Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Javno objavite priimke staršev otrok ki se izzživljajo nad drugimi

Javno objavite priimke staršev otrok ki se izzživljajo nad drugimi

Šoštanj gremo! Zdaj imate priložnost, da niste samo nemi opazovalci ampak da pokažete otrokom, da boste reagirali takoj!

Objavite priimke staršev teh otrok, ki so se izživljali nad vašo sokrajanko!

Podjetja kjer so starši zaposleni pa naj kaznujejo starše z odpustitvijo iz delovega mesta!

Kazen naj bo za vse vpletene! Tudi tiste ki ste vedeli in niste ukrepali!

Kazni, ki jih bodo pokasirali zaradi objave osebnih podatkov, boš ti plačala?

SPOMNIMO SE SAMO TISTEGA GROZLJIVEGA UMORA V ŠOŠTANJU.

Tako so tam vzgojeni.

No, tako bi bilo približno, če ne bi bilo državne oblasti. Ljudje bi odgovarjali za storjeno hudobijo. Z izgubo časti, z izgubo prijateljstev, posla itd.

Danes pa hudobci rajajo naprej in se smehljajo drugi pa objokujejo, ko jim nekateri v zemljo zaradi hudobcev ležejo.

In to je tisto, kar mene žene, da se prascem človeškim še naprej upiram in jih če ne direktno pa indirektno skurcam, kot se je danes nek komentator izrazil.

ŠOŠTANJ

Vsakič ko slišimo za to ime prvo pomislimo na grozljiv umor, ki se je tam zgodil. In vpleteni so bili tudi mladoletni.

Tako da to je gotovo nek kraj poln zarukancev in zla, tako da ni čudno, da se je neka deklica tam ubila, ker so neki podleži vse hoteli pod preprogo pomesti.

Upam da nekdo objavi vse kar ve, vključno z imeni in priimki otrok, ravnateljice…

Država ščiti manijake, zločince, psihopate, sadiste, prevarante itd. Zakaj? Zato, ker državna matrica je sama po sebi zločin, prevarant, psihopat, sadist itd.

Tako se hudobno in zločini masovno dogajajo še naprej, saj ljudje ne upajo javno govoriti o tem in konkretno, ker se potem njih označi za zločince, pravi zločinci pa se izognejo temu, d abi za svoja dejanja odgovorjali na način, da bi se jih terjalo za škodo, žrtev.

Odgovor na objavo uporabnika
Nozxgxz, 08.05.2024 ob 19:58

Kazni, ki jih bodo pokasirali zaradi objave osebnih podatkov, boš ti plačala?

Ime ŠOŠTANJA bo vedno povezano z grozo. Menda so tistemu brezdomcu flaše rinili v anus, ko so ga ubijali in druge predmete. Tako so ga mrcvarili. Pa so jih hitro ven spustili. Takrat mladoletni morilec kar paradira naokoli in se važi z nekim avtom, pišejo na nekem forumu.

 

In sicer kaj pa misliš o temu, da bi se organizirali in zbirali denar za kazni, ki jih bojo dobili tisti, ki se bojo postavili za deklico, ki ne more več govoriti zase?

Ravnateljica se gotovo ne bo postavila zanjo. Zdaj jim je namreč interes zaščititi otročiče, ki so jo “ubili”.

KAJ SO ŠTIRJE ŠOŠTANJSKI OTROCI NAREDILI Z BIVŠIM PERSPEKTIVNIM ŠPORTNIKOM:

 

Storilci so se nad Velenjčanom grozovito izživljali. Med pretepanjem so ga slekli, po celem telesu so ga udarjali z različnimi predmeti, kot so električni vodniki, palice in deske ter urinirali po njegovem telesu in zažigali dlake. Mučenje je po doslej zbranih podatkih trajalo več ur, vzrok njegove smrti pa so bile poškodbe med pretepom oz. odpoved dihanja.

