komu? Proti 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencem? Vi ste neki domoljub lokalnegai kapitala, ne naroda. jaz sem pa za to, da Škoti tukaj zgradijo multi – žago. Kaj potem, če boste mali privatniki ostali brez posla. Boste šli pa k Škotu delat. ne bo vam krona z glave padla, ne. Treba je bit fleksibilen v teh časih, a ne? Samo lenuhi se bojite tuje konkurence.

Proti komu? Proti 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencem? Vi ste neki domoljub lokalnegai kapitala, ne naroda. jaz sem pa za to, da Škoti tukaj zgradijo multi – žago. Kaj potem, če boste mali privatniki ostali brez posla. Boste šli pa k Škotu delat. ne bo vam krona z glave padla, ne. Treba je bit fleksibilen v teh časih, a ne? Samo lenuhi se bojite tuje konkurence.
[/quote]
ne se tolko zaganjat no boš še ob sapo dihaj dihaj relax

Če Janša zmaga smo pol res v totalnem dreku.

Ker smo mi tudi loleki in skup drzimo.
[/quote]

res si pokvarjen!

JANEZ JANŠA-KOMUNIDT,,UDBAŠ,LOPOV-KI JE SLOVENIJO IZROPAL KO JE PRIŠEL NA OBLAST,KAZNJENEC-ARESTANT BO VODIL SLOVENIJO KAR VOLITE TE GA JANŠEVCI VAM BO KUPIL VSEM PATRIE KO BO ZMAGAL IZ BOSNE SEVEDA!!!LP

Se strinjam.
10+

New Report

Close