Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Javil se je po več letih

Javil se je po več letih

No, ker ste se številni odzvali bom napisla kaj je bila tista žalitev, ki mi jo je takrat rekel.
Da sem nora če mislim, da bo on kdaj z mano in da naj si poiščem dobrega psihiatra.
Pa še to: Jaz vezana nisem, sem pa ravno spoznala nekoga, resnega, za zvezo, ampak ni iskrice.
Sprašujem se ali me je ta ki se je zdaj javil kaj – opazoval ali kaj da se je pojavil ravno zdaj ali je res naključje…

Takrat, ko si si ti njega želela je imel dosti ponudb, zato se je verjetno tudi arogantno oz. naduvano obnašal do tebe. Ti si to videla in se odklopila. Leta pa grejo naprej in možakar je videl, da so morebitne kandidatke, če jih je sploh bilo kaj, čista pušiona, ter se na koncu spomnil nate kot rešilne biljke, hehe.
Moški mora imeti filing za ženske samo v tem, da začuti, katera ženska ga ima tako rada, da bi šla žejna preko vode za njega in s tako žensko se, da lepo živet, tud, če ni moški zaljubljen v njo, saj obstaja možnost, da jo z leti zaradi njenega prilagajanja njemu, (to pa zato, ker je zaljubljena v njega) vzljubi.
On tega ni začutil pri tebi, zato, ga skenslej, po možnosti celo na tak način kot je on tebe. Sicer je pa itak papak, ker ti na tak način laže, da se je bal resne zveze, hehe, buče… kaj če se moški bat, dol se daš z žensko, ki je za stvar, pol pa vidiš kako dalje.

Jaz sem enkrat enega poznala, k je eni rekel, da se jo s palco ne bi dotaknil. Pa kolikor vem, je ze 20 let porocen z njo.

Poglej, ce gres na kavo, ne bos spala z njim. Pojdi na čvek, poskusi ga realno pogledat /ce ti bo ratal/, potem se pa odloci, a bi se enkrat probala ali bos sla za vedno.

Ne kompliciraj si ze v naprej zivljenje.


Jaz ti povem zase, jaz bi bila raje s tem, kjer ni iskrice, ampak me spostuje in mi namenja, cas, pozornost, se lahko nanj zanesem, da vem, da kar se dovovoriva drzi in da se mu lahko zaupam, da se lahko z njim iskreno pogovarjam brez strahu, da bi me izkoristil. In s casom skupaj pride tudi navezanost, povezanost in posebna ljubezen. In lahko s casom iskrica tudi vzplamti. Medtem ko z onim, kaj ti bo iskrica ce njemu ni pomembna in si ko nula zanj. In ga ni ob tebi, kaj bos s tako nezanesljivo osebo…ljubezen je v odnosu z osebo in v skupnem dozivljanju odnosa se gradi in raste, ne pa da ga ni nikjer in se obraca in spreminja huje kot vreme…to je nezanesljiv clovek. no jaz bi tako naredila zase in glede na svoje izkusnje, kaj se mi je zgodilo, ko sem taki osebi dala priloznost. Ti povem ni mu bila vredna se ena priloznost da bi jo izkoristil, nisem mu bila niti malo vredna jaz, nssprotno od tega me je izkoristil zgolj za njegovo lastno korist, jaz pa sem utrpela se dodatno skodo. ti se pa po svoje odloci.

To je pa čista slučajnost, ker se je men tudi nekaj takega zgodilo. Sem si dopisoval z eno, sms-i, situaciija vroča, čist zatopljen v črke, ko naenkrat klic in ime ene na zaslonu, ki me ni klicala več kot eno leto, mi je kar telefon padel iz rok od šoka, hehe. Sm debelo gledal, če res dobro vidim in študiral, kako je možna taka slučajnost. Pa je, če verjameš al ne……. No, to, ki me je klicala sm itak poslal u qurac in ji rekel, da je brezvezna po tolikšnem času, saj bi vmes lahko bil že ene parkrat mrtev, se ne splača imet opravka z nestabilnimi modeli od ljudi, škoda cajta.

Res je. Kje klinca je bil 6 let??? Ena ga je nogirala, potem pa se je tip spomnil nate kot na eno, kateri je bil všeč in katera bi potencialno “padla” oz. “dala”. Marš, naj si ga sam na roko meče, jaz se ne bi srečala z njim.

