Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek janševci ljubijo svojega edinega vodjo, tiho bit in ubogat

janševci ljubijo svojega edinega vodjo, tiho bit in ubogat

V vsaki stranki je xxx ljudi, ne samo eden. In se vse našteto dela V IMENU vseh teh ljudi.
Kako to, da so vsi kar za?
Po volitvah so bili pa vsi ti ISTI (minus cerar in karel) proti?
[/quote]

Ker je udobno. 🙂

Ker je udobno. 🙂
[/quote]

Meni to ni smešno. Sploh.
Od teh, ki so zdaj v parlamentu, NIKDAR VEČ ne volim niti enega.
Magari pingvine rajš.

Meni to ni smešno. Sploh.
Od teh, ki so zdaj v parlamentu, NIKDAR VEČ ne volim niti enega.
Magari pingvine rajš.
[/quote]

Ah…meni je pa smešno, ko ugotavljam, kako nikakvi so ljudje. Zlasti tisti, ki se delajo najbolj pomembne in pametne. Še bolj smešno mi pa je, ko vidim, da taki tički slej ko prej končajo na politični sceni.

Jap, slovenska politika je greznica. Čeprav tako usrana kot pa je v obdobju te vlade, pa v preteklosti še nikoli ni bila. S tem se pa strinjam.

In ja, treba bo voliti v bodoče ne samo tako, kot misliš, da je najbolje za državo, temveč tudi proti temu, kar bi jo lahko ogrozilo. Se pravi, da odpadejo vse stranke in ljudje, ki bi kakorkoli nakazovali, da so zmožni gnilih in umazanih kompromisov. Zdaj seveda se postavi vprašanje: kako na slovenskih državnozborskih volitvah priti do dobrih kandidatov??? Kdo normalen bi pa še šel v ta pokvarjen cirkus…

Ah…meni je pa smešno, ko ugotavljam, kako nikakvi so ljudje. Zlasti tisti, ki se delajo najbolj pomembne in pametne. Še bolj smešno mi pa je, ko vidim, da taki tički slej ko prej končajo na politični sceni.

Jap, slovenska politika je greznica. Čeprav tako usrana kot pa je v obdobju te vlade, pa v preteklosti še nikoli ni bila. S tem se pa strinjam.

In ja, treba bo voliti v bodoče ne samo tako, kot misliš, da je najbolje za državo, temveč tudi proti temu, kar bi jo lahko ogrozilo. Se pravi, da odpadejo vse stranke in ljudje, ki bi kakorkoli nakazovali, da so zmožni gnilih in umazanih kompromisov. Zdaj seveda se postavi vprašanje: kako na slovenskih državnozborskih volitvah priti do dobrih kandidatov??? Kdo normalen bi pa še šel v ta pokvarjen cirkus…
[/quote]

Ja no, isti argument je za to, da se ne hodi na volitve, ker je itak “brez veze” in potem imamo , kar imamo.

Zdrmat ta folk, to je treba.

Ja no, isti argument je za to, da se ne hodi na volitve, ker je itak “brez veze” in potem imamo , kar imamo.

Zdrmat ta folk, to je treba.
[/quote]

Vem, ja. Še nikoli doslej nisem pomislila, da se ne bi udeležila državnozborskih volitev. Ker na volitvah pač temelji naš sistem. Ampak dogajanje v zadnjih par mesecev na naši politični sceni (izdaja, gnila vlada) spodkopava mojo vero v demokracijo…

Ampak saj se poznam…itak, da bom šla na volitve in glasovala po svojem najboljšem vedenju, kaj je za državo dobro, in po lastni vesti. Kot vedno doslej.

a zate ti petkovi niso drhal?

naj te razume, kdor more.
[/quote]

ne, niso/nismo drhal

drhal bi ti že vse razbila, mi le protestiramo proti takim, kot si ti, vazelinko

[img]https://pbs.twimg.com/media/ETKeV3HXYAAzELT?format=jpg&name=small[/img]

janža je naš idooool in herooooooooj

ne, niso/nismo drhal

drhal bi ti že vse razbila, mi le protestiramo proti takim, kot si ti, vazelinko
[/quote]

Točno tako je. Mislim jaz tudi, da temu človeku /hhm/ ni čisto jasen pojem drhal?

Točno tako je. Mislim jaz tudi, da temu človeku /hhm/ ni čisto jasen pojem drhal?
[/quote]

morda mi res ni jasno, lahko pa ta pojem razložim, kako si ga jaz razlagam.

za mene so to tisti, ki so vsega dobrega presiti po zaslugi davkoplačevalcev, sami pa ne prispevajo prav nič koristnega, razen kup dela komunalcem, ki smejo čistit svinjarijo, ki ostane za njimi po mestnih ulicah.

morda mi res ni jasno, lahko pa ta pojem razložim, kako si ga jaz razlagam.

za mene so to tisti, ki so vsega dobrega presiti po zaslugi davkoplačevalcev, sami pa ne prispevajo prav nič koristnega, razen kup dela komunalcem, ki smejo čistit svinjarijo, ki ostane za njimi po mestnih ulicah.
[/quote]

Kje si to dobil? Na wikipediji? Boš moral še kar precej preštudirat.

Kje si to dobil? Na wikipediji? Boš moral še kar precej preštudirat.
[/quote]

življenske izkušnje so mi dale več kot bo tebi dala wikipedija.
ker si pač nič ne zapomniš…

No, kdor je pri Počivalšku mislil, da gre za nehote….. V naslednje volitve bo, po mojem opažanju, šel na listi SDS. Krt v stranki SMC je bil. In krt celotne Šarčee vlade. Pivčeva pa, kot kaže, je lačna življenja na veliki nogi. In v prejšnji koaliciji pač tega ni bilo. Ampak pri njej še vedno nimam občutka, da je pokvarjena do obisti (tako kot Počivalšek), ampak gre le za to lačnost po življenju na veliki nogi.
[/quote]

Počivauček je podtaknjeni trojanec. To se vidi od daleč. Veliko ve o SDS poslih z ventilatorji, ampak z molkom ščiti rumenomodro partijo. Tak molk pa nikoli ni brezplačen, nikoli!

življenske izkušnje so mi dale več kot bo tebi dala wikipedija.
ker si pač nič ne zapomniš…
[/quote]

življenjske izkušnje? ti ne živiš, ti si v jajotovi temni riti

življenjske izkušnje? ti ne živiš, ti si v jajotovi temni riti
[/quote]
joooj, si ga.
no, ti zaupam, hhm, sploh nisem brez življenjskih izkušenj. samo moje so drugačne od tvojih;)

“Desus in SMC sta izvedla prevaro volivcev. Gre za veliko PREVARO!”

Stranki sta torej snedli predvolilno obljubo? Nekateri si res upajo, obljubljati v predvolilni kampanji, potem pa ne izpolniti, prevara brez primere.


joooj, si ga.
no, ti zaupam, hhm, sploh nisem brez življenjskih izkušenj. samo moje so drugačne od tvojih;)
[/quote]

seveda, to je povsem normalno.
pri osemnajstih letih bodo pa spet drugačne…

New Report

Close