Zdajle vas je tule kar nekaj, ki vpijete, kaj se dogaja, zakaj nihče ni ukrepal…

Ko pa še nekaj dogaja v vaši soseščini, pretepi v družini, zmerjanja… Pa pravite, to ni moja stvar, ne bom se vtikoval.

 

Vodja okrožnega državnega tožilstva je še opozoril na dokaj milo zakonodajo, saj osumljencem, ki so v anus pokojnika potiskali pivske steklenice in na njegovem telesu ugašali cigaretne ogorke, zaradi mlajše mladoletnosti grozijo le zavodski ukrepi do treh let.

Šoštanj, Velenje: gnezdo polno tujcev, polno tujih mladhi moških. Skoraj ne slišiš slovensko, če greš tam v trgovino. Kdor od Slovencev ostaja tam, nima vse pošlihtano v glavi. Tako, da ni kaj prida narod tam.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 08.05.2024 ob 20:30

Zdajle vas je tule kar nekaj, ki vpijete, kaj se dogaja, zakaj nihče ni ukrepal…

Ko pa še nekaj dogaja v vaši soseščini, pretepi v družini, zmerjanja… Pa pravite, to ni moja stvar, ne bom se vtikoval.

 

“Ne smejo”, ker državna banda kaznuje tiste, ki ukrepajo sami. Namreč, če ljudje sami ukrepamo državna zločinska organizacija ne profitira na trpljenju in problemih, ki se dogajajo med ljudmi.

Naj vas ob tem speče spomnim, da so tusi sodišča poslovne entitete. Poslovanje-trgovina-zaslužek-profit.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 08.05.2024 ob 20:08

Ime ŠOŠTANJA bo vedno povezano z grozo. Menda so tistemu brezdomcu flaše rinili v anus, ko so ga ubijali in druge predmete. Tako so ga mrcvarili. Pa so jih hitro ven spustili. Takrat mladoletni morilec kar paradira naokoli in se važi z nekim avtom, pišejo na nekem forumu.

 

In sicer kaj pa misliš o temu, da bi se organizirali in zbirali denar za kazni, ki jih bojo dobili tisti, ki se bojo postavili za deklico, ki ne more več govoriti zase?

Ravnateljica se gotovo ne bo postavila zanjo. Zdaj jim je namreč interes zaščititi otročiče, ki so jo “ubili”.

    POznamo imena in priimke teh idiotov?

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 08.05.2024 ob 21:01

“Ne smejo”, ker državna banda kaznuje tiste, ki ukrepajo sami. Namreč, če ljudje sami ukrepamo državna zločinska organizacija ne profitira na trpljenju in problemih, ki se dogajajo med ljudmi.

Naj vas ob tem speče spomnim, da so tusi sodišča poslovne entitete. Poslovanje-trgovina-zaslužek-profit.

Je dovolj, da se pokliče policijo, ni treba, da sami umirjajo nasilneža.

S takim vtikovanjem bi lahko preprečili, da mož ubije ženo in njene starše, da zažge svojo ženo, da otrok ne umre v avtu …

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 08.05.2024 ob 22:07

Je dovolj, da se pokliče policijo, ni treba, da sami umirjajo nasilneža.

S takim vtikovanjem bi lahko preprečili, da mož ubije ženo in njene starše, da zažge svojo ženo, da otrok ne umre v avtu …

Policija pride po tem, ko je zločin že storjen, da ga preiskuje.

Ali mogoče veste za kak umor, ki se je zgodil in ga je policija preprečila?

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 08.05.2024 ob 23:02

Policija pride po tem, ko je zločin že storjen, da ga preiskuje.

Ali mogoče veste za kak umor, ki se je zgodil in ga je policija preprečila?

Pridejo, ko je nasilje.

So prišli, ko sem jih klicala, da sosed pretepa partnerko.

Tudi ko sem jih klicala drugič.

Tudi tretjič.

Vsakič je dobil prepoved približevanja.

Četrtič ni bilo več treba, je prišla soseda k