Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Janši kosovska univerza podelila častni doktorat

Janši kosovska univerza podelila častni doktorat

Odpri si svojo temo, sem ti že rekla, pa nehaj smetiti tole ljubko obdelavo častnega doktorata kosovske Sorbonne.[/quote]

Meni so bolj ljubki majhni črnordeči ptiči z neizmerno voljo in vrhunskimi referencami za vrtanje lukenj. Ti se kar zabavaj naprej po svoje, nič se ne daj motit. :))))[/quote]

In meni so “všeč” majhne “stranke”, ki se ponašajo – recimo – z imenom Zares, ki se je danes ukinila, na podobni poti pa so “stranka” pingvinov, DL, ZaAB, morda tudi ZL. To bi še nekako šlo, čeprav se vidi koliko butastih forumašev je te “stranke” volilo, problem pa je v tem, da take “stranke”, ki jih ustanovijo boljševiki za totalno nore ljudi, ki potem manipulirajo – recimo s forumaši tega foruma – za svoje privilegije in sinekure. Stvar je v tem, da te stranke iz svojega žepa plačujemo vsi, tudi nori forumaši, ki potem cvilijo, da je vsega kriv “janez”. Infantilni človečki, ki zlepa ne skužijo, da ravno zaradi boljševikov – in samo zaradi njih – živijo slabše, ker jim poberejo precejšen šop denarja iz denarnic. Da potem lahko prirejajo bankete zaradi novoustanovljenih “strank”.
Tile infantilneži pa se norčujejo iz nekega častnega doktorata, namesto, da bi srd zlivali na najhujše politične kriminalce, mafijce in barabe, ki jim tale trenutek pulijo denar iz žepov. Otročad, kar veselite se!

Sem mislila, da je fotošop, pa ni, LOL :))))

http://www.rtvslo.si/slovenija/jansi-kosovska-univerza-podelila-castni-doktorat/375716

Zdaj smo na konju.Novi dohtar in samo še volitve manjkajo in smo zmagali.živeliiiiiiiiiiiii

Sem mislila, da je fotošop, pa ni, LOL :))))

http://www.rtvslo.si/slovenija/jansi-kosovska-univerza-podelila-castni-doktorat/375716%5B/quote%5D

Fotošopirani bankovci ne veljajo! Zapomni si to, ko boš imela prazno denanico zaradi veseljakov, ki ustanavljajo vedno in vedno in vedno nove in nove in nove instant “stranke”. Plačevati jih moramo namreč davkoplačevalci. Denar iz izvrtanih bančnih in drugačnih finančnih lukenj odnesejo oni, sanacija lukenj je pa tvoja in moja.

dr.E.K.

Hehehee, Kosa ne marate, je pa JJ dobil doktorat na KOSovem, tudi tam Murgle vodijo vse, jaz vam povem, to je bila nagrada za in nadgradnja Janezkove FDV diplome :))))))))))

Dr. sladoljed :-))))

Dol morbit nadgrajujejo kumrovške diplome

Kosovo ni drzava niti Republika ampak Srbska Pokrajina in del Republike Srbije.

Kosovo ni Republika. Kosovo nikoli ni bilo in nikoli ne bo Republika.

Kosovo je del Republike Srbije. Kosovo je Srbska Pokrajina in del Srbije.

Smešno :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kosovo je država pa nas si srbi še tako ženejo k srcu.Spodaj države ,ki so priznale kosovo kot državo.
Spisek je kar zajeten.Itak nikogar ne zanima kaj srbi pravijo.
Samo najslabše države ga niso priznale.Spodaj je veeeeelik spisek držav,ki so priznale kosovo.
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Mednarodni_odziv_na_razglasitev_neodvisnosti_Kosova_leta_2008

Smo se vsaj nasmejali.

Je država

To je dobil za nagrado, ker so se močno zavzeli za brata v orožju tri dni zadržanega s strani naših organov…interpelacija je padla v vodo. Še danes se sektaši niso zjasnili kako velika škoda je nastala. Verjetno se burek, kremšnjit, orožje, organi, droga… še vedno prodajajo.

Živel doktor

Kosovo je država pa nas si srbi še tako ženejo k srcu.Spodaj države ,ki so priznale kosovo kot državo.
Spisek je kar zajeten.Itak nikogar ne zanima kaj srbi pravijo.
Samo najslabše države ga niso priznale.Spodaj je veeeeelik spisek držav,ki so priznale kosovo.
https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Mednarodni_odziv_na_razglasitev_neodvisnosti_Kosova_leta_2008%5B/quote%5D

Kosovo ni drzava. Kosovo nikoli ni bilo drzava in Kosovo nikoli ne bo drzava, Kosovo je samo Srbska Pokrajina.