Trenutno je možakar na suhem in zdej bi te kresnu. To je vse.

kljub vsemu se nebi spuščala v nekaj več..tip bi se rad sam zgonu….simpl…pozabi in pojdi dalje…

Kaj ti naj povem…meni se je zgodilo podobno.
Spoznala sem ga pred 6 leti. Sama sem verjela, da se imava zelo lepo skupaj, nakazoval je celo na to, da bi ze zivela skupaj, nato pa po dveh mesecih izginil.
Javil se mi je lani, po 5 letih. Češ, da je v tem času imel punco in je zaradi nje pustil vse prijatelje, zdaj ga je pa zapustila. Jaz neumnica sem verjela vsako besedo. Ko je spet dosegel, da sem se zaljubila vanj, je šel.

Kakšen egoističen vase zagledan omejenec moraš bit, da rečeš kaj takega! To ni moment slabosti, to je karakter. In pet minut po tistem, ko bo tebi izpovedal ljubezen in bo mimo prišla boljša, boš ti spet za h psihiatru.
Če je pa slučajno v tem času res prišel do globljih spoznanj, naj mu bo pa to dobra šola. Ampak ne verjamem, tak minus težko nadoknadiš. Ni problem v tem, da mu takrat nisi bila, zdaj bi mu pa mogoče bila – to je možno, zakaj pa ne, ampak da je sposoben človeka, za katerega ve, da goji čustva do njega, tako grdo, nesramno do konca ponižat, ga pohodit kot ta zadnjega črva in se še smejat zraven po možnosti.
Kakšen prepotentnež.

Jaz imam sicer partnerja, ki je od začetka govoril, da se ne bo zaljubil vame, da ni zaljubljen vame, da ne hodiva, da ne misli resno … ma kr neki, obnašal se je pa kot najbolj slepo zaljubljen tepček. Pomembna so dejanja, to je res, ampak ena meja je pa tudi pri besedah. Popay je dobro povedal, neuravnovešene osebe. Sem imela kar pestro mladost in širok krog oboževalcev, samo nikoli pa nisem nikogar zavrnila na nesramen način.

očitno že ima mere, o katerih še vedno sanjaš :))) Pa verjetno je prišel nazaj zaradi seksa.

Če bi meni nekdo takole žaljivke v obraz, potem pa se pojavi čez leta, češ tukaj sem na izvolte – ne hvala 🙂 Imam dostojanstvo in lahko stopim preko nekih mer vsebine moških hlač.

Problem je to, da je to, kar je tip naredil pred šestimi leti, zaključena zgodba. Je, kar je, ni mogoče popravit, ker sta oba šla z življenjem naprej.

Tudi če res iz takšnega romantičnega izhodišča štartamo, da ima tip najboljše možne namene, je vse skupaj brezveze, ker danes noben od njiju ni več tak človek, kot je bil takrat. Ideja, da bi lahko nadaljevala odnos, kjer sta ga zaključila, je iluzija.

Verjemi, da teh 6 let ni pomislil nate in je lovil nove bejbe. Zdaj se je pa mal postaral pa bi se rad eno k ma stanovanje pa redno službo in ki ve, da si jo bo podredil.
Hvala lepa ne nasedaj in čim dlje od njega.

Po šestih letih se spomni, da se je bal vezati? 😀
Aja, verjetno vmes ni bilo nič ‘boljšega’, sedaj pa se spomni zgodovinske rezervne.
To je tako, kot če lastnik nabrca psa, pa se ta vedno vrne nazaj. 🙂
Če boš psička, ki potepta svoj ponos, je malo ponižujoče, a ne?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Po šestih letih se spomni, da se je bal vezati? 😀
Aja, verjetno vmes ni bilo nič ‘boljšega’, sedaj pa se spomni zgodovinske rezervne.
To je tako, kot če lastnik nabrca psa, pa se ta vedno vrne nazaj. 🙂
Če boš psička, ki potepta svoj ponos, je malo ponižujoče, a ne?[/quote]
da gre tukaj za ponos, bolj za njeno osebno dostojanstvo. To je nekaj čisto drugega kot ponos in ego.

Povej mu lepo, da nisi nora in da mu tudi brez psihiatra ne verjameš niti besede.
Ne razumem, da sploh premišljaš kaj bi – ko pa te tip očitno niti malo ne
spoštuje (mislim, da ima celo ZELO nizko mnenje o tebi) .
Kje se jemljete take ženske, s tako nizko samopodobo, da ste se tako voljne uleči
na tla in biti vsakemu tepcu, ki pride vsakih 6 let mimo za predpražnik?

