Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JASNI CILJ PROTESTOV

JASNI CILJ PROTESTOV

kaj točno imajo volilci janeza s temi 2 strankami? Oni so pač volili SDS, drugi volilci pa tudi ti 2 omenjeni stranki. Pozabljaš pa da sta ti 1 stranki dobili nove liderje. Pod Erjavcem in Cerarjem je blo antijanša aktualno, trenutno pa stranki vodita Pivčeva in Počivalšek…to tud nekaj pove ali si to namenoma pozabil napisati?

Torej se je spremenilo vodstvo 2 strank, s tem morda tudi njuna politika, cilji in podobno. od človeka, ki je baje lev, izobražen itd bi pričakoval da bo znal utemeljiti take zadeve, pa morda vedel še kako malenkost več, ampak…..
[/quote]

Ne…, jst to komot utemeljim, šla mala….., to preprosto ne drži za moje pojme, moja logika je tukej jasna kot beli dan, volilci dveh strank so bili nategnjeni…. Jst recimo za svojo besedo stojim, tudi, če govorim v imenu ljudi, ki so blizu meni in, če me nekdo vmes zamenja, ko jst odstopim kot predstavnik teh ljudi, pričakujem, da se bo ta držal tistega kar sem jst obljubil in govoril v njihovem imenu.., kje je bil Počivalšek takrat, ko je Cerar to obljubljal pred volitvami svojim volilcem (bil je v stranki SMC ob Cerarju, dobr oje on slišal kaj je Cerar obljubljal volicem…) Dokler je g. Janša predsednik stranke s(d)s z njimi ne BOMO SODELOVALI, če bomo izvoljeni v parlament… ON ni rekel v ednini NE BOM SODELOVAL..
Ko bodo pa nove volitve, pol pa naj on govori kar hoče. Baje se je tud Pučnik ni strinjal z jajatovo politiko, pa je stranko on ustanovil.
SMC je pa praktično zbrisana iz politične scene zaradi pajdašenja z jajatom, za Desus pa na novih volitvah vsaj polovico volilcev ne bo glasovalo, pač zarad tega, ker se je Pivčeva spajdašila z jajatom in bo prav zanimovo, kaj bo gorila svojim volicem pred volitvami, ali pač… živi bili pa videli..

Ne…, jst to komot utemeljim, šla mala….., to preprosto ne drži za moje pojme, moja logika je tukej jasna kot beli dan, volilci dveh strank so bili nategnjeni…. Jst recimo za svojo besedo stojim, tudi, če govorim v imenu ljudi, ki so blizu meni in, če me nekdo vmes zamenja, ko jst odstopim kot predstavnik teh ljudi, pričakujem, da se bo ta držal tistega kar sem jst obljubil in govoril v njihovem imenu.., kje je bil Počivalšek takrat, ko je Cerar to obljubljal pred volitvami svojim volilcem (bil je v stranki SMC ob Cerarju, dobr oje on slišal kaj je Cerar obljubljal volicem…) Dokler je g. Janša predsednik stranke s(d)s z njimi ne BOMO SODELOVALI, če bomo izvoljeni v parlament… ON ni rekel v ednini NE BOM SODELOVAL..
Ko bodo pa nove volitve, pol pa naj on govori kar hoče. Baje se je tud Pučnik ni strinjal z jajatovo politiko, pa je stranko on ustanovil.
SMC je pa praktično zbrisana iz politične scene zaradi pajdašenja z jajatom, za Desus pa na novih volitvah vsaj polovico volilcev ne bo glasovalo, pač zarad tega, ker se je Pivčeva spajdašila z jajatom in bo prav zanimovo, kaj bo gorila svojim volicem pred volitvami, ali pač… živi bili pa videli..
[/quote]

Uhhh, pozabil, neki me je vmes zmotilo. Jp, volilci s(d)s stranke s tem nimajo nimajo nič, s tem se totalno strinjam. Nateguni so Počivalšek in Pivčeva.

