Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu jap. kroglice

jap. kroglice

ojla !

Mene pa zanima pri uporabi japonskih kroglic, katere so boljše ali čisto navadne ali tiste, ki vibrirajo?

Lep pozdrav vsem

g.

A misliš tiste za okrog vratu?

jaz mam samo te k so navadne-kroglica v kroglici že te mi delajo tak užitek da….sedim na stolu pa kr neki “drencam” muvam z ritko da se premikajo in folk me čudn gleda kaj mi je…jaz pa uživam in se smejim

Sasheen napisal:

> jaz mam samo te k so navadne-kroglica v kroglici že te mi
> delajo tak užitek da….sedim na stolu pa kr neki “drencam”
> muvam z ritko da se premikajo in folk me čudn gleda kaj mi
> je…jaz pa uživam in se smejim

In jih (kao ga) maš ves čas not? Kaj pa pravijo na to, k je fotelj čist vlačen? Od dežja?

he ha ha a res al kaj?jih maš čez dan v sebi?

ja no, pa kaj pol, naj uživa kadar hoče…mal vas muči, moške, ker vi ne morete kar tako, kajne?! drugače pa, kar se vlage tiče, dnevni vložki so super zadevca…

skoraj vedno ja…pa če je pa luštn…pa še folk te čudno gleda k se kr smejiš pa drencaš…mmm…pa k se z avtom voziš…aaaa….men je noro…vem pa tud to da nekatere ne čutijo nič

lahko tud oni uživajo sej jih majo tud za v rito in tudi po 10 skupi na eni vrvici…samo predsodkov ne smejo met…baje je pa blaženo…sam velik jih ni za to stvar

evo, zdaj bom pa tud jaz poskusla…pa da vidimo, si me prepričala…

sej pravim enim je užitek tako kot meni, nekatere pa sploh nič ne čutijo, mogoče nimajo dobrih-je tista kroglica notri prevelika in ne vibrira dobro… moje so ok….imam gladke in bodičaste…razmišljam še o analnih…hhmmm…treba it kupit…pomoje ti ne bo žal…kupi si jih iz takega materiala k se dobro pere..ker so iz različnih

jaz jih ne dam za nobeno stvar…mi polepšajo dan

edino kar je smotan je to da imaš občutek da te skoz lulat…sam se navadiš…od začetka je zoprno

evo, si me prepričala, sem že zadnjič gledala ene take mal bodičave, pa se nisem znala odločit…pol se bom šele smejala, že tako al tako se mi smeji ves dan…ampak tole “drencaš” se pa dobr čuje, bravo!!!…

hm kakšne so to bodičaste a tiste iz tistih guma bodic?
ma ej res si faca če maš kar skos jih notri
pa ti kdaj pride?

pih a veš kaka ralika je med ritjo pa pizdico???
mi ne mormo tok uživat halooooo.
bi te pa rad videl na eni kavi ko si jo drencaš ha he ha .

Oj…

ktere so pa bolše? z ježki ali gladke? pa ali tiste ki vibrirajo ali tiste k ne?

Uh… 😉

skoraj vedno…ja ja gumjaste bodičke so

ja če pa res drencam ne vem kako naj se drugače izrazim

ti mislš tiste k vibrirajo vrjetno tiste k majo baterijo zraven…teh nimam tako da ne vem…men so bodičke hude…se jih pa težko dobi nimajo jih vedno in povsod

no kdaj greva na drink da te vidim ?:)
ej maš kej časa za v savno? nedelo npr

še neki…v ass bolj paše ker je več živčnih končičev kot v tamali in pr vas je isto…pa še moški naj bi mel tisto … točko prav v ritki…naj ti enkrat tvoja preden boš “svršil” porine prstek v ass boš pol povedu a je blo ok al ne

ooo now now…nč časa polno zasedena v nedeljo grem na fuzbal….

Meni so jih punce poklonile za r.dan.dala takoj notri, smo sprobale;)))))), imam TISTE , ki tudi ropotajo-vibrirajo, samo kaj naj recem, mene to ne rajca tako kot govorijo ene, da so potem cel dan hot.Moje sedaj cakajo v skatlici, vsake toliko casa jim imava za popestritev.jaz sama pa jih nosim le Še ko treniram keglove vaje, za to so pa odlicne;))
Pri nabavi takih stvari, ne kupuj nekih cenenih, pazi na material, izdelavo itd.

Pa na barvo naj tudi ne gleda, haha?

New Report

Close