Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Javljam se na dužnost in ….

Javljam se na dužnost in ….

… sporočam Špeli , da imamo v Gorici nov semafor , he , he ,he …. naj pove možičku ,da ga doda na spisek . Če verjameš al ne , sem jih šla štet in tako ti ZAGOTAVLJAM , da jih je celih 11 !!!

Mariči se zahvaljujen za podrobno poročilo , čeprav moram dodat , da v našem kafe baru šparajo in namesto “speštanega sadja” servirajo sok za mešat – po ceni pravega jusa !!!

Maška se Mariči zahvaljuje za poslano srečo :))))

… još je mnogo toga …. ampak lepo počasi …

Nikitka vsa zadovoljna dodaja , da je včeraj gledala novo nadaljevanko svoje priljubljene filmske junakinje , he , he … spet se bo kaj naučila

Dobro jutro, šefica!

Lili pa je pozabila gledat včeraj nova nadaljevanja. Se je zamotila z nečem :))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hvala bogu :))))))))))

Cmoka moji šefici!

Če niso to plavi..aaa? Sej tud šef lahko pokasira kajne?
vsaj odhod,bi lahko pokomentiral…
Muca se zavzema za pravičnost….oz.enakost!!TKO!!

Nikitka dobrodošla cmokkk********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tukaj se pa strinjam, ja, muca…
>Nikita, poročilo!!!

hehe in to brzinsko..***********

dijo mijo dons mi pa printer sračka..zajči kaj naj nardim..a ga brcnem?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

cajt!!!! Da se tkole človek matra in čaka in čaka… :)))) Vilkomen nazaj :)))

Jani je vesel, da Nikita ni pozabila, da nekje obstajamo tud mi in jo toplo pozdravlja :))))

Ja, u piščalko hahahahahahahaha………

Se Jani globoko do dna strinja z muco. Šefica… raport, če ne bo plav!!!!!

nabij ga u…… hehehehehe

…..za kravatelc, pa out !

… povedat ?!

Dobro : prejšnji torek sem šla jahat. Pa se je zgodilo , da sva z beštijo konjsko odjahala en rodeo . Sej dol nisem padla , ampak …. ne bi verjeli , koliko in kakšne udarce lahko doživiš na konju , ki se splaši in se samo trudiš , da ostaneš gor in te en drek briga , kako , samo , da ne odletiš …
… skratka – je bilo ene par hudih udarcev v spodnji del hrbtenice , to so bili tiste vrste , kot so v avtu , če se ti en zaleti od zadaj , naprimer , pa ti glavo najprej zabije naprej , potem nazaj in tako ene parkrat – no , vrat boli ko sam hudič ! Da o črnicah na stegenčkih , tam , kjer je delovalo sedlo , niti ne razlagam !
No , ko se je žival pasja ustavila , sem samo obsedela gor in se trudila , da ne bi omedlela. Dobro , je šlo mimo , ampak naslednji dan …. tako me je bolelo vse telo in glava , najbolj pa vrat , da sem se komaj spravila pokonci. Pa mi je zdravnica odredila par dni okrevanja.
Nisem umrla , no , pa tudi vnaprej napovedat mojega izostanka nisem mogla.
Razen , če vam povem , kdaj grem jahat , pa si potem lahko razložite , zakaj me ne , če me ni :)))

Drugače pa je vse pod kontrolo.
Moje punce so bile prav dobre , obe – tudi gimnazijka , pridna , zato smo šli tudi malo naokrog med prazniki. Recimo v Mb. pogledat “naše” pasje otroke – lepi !

No , tako , na hitro , pa še kaj vprašajte , če vas zanima !

Nikitka gre pa danes na kontrolo pokazat črnice , he , he …

Boga pasja mrcina…… mislim, če bodo črnice še zelo vidne.. potem bo ta mrcina verjetno … kaznovana :))

Janija zanima, če bo črnice kontroliral gospodar?

…… ja, jest sem pa glih hotla napisat, da se naša Nikitka
res obnaša kot pravi pravcat šef …… izgine za tako dolgo,
da človek že ne ve več, kaj naj si misli, bemtiš. Ku šefi, ja,
ku pravi šefi: ona se lufta, raja pa “po rajsko gurba”, heh!

Pozdralvjena Nikita, lepo pozdravljen, je bil res že skrajni
čas, da te spet beremo.

