Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Javljam se na….

Javljam se na….

Nikita, očitno govoriš o sistemizaciji….. majku jim… tud pri nas nas že od novega leta nat**** zarad tega… in kaj se je naredilo….. 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} so padle plače… Da bi jih strela vzela :))

Jani ve, da bo enkrat tudi takim bedakom odklenkalo

So , ravnokar !

Nikitka se bo javila

Naše plače so iste že nekaj let, še sreča, da ne grejo dol. Se pravi, da bi moral bit jaz kar zadovoljen, a ne ? Sej v penziji bo boljše.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No, pa naj pove kdo je pa bom zaupljiv, ljubezniv in zelo prisrčen zajček. Javol šefinja!!!
A je punca al je fant, pa kok je star ? Pol bom pa cool zeko, oki???

Nisem vedel, da si ti šef, Nikita. Razumem. To je skoraj tako kot pr nas v službi, imam zelo tečnega šefa, ki stalno nekaj pizdi.

Saj jaz se čisto mirno pogovarjam,pa Zajček noče.
Zdaj grem pa na sestanek, ki jim ni ne konca ne kraja. Stran vržen čas, nič se ne znajo zmenit. Je ena zblojena ženska, ki goni svojo, pa vse zmenjeno spet podre.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hočem, Mišon, kako da ne…se lepo pogovarjat…

Moški, 37 let, poročen, 1 otrok. A je zdej O.K. ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

o ja, bi skor moglo bit ok ..

pozdravljeni !

Bo že moralo bit. he, he, ne vem zakaj še vedno dvomim ? No, ja , bomo videli….

zajček se zahvaljuje za tvoje ” iskrene ” besede, in ti želi čudovit dan !

Ma ne , ni sistemizacija.
Veš , mi imamo en sistem izračun aplač , da te stisne s…!
Da pojasnim – obstajajo osebne ocene plus ekstra koeficienti uspešnosti , ki se po odločitvi šefa dodelijo tistim , ki naredijo nekaj več , kot je treba. Pa so pri nas reševali problem napredovanj ( ko je nekdo namreč dosegel skrajno stopnjo , tik pred šefovstvom pa ni bilo več grup na razpolago ali pa ko ni mogel napredovati zato , ker ni imel ustrezne izobrazbe ) tako , da so pač dodelili ta EKU vsak mesec vedno istim ljudem , to pa jim je (če so dobili večino kvote) prineslo tudi do 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} višjo plačo. No , pa so sčasoma delavci začeli penit , da to ni prav , da bi moral ta EKU krožiti , pa da bi ga moralo dobit več ljudi ALI PA NOBEDEN !
Pa je , jasno , naš modri vodja kadrovske služe izdelal nov sistem nagrajevanja in to tak , da je ukinil VSE te dodatke na pridnost , pa tudi tiste , ki so nam nekaterim pripradali glede na zahtevano izobrazbo . Delavci niso izgubili nič , mi ostali pa v povprečju od osnovnih (torej tistih , ki gredo na račun del.mesta in izobrazbe) 11,3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} do cca.30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plače. Tako.
In ta tip nam zdaj razlaga , da je to pravičnost , pa da naj bi mi v stvari delali ne zaradi denarja pač pa iz osebnega zadovoljstva!
Jeb.. ti osebno zadovoljstvo , če moraš preživljati familijo , pa imaš bolnega otroka , pa odplačuješ kredite …. on , rit jedna , pa vleče plačo po individualni pogodbi ( pa ne bom javno tu , koliko , čeprav vem !!!!) naredi pa samo to , da nam že ves čas nekaj pobira , vmes pa hodi na delavnice “ravnanja z ljudmi ” = beri “kako nategnit narod , da bo zraven še srečen” in bere razne uspešnice kot so Celestinska prerokba , pa Carlosa Castanedo , pa vse sortne numerološke priročnike in svoje odločitve sprejema na podlagi numeroloških izračunov !
Tako !

Nikita je spet besna

ja muca.. tak je živlene… s temi virusi je pa res hudič :)))

Jani upa, da se bodo mucini mucki čimprej pozdravili 🙂

seveda so vsega krive zblojene zenske ……

kaj pa tecni deci … je to mogoce pravljica :):)))

dobro jutro – dober dan —- knedlne za vse +1 se ve za koga :):)))

No , jaz glede tega ne bi bila tako prepričana , razen , če zdaj ne vlečeš težke pare.
Pa še v tem primeru bi bila previdna v zaupanju v našo državo in njen pokojninski sistem.
Ja , pravzaprav si res lahko srečen s statusom quo, pri nas pa je že tako , da se moramo po dužnosti stalno nekaj izobraževati (jasno , da izven delovnega časa, da ne motimo delovnega procesa , ne ) Pa se mi to RES NIKJER ne pozna !
Moje osebno zadovoljstvo pa itak ni v tem delu , na žalost. Imam pa tako klinčevo izobrazbo , da ne morem nič drugega začet.

