Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Javljam se na….

Javljam se na….

…. dužnost!!!!

Ker sem včeri sfalill in ker sem bil zarad tega, ker to nisem naznanil prej, neki kregan… Se zdejle ob zgodnji uri javljam na dužnost!!!!

Lepo dobro jutro in čim manj dežja danes 🙂

Jani posebno pozdravlja zajčka!

:))))))
zajček je vesel. Jaz pa ti moram povedat, da imam vročino, zajček je neki bolan….samo moram delat zarad ta malih zajčkov…kot vedno…
dežka ni, malo je sicer oblačno, ampak mislim, da mora biti sonce…..

No, zajček… kje sva skup glave tišala… jest sem z vročino v službi… ni glih zdravo :)))))) sam ni druge variante 🙂

Jani tud mora delat… za tamale koštrunčke :)))))

He, he, nič ne bova povedala :)))
Je pa grozno, uf….in seveda absolutno ni druge variante, to pesem poznam in jo pojem že vsa leta, dokler me ne bo ” zvilo “, pol pa varianta bo ! :))) Žarim kot zvezda, ke u ksihtek :)))
In kaj počneš sedaj ti ? Si imel s seboj včeraj , čaki kako se reče tistemu okrog pasu, ko greš v vodo plavat, šlauf, al kaj, a veš ko imajo otroci ? :))

ja… šlauf mam jest vedno s sabo :)))) ne samo takrat k grem … plavat :)) Čeprov moram reči, da sem pa vodo včeraj videl le od deleč 🙂 Pri takih delih, je časa za zabavo vedno bolj malo. Se vse preveč mudi 🙂

Janija mal zebe, mal mu je vroče….. tko da dolgčas pa ni… in želi zajčku čimprejšnje okrevanje :)))

Ja, tudi z mano je tako, zebe, vroče…..tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje, ja kaj pa ti naj drugega :))))))))))
Glede šlaufa ( ga nimaš ) Tko ! :)))))

no :)))))), če ti tko rečeš zajček… ampak… začetki pa so 😉 hahahahaha

Jani ! ! !
Enkrat sva že obdelala tole temo, da zajček če neki reče, mu moraš verjet.
Je pa tkole. Verjel ali ne, tudi sama sem te dni obsedena s tem, da imam nekaj tega, preveč. No, zdaj bojo cvilil tuki, če bojo pogruntal za kaj gre, ampak tole je ” zaseben ” pogovor ! In hočeva mir. Imava pač tudi svoje probleme, če še niso vidni, se morava ubranit tega, da bodo kasneje, ker namreč prihaja poletje !

cmoka, zajček

žbljaaaaaa….

Lili, ki nima pojma za kaj se gre

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Dobro jutro, bolnika in vsi ostali.

Veliko čajčkov,vitaminčkov , pa bo. Pa še ta sonček bo dobro del. Kakšen dež neki. Tja do praznikov se bosta ravno pozdravila, da bosta lahko uživala v prostih dnevih. Jaz bom delal v ponedeljek in torek, v petek si bom pa vzel frej.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hej, Mišon, od kod pa si ?

Iz prestolnice,centra vsega dogajanja. Pa ti ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

He, he, katere pa ? Saj se v vsaki od prestolnic neki dogaja. Ajde konkretno, ker res ne bi se vrtela v labirintu danes, oki ?

Slovenija ima samo eno prestolnico – Ljubljano. A ti veš za kakšno drugo ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Vprašaj štajerce, hehe….pa da vidiš…
In moj odgovor, tudi jaz sem iz Ljubljane, pa saj to hudičevo dobro veš :)))))))))))

lp, zajček

:)))))) z zajčkom debatirava o šlaufih… namreč bliža se poletje in jih bo potrebno eliminirat :)))

Jani je že začel….. prazniti šlauf :)))))

zajček, o sva obdelala, sva 🙂 in jest še vedno trdim, da zajčku gre verjeti, sploh pa take stvari :)))))

Jani se n’č kej preveč ne obremenuje s šlaufi :)))))) zna plavat :)))))))

Živjo mišon 🙂 Hvala z anasvet in lepe želje 🙂 Ziher bo tako kot ti praviš 🙂 Tud moj delovnik bo tak… ponedeljek in torek, petek mamo pa kolektivni dopust.. tko da…… aloha… še havaji manjkajo hehehehehe

Jani pozdravlja mišona!

aha, se mi svita… na to bi moral mislit že januarja… na hitro pa na silo ponavadi nič ne gre…

Lili, ki se ji svita

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Veš Zajček, zdi se mi , da imaš nekaj proti meni. Ne prideva skupaj, ker stalno nekaj dvomiš. Moj email je [email protected], pa mi lahko pišeš, če te kaj teži.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

….dužnost tudi jaz !
Danes malo boljše volje – tko , mišon , da veš in te ne bo strah mal poklepetat z mano 😉

Sicer pa blagor vama , to z dopustom , mi bomo pa samo delali , ko zamurci , še sreča , da bo tu zajček , pa moj , moj Brusi ( če bo le Bog in zdravje dalo )
Klinc pa služba , pa še plačo so nam znižali , barabe in hkrati trdijo , da sploh ni res , da je samo bolj pravična razdelitev , pa da ni nihče na zgubi , bla , bla , bla ……mater mi gre na jetra , ko me imajo za neumno glih tisti , ki jih jaz ravno ne štejem za luči razuma !

Nikita opaža , da vseeno ni ravno na špici dobre volje

Hahahaha 🙂 Lili, men zajček zatrjuje, da šlaua nimam.. OK, je ne bom prepričeval :)) jest zajčku čist vse verjamem :)) Ampak, kdo bo januarja, sred najhujše zime mislu.. na šlaufe :))

Jani je vesel, da se je Lili posvetilo :)))

Uh,kaj je u luftu.Tud pr men vse bolno.Smo dezurali ponoči,vraga sem čist aut.Eden bolj kašlja ko tadrug,eden bolj rdeč v lička kot drugi…tisto kar me najbolj straši,je pa kRUP..pismo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tako , da vama malo osvežim spomin , kdo je tu šef ! Mišon , da veš , to sem po sklepu te skupnosti še vedno jaz in zato vama z zajcem ukazujem , da pri priči nehata in se takoj začneta lepo prijazno in zaupljivo pogovarjati !

Nikita ne trpi več sranja v tej gmajni, tako

JJJJej, Nikita, so ti rekle, da sem te klicala ???

New Report

Close