Pravis , da Srbsko Pokrajino Kosovo niso priznale samo najslabse drzave na svetu……

Rusija , Kitajska in Indija niso priznale Srbsko Pokrajino Kosovo. Ocitno so po tvojem misljenju , Rusija , Kitajska in Indija najslabse drzave na svetu.

Kosovo ni neodvisna drzava.

Srbska Pokrajina Kosovo ni drzava. Kosovo ni drzava. Kosovo nikoli ni bilo drzava in nikoli ne bo drzava.

Jebes tako drzavo v kateri ljudje zivijo samo z 1 Evrom na dan.

Kosovo ni drzava.

Niti srbija ni daleč od tega 1 evra.Imam žlahto dol k ma žlahtnik plačo 100 eur.Razkoš hahaha.
Niso nič boljši od kosovo republjik.

[sup][/sup]

Živela svobodna Republika Srbska Krajina. Republika Srbska Krajina ima pravico biti svobodna od Hrvaskega Fasizma.

Ne verjamem ti , da imas sorodnike v Srbiji. Sicer pa je Hrvasko Gospodarstvo veliko bolj odvisno od Srbskega trzisca kot Srbsko od Hrvaskega.

Glede na to , da je Srbija blokirala uvoz Hrvaskih izdelkov v Srbijo bi lahko Hrvaski standard postal slabsi kot je standard Srbske Pokrajine Kosovo.

Ti si pa zadet.Tu nam razlagaš o visokem standardu v tisti vukojebini pisda pa kaj misliš ,da nisem bil dol.Kaj mlatiš.Ostali so po standardu tam nekje v 1980 letom.Sirotinja totalna in ne laži .Penzije so ubogih 50 eur,ceste polne zastavinega sranja.Koga ti farbaš jebo te sloba.

Vukojebina je tvoja Nacisticna Hrvaska na celu z Kolindo Grabar Kitarovic.

A si ti umsko prizadet ali kaj? Kdo pravi kaj o visokem standardu na jugu v Srbiji?

Jaz pravim samo , da Hrvaska ima veliko vecji uvoz v Srbijo kot pa Srbija na Hrvaskem.

Zaradi popolno blokade Hrvaskih izdelkov v Srbiji bi lahko Hrvaska resno najebala.

Vukojebina je picka tvoje matere , razumes ti to retardirani Hrvatek?

Ce je Srbija res to kar ti pravis , potem ne vem zakaj kretenski Hrvati imajo toliksen izvoz v Srbijo.

Ne vem kaj si iskal v Srbiji , ce je dol res tako kot ti trdis.

Ajde srbin tiho bit.Samo lažeš vsak dan.To ti je prirojeno.

Hrvati lažete že od nekdaj. Je zelo smešno , da mi Hrvat govori , da naj neham lagati.

Hrvati ste znani kot najvecji laznivci.

Vi Srbi in Hrvati nam lahko samo zavidate tako velikega človeka, kot je Janez Janša. zato pa se tudi stalno kregate. Dobil je priznanje, da ni samo velik vojskovodja, ki je osvobodil narod izpod komunističnega jarma, ampak je tudi velik intelektualec, ki ga spoštuje cela Evropa. Še posebej odkar, ker je uspešno predsedoval EU.

Ja se, ce je to res.

Se najbrz je kaj naredil za Kosovo in iz Albance ja.
Za ljudi tukaj v teh dezela, Jugovzhodnih alp ni nredil nicesar. In ravno tako ni nicesar za demokracjo v jugovzhodnih Alpah. torej juzni Karantaniji.
30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali vec usluzbencev JLA na zahodni meji Jugoslavije torej Juzni Karantaniji je bilo Albancev. Ker so tukaj sluzili vjasi rok vecioma iz Kosova in Makedonije in Crne gore.

In Kosovo, Crnag gora in Makedonija danes imajo boljso demokracijo kot pa Juzna Karantanija ja.

A vi ga imate za velikega vojskovodjo ker je ukopiral Juzno Karantanijo?
Ker je z Sloveijo okupiral spodnjo Stajersko in Kransjko in Gorisko?

Ja mi v teh krajih ga sigurno nismo izvolili za nic. za nas je samo neki JLA osebje, ki ni naredil nic dobrega za dezele jugovzhodnih Alp in ljudi tukaj. mogoceje pa velik clovek v Albaniji ja.

Kosovci skrbijo za svoje ja.

New Report

Close