Nikita je razočarana

O madona! POl ste pa v riti…. Pri nas se gremo sistemizacijo, ki je v bistvu isti pes, kot so naredili pri vas, samo s to razliko, da so zajeli vsa delovna mesta razen individualnih pogodb (teh sindikat ne sme brigat). In na račun uvajanja sistemizacije so nam plače v letošnjem letu padle za več kot 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čeprov nam veš čas zatrjujejo, da to ni res… ker vodstvo uporablja drugo metodologijo izračunov kot sindikat. Sindikat se pa tko mora ves čas dokazvat da ma prov on in ne vodstvo.. za crknt začaran krog…

Jani je danes sindikalno nastrojen…..

Madona, mišon.. za en let in enga otroka te šišam :))))

Jnai je vesel, da je še kdo njegovih let tuki gor :)))

Bova že prišla skupaj :)))))))))))))))))

………. pismo rosno in javim se še jaz, bemti,
me že hudičevo jezi vse skupaj, me jezi tolk,
da me že prav ihta jezi, da bom kermu glavo
odšraufala in pa u fris vrgla, dost mam jest tega.
Dost mam teh klobas, ko še skoz ne pridem, dost
mam teh jajc, pa tega sira, ker ni podobno nobeni čisto ta pravi požrtiji, tristo hudičev, god demen, pa še sira ne maram, in na noben način se ne
morem pretolč skozi to debato.

In se že kar malo obupala………. obpuala nad to debato, pri kateri se mi je izgubila rdeča nit, obupala nad prijatelji s tega foruma, ko vidim, da me prav nihče, nihče, nowbody, ampak res prav noben več ne pogreša.

In sem se odločila za kratek čas zapustiti tole gmajnico ……… in če zdaj ne boste jokali, brisali solza, tulili, vpili, prosili, moledovali, no, potem pa nič, potem sem pa tukaj tisto, kot sem drugod ……… en luuuuuuzerrrrrrrrr!

Nehajte se popat eden k drugmu pa v konstruktivno debato, bemti!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči! Jest se čisto isto počutim. Bemti, kolk to mene jezi. K’r neki.

😛

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mariči! Jest se čisto isto počutim. Bemti, kolk to mene jezi. K’r neki.

😛

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Marija… ne ga srat 🙂 kam boš zdej šla no 🙂

Jani full jokaaaaaaaaaaaa :))))))))))))

No , saj tudi mi ne smemo nič vedet o individualcih , pa tudi sistem izračuna se zanje ne spreminja , jasno !
Je pa naš sindikat en klinc od klinca in VEDNO pokima na vse , kar naše modro vodstvo izmudri.
A verjameš , da se sploh ni bunil , ko je šlo za to , da nam ne priznajo zdravniškega izhoda za več kot štiri ure , pa ko se je šlo neki v tisto smer , da bi malice ne šteli v delovni čas – vse te stvari so za naš sindikat kar sprejemljive !
No , kakorkoli že , realno so plače za nas z izobrazbo – torej na višjih delovnih mestih , nižje , za delavce v proizvodnji pa se resnično niso spremenile. Hec je v tem , da je tipu uspelo znižati maso za plače .

N.

.. no viš kaj ti je uspelo .. zajči se je tako zelo ustrašil .. kje si .. da ima zdej vročino ….

Zajči … čimprej se pozdravi, drugač pridem s špinelom .. bo kuj bolš :))) .. čist enako velja zate Jani !!!

:))))))) no, pa en lep sončni dan .. vsem ! .. da ne naštevam po imenih 🙂 tud tistim, ki kuhate mulo ! .. sam še ne vem zakaj … hmmmm …

B.

.. si še obupana Marija ?

sej ni vse tako grozno kot zgleda … veš, jest sem vesela, ker mam že dober teden posebno dovoljenje, da lahko pijem alkohol :))) to je pa tud nekaj ane 🙂 .. se ti moram tukaj še enkrat javno zahvalit 😉

B.

ti obrišem solzico :)))))))

a 2x ??

sam kaj vaju jezi .. mi še ni uspelo pogruntat … hmm … če bi mi kdo razjasnil obzorja …..

B.

New Report

Close