Ne…, jst to komot utemeljim, šla mala….., to preprosto ne drži za moje pojme, moja logika je tukej jasna kot beli dan, volilci dveh strank so bili nategnjeni…. Jst recimo za svojo besedo stojim, tudi, če govorim v imenu ljudi, ki so blizu meni in, če me nekdo vmes zamenja, ko jst odstopim kot predstavnik teh ljudi, pričakujem, da se bo ta držal tistega kar sem jst obljubil in govoril v njihovem imenu.., kje je bil Počivalšek takrat, ko je Cerar to obljubljal pred volitvami svojim volilcem (bil je v stranki SMC ob Cerarju, dobr oje on slišal kaj je Cerar obljubljal volicem…) Dokler je g. Janša predsednik stranke s(d)s z njimi ne BOMO SODELOVALI, če bomo izvoljeni v parlament… ON ni rekel v ednini NE BOM SODELOVAL..
Ko bodo pa nove volitve, pol pa naj on govori kar hoče. Baje se je tud Pučnik ni strinjal z jajatovo politiko, pa je stranko on ustanovil.
SMC je pa praktično zbrisana iz politične scene zaradi pajdašenja z jajatom, za Desus pa na novih volitvah vsaj polovico volilcev ne bo glasovalo, pač zarad tega, ker se je Pivčeva spajdašila z jajatom in bo prav zanimovo, kaj bo gorila svojim volicem pred volitvami, ali pač… živi bili pa videli..
[/quote]
Banane so krive.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Banane so krive.
[/quote]

katere derby, bio, ali kaka tretja zadeva? morda tiste makedonske oblite s čokolado?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

To pa desnjakarje vprašaj.
[/quote]

je mar pomembno mnenje poštenjakov?

kaj točno imajo volilci janeza s temi 2 strankami? Oni so pač volili SDS, drugi volilci pa tudi ti 2 omenjeni stranki. Pozabljaš pa da sta ti 1 stranki dobili nove liderje. Pod Erjavcem in Cerarjem je blo antijanša aktualno, trenutno pa stranki vodita Pivčeva in Počivalšek…to tud nekaj pove ali si to namenoma pozabil napisati?

Torej se je spremenilo vodstvo 2 strank, s tem morda tudi njuna politika, cilji in podobno. od človeka, ki je baje lev, izobražen itd bi pričakoval da bo znal utemeljiti take zadeve, pa morda vedel še kako malenkost več, ampak…..
[/quote]

Primer rabijo.
Kaj če bi SDS danes pod mizo prevzel Logar in začel z levo politiko ter prestopil k njim, kar bi bilo sicer odlično. Novo Slovenijo pa bi prevzela Ljudmila in bi bila ćez noč oba leva.

Pahor s strani desne politike ne bi upal tako odločiti, s strani leve pa je.

Desni bi vzeli orižje in oba pospravili, poleg pa še pol SLO. Pri njih to ni možno, a razumete, ker so res prava sekta in delujejo tudi tako.

če JJ razpusti vlado ☺
Proračun je suspenziran .. nevladniki … ne dobijo nič ☺
Do novih volitev je vsaj 6 mesecev
Kaj bo rezultt volitev … nihče ne reskira ☺

Na desus in sms in prelomljene obljube? Jaz se spomnim nešteto prelomljenih obljub katere koli politične stranke. Še vsaka do sedaj jih je veliko prelomila, pa ni narod norel, kot zdaj. Denimo za desus, karlo je obljubljal jurja penzije že enih 15 let nazaj…..pa je bil ves čas v vladi.
Iz tega vasega nezadovoljstva zgolj tokrat lahko sklepam le eno, janša vas je od korita potegnil, pa jocete in cepetate. Vsaj nekateri, potem je tu še stevilna raja, ki so jo ti od korita potegnjenjeni, sprovocirali in navlekli, da za njih protestira. Tako vas je večina protestnikov zgolj ovc in idiotov, ker so vas levakarski liderji na suho nategnili.
Kaj.mislite da bo, če jansa gre? A mislite, da bo demokracija cvetela, sociala na višku, med in mleko za vse? Liderji vas bodo v trenutku pozabili, takoj ko spet pridejo h koritu.
Isto kot zdaj boste za minimalca rintali in jamrali, to je to, popay, replika, robi, marko in podobne ovcke.