Pa kam nazaj? Saj nikoli nista nič imela. Karkoli bi se zdaj zgodilo (če bi se), bi bil štart, do prve.
In tiste njegove besede 6 let nazaj … 6 let!!! Morda se je le čutil napadenega, ko je takrat očitno aktivno preveč rinila vanj in so bile njegove besede le obrambna reakcija. Sem res v prvo mislila, da je kaj hujšega, ker tole pa res ni nič od nič.


Se popolnoma strinjam!

Lej po nepotrebnem tukaj ti razlagamo kaj in kako če si pa sama tako slepa da ne vidiš niti 1 meter pred sabo…Sklepam da nimaš resnega partnerja..Niti ga nisi imela v teh 6 letih…Zdej jaz takemu nebibdala priložnosti za prijateljstvo…Takaj ne?
1.žalil te je
2.norca se delal z tebe
3.druge babe so ga odjebale že vse
4.samo laže ko je rekel da se je bal vezati
5.hoče le eno

In ja jaz bi raje izbrala tega ki te spoštuje in se nanjega zaneseš lahko…

Jaz bi šla na kofe z njim. Urejena, prijazna…
Bi mu že kar na začetku povedla, da veliko časa nimam, ene pol urce…

Zelo malo bi govorila o sebi. Bi pa iz njega poslušala izvleči kaj je delal šest let ….

Močno bi upala, da bi se mi začel ponujati. Ker bi mu gladko rekla če je nor?! No, pa še psihiatru bi ga poslala.

Potem bi vstala z nasmehom in odšla.


no vidiš, meni je pa tako obnašanje otročje – ker ti bi v bistvu isto naredila kot je on tebi – in potem se hkrati proitožuješ, kakšen je on… saj v bistvu si ti potem enaka.
To je neko butasto otročje maščevanje zob za zob… iskanje neke satisfakcije v tem da človeka prizadaneš… zakaj – kaj imaš od tega.

Jaz sem se pune zabavala, ko se je meni en bivši oglasil, za keriga sem vedla da ima punco nosečo…itak da je htel samo sex, jaz pa njemu kar po smsu da naj gre na lobotomijo, oz k psihiatru č vara svojo nosečo punco in da sem presrečna da sem sega rešila, da ni samo grdoba po zunanjosti ampak gnil v duši, črviv…. ne bod naivna preveri kaj ima zadaj!!!!!


no vidiš, meni je pa tako obnašanje otročje – ker ti bi v bistvu isto naredila kot je on tebi – in potem se hkrati proitožuješ, kakšen je on… saj v bistvu si ti potem enaka.
To je neko butasto otročje maščevanje zob za zob… iskanje neke satisfakcije v tem da človeka prizadaneš… zakaj – kaj imaš od tega.[/quote]

Že doživeto. Že zapeto.

“She Used To Love Me A Lot”

I saw her through the window today
She was sittin’ in the Silver Spoon cafe
I started to keep going
But something made me stop
She used to love me a lot

She looked lonely and I knew the cure
Old memories would win her heart for sure
I thought I’d walk on in
And I give it my best shot
She used to love me a lot

I sat down beside her and she smiled
She said where have you been it’s been awhile
She was glad to see me
I could almost read her thoughts
She used to love me a lot

She used to love me with a love that wouldn’t die
Looking at her now I can’t believe I said good-bye
It would only take a minute to turn back the clock
She used to love me a lot

I remember how good it was back then
And I said it’s not to late to start again
We could spend a night together
Take up where we left off
She used to love me a lot

Then I panicked as she turned to walk away
As she went out the door I heard her say
Yes I’m in need of something
But it’s something you ain’t got
But I used to love you a lot

I thought she loved me with a love that wouldn’t die
Looking at her now I can’t believe she said good-bye
She just left me stading in there, I never been so shocked
She used to love me a lot
She used to love me a lot
She used to love me a lot ..

https://www.youtube.com/watch?v=rwRScXqKoXY

“Teta” ti je dobro napisala!


no vidiš, meni je pa tako obnašanje otročje – ker ti bi v bistvu isto naredila kot je on tebi – in potem se hkrati proitožuješ, kakšen je on… saj v bistvu si ti potem enaka.
To je neko butasto otročje maščevanje zob za zob… iskanje neke satisfakcije v tem da človeka prizadaneš… zakaj – kaj imaš od tega.[/quote]

Ma ja seveda. A ga je ona klicala, ali on njo? Da jo sploh kliče po šestih letih, po vsem kar ji je povedal, se točno vidi, da je smet od človeka.
Z veseljem bi storila nekaj takega, če se ponudi prilika! :)))

New Report

Close