Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jasnovidka Viktorija

Jasnovidka Viktorija

Meni osebno je najboljsa Iva 090 41 20. Govori zelo hitro, ne ovinkari, je direktna. Pove kar je treba slisati. Ne ukvarja se z magijo, ker pove da ni prav.

Meni je napovedala vse prav, glede ljubezni in službe. Iva (090 41 20). Prej je delala za Meto v Celju. Stvari pove zelo direktno, ne ovinkari. Ne dela s kartami.

Odgovor na objavo uporabnika
000978, 31.01.2023 ob 12:00

Meni je napovedala vse prav, glede ljubezni in službe. Iva (090 41 20). Prej je delala za Meto v Celju. Stvari pove zelo direktno, ne ovinkari. Ne dela s kartami.

Vlasta je odlična. FB jo najdete. Vse kar vidi se resnično dogaja. Mi je rekla, bivši ves čas razmišlja o tebi; kako če sploh ne govoriva; pravi en dan, dokaj kmalu se bo pojavil na vratih, ne bo pisal, ne klical, samo prišel bo. In glej ga zlomka pojavil se je po letu tišine.

Odgovor na objavo uporabnika
moja omarica, 31.01.2023 ob 12:39

Vlasta je odlična. FB jo najdete. Vse kar vidi se resnično dogaja. Mi je rekla, bivši ves čas razmišlja o tebi; kako če sploh ne govoriva; pravi en dan, dokaj kmalu se bo pojavil na vratih, ne bo pisal, ne klical, samo prišel bo. In glej ga zlomka pojavil se je po letu tišine.

In?

So noge šle narazen?

Odgovor na objavo uporabnika
Na vrat na fuk, 31.01.2023 ob 15:52

In?

So noge šle narazen?

Ni bilo potrebe, odzadaj me je uzel. Si fauš, ti verjamem , tebe je načevljal, žal.

 

New Report

Close