Desus in SMC sta izvedli veliko prevaro volivcev. Vso volilno kampanjo sta glasno poudarjali, da ne bosta v koaliciji z JJ in SDS. Potem pa naredili obratno od tega kar sta glasno obljubljali v času volilne kampanje.
To je PREVARA volivcev!

Korlova fantazijska obljuba ni nič v primerjavi s to prevaro.

https://twitter.com/BojankaStern/status/1289856005778501633?s=20

Ko ti takile patroni pišejo pesmice za otroke, ki so obvezni del osnovnošolskega gradiva, je vse jasno.

Gre se za načrtno indoktrinacijo in manipulacijo otrok, ko so najranljivejši in mediji to podpirajo in tudi sami pomagajo pri izvajanju. 👎

https://twitter.com/stariprdec/status/1289250312574787585?s=20

SRAMOTA!

Tako se zakrivajo globoke laži.
V tem ste profesionalci.
Na leve smo ravno tako jezni, ker odstopajo zaradi enega sendviča, dovolijo, da jim ukradeijo stranke, globoka država se pa reži.
Tu se vzamejo milijoni, opremo zlorabi za covid milijone, podira državo 30 let in se ji vlada.
Vendar kaj narediti z ljudmi, ki se tako pustijo, da se hodi po njih.
Ko bo opozicija zapustila to vlado, bomo verjeli v državo ponovno.

Ko sem že omonjen v tem postu…, ovce so edin volilici s(d)s stranke. Slabih 30 let volijo istega ovna..
Pa kaj se vi neumne delate, ki obožujete tega ovna. Dobro veste, da je jaja najbolj zoprn politik v Evropi, če ne celo na svetu.. Ta vaš oven je obljubil, da bo šel v penzijo, če bo gospodarska rast v Sloveniji pozitivna, po njegovem odstopu, pa ni ne duha ne sluha o njegovi penziji. Nasprotno on bi vladal na vse možne načine, če ne milom pa silom. Fanaticna želja po ablasti, ki jo na svetu ni enake..
Logar, jaja-tova šola, heh., ta je še bolj zoprn kot on..

Ko sem že omonjen v tem postu…, ovce so edin volilici s(d)s stranke. Slabih 30 let volijo istega ovna..
Pa kaj se vi neumne delate, ki obožujete tega ovna. Dobro veste, da je jaja najbolj zoprn politik v Evropi, če ne celo na svetu.. Ta vaš oven je obljubil, da bo šel v penzijo, če bo gospodarska rast v Sloveniji pozitivna, po njegovem odstopu, pa ni ne duha ne sluha o njegovi penziji. Nasprotno on bi vladal na vse možne načine, če ne milom pa silom. Fanaticna želja po ablasti, ki jo na svetu ni enake..
Logar, jaja-tova šola, heh., ta je še bolj zoprn kot on..
[/quote]

zateženo, tumorno, megleno, črno.

zateženo, tumorno, megleno, črno.
[/quote]

američani so naredili dosti brezveznih filmov grozljivk za malo čudne ljudi, kdo tisto sranje lahko gleda kapo dol…, Cona somraka, se imenujejo filmi v več delih, od petka 13, vampirjih, drakul, morskih psov do ljudožercev…
Ko je Princ teme na aablasti, se po pravilu…, dogaja Štala. Kar čez noč se iz mirnega spanca zbudiš v kaotičen dan.., od nekje pridejo marsovci, okupatorji, diktatorji, ki jih zdej vidimo v ofenzivnih medijih, nora24tv, demokraciji itd… in njihovi vojski, ljudeh, hijenah, ki podpirajo te medije, netijo vojno s provokacijami, udarci pod pasom, tooo je ta jebaa, ker z njimi se ne da normalno pogovarjat zaradi njhove agresivnosti v vseh pogledih….

Po zaslugi trenutne oblasti bomo padli v greznico, kot jo imenjaš. UKRAJINA JE SAMA MAFIJA, vemo to iz prve roke. Madžari dominirajo s 300 eur neto plače in prevzemajo naše medije., zato je toliko Ukrajincev že pri nas., veliko jih je, ki prevzemajo delo Slovencem.

New Report

Close