Upam, da ste uspeli vaši Maški narediti nepozabno praznovanje
rojstnega dne.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bo treba šefico na….. konja :)))))))))))))) Lep pozdrav Marički :))))

Jani je dans mal žleht :)))))

Hja , črnice so na takem mestu , da jih lahko kontrolira samo gospodar ;)))

Žival pa ni nikoli kaznovana , sej ni sama kriva , če se splaši !
Je pa Nikitka sama kriva , kaj pa se ne nauči jahat ko Bog zaukaže , ne :)))

Nikitka ne odneha , never in gre jutri spet (je pa že bila dva dni nazaj ) in po novem jaha eno velikansko , črno žival , ki bi po moči lahko nosila viteško armaturo , bo pa zato naredila več mišic , ker se je treba bolj matrat

Kot 1., to mi je bilo kuj jasno.. ampak.. gospodar bi lahko skontroliral črnice že včeri ne pa da maš danes za to extra izlazak u grad

Kot 2. žival je le žival, to priznam, očitno si je ta tvoja zaželela zmage na srednjeameriškem pokalnem tekmovanju v rodeu, torej.. je kriva

In ne nazadnje… zdej vsaj vemo.. zakaj Nikite spet ne bo cel teden….

Jani lahko ponudi pomoč pri kontroli, vendar samo pod določenimi pogoji :))

Maška me že od sobote masira , naj ji dam tvojo telefonsko , da se ti bo zahvalila za srečo :)))
Ja , praznovanje je bilo bolj tako – tako , kot so v stvari vsi ti dnevi od sobote dalje. V hiši imamo namreč tudi veliko tugo . Našo bogo Evo je pustil fant ( po letu in pol ) in to iznenada , sta bila še skupaj na končnem izletu , potem pa je šel v soboto na “Melodije morja .. ” in nastopil kot eden od dveh plesalcev tiste Nine Zore (17 let ) in po nastopu , na zabavi verjetno , se je moralo kaj zgoditi …. ker je naslednji dan samo poklical mojo Evo in jo obvestil , da je ne želi več videt !
In ko je po prvem šoku zajokala , ji je rekel , da je histerična , da se obnaša slabše kot dveletni otrok in da z njo ne bo govoril . No , v dveh dneh je shujšala tri kile , zdaj jih ima samo še 42 , mene pa skrbi . Stalno stojim za njo , pa gospodar tudi , pa jo silimo , naj je … ma , kaj naj še razlagam , saj je verjetno vsak od vas kaj podobnega doživel !

Nikitki je hudo za svojo deklico , ki misli , da se ji je podrl svet

Madona…a tko. Pa jo bo fant odnesel kar brez kazni. Neki vojaške discipline bi mu verjetno prov pasalo, zato Nikita… postroji, ne levo krug i… strojevni do kraja piste i nazad!!!!

Janiju je žal, da se je to zgodilo, vendar… dedcev je še dovolj 🙂 torej… n’č bat :)))))

tud tako bi se dalo ja :))))

po postopku hitrem :))))))

pozdravljena šefica .. madonca se ti v enem tednu zgodi toliko zadev .. pa sploh maš kontrolo nad vsem :))))

v glavnem … zdravilo za flekce smo enkrat že obdelali, če se prav spomnim … masaža na občutljivih predelih :)) uh .. da le ni vse skupaj preobčutljivo :)))

in da si potem upaš .. vsesti se na še večjega .. še močnejšega žrebca :))))) čestitam !!

če je dečko tvojo najstnico pustil .. kar tako :)) pa še pripomnil da je histerična :)) .. ma je ni vreden .. oki, vem da najstnica tega še ne šteka .. čez 10 let (uh :)) bo vedela v čem je bila fora 🙂

toliko za enkrat 🙂

B.

Pošteno… Nikita, pri tistem o žrebcih… hehehehe se strinjam z Barbaro :)))

Jani ne jaha…. kojnov :)))))

…… doktorju ali doktorici?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

pa naj se kdo rece …. da “moj crni konj ne rabi uzde …. “

Nikitka … vajeti v roke :):))

tvoji hcerki pa “dodaj” nasvet, da s “plesalci” ni nic kaj prida …… da vojska to je ta prava stvar :):)) pa military look ….. pa wet shirt contest :):)) pa nek se vidi junacka prsa :):))

knedl, knedl +1 SE VE ZA KOGA!

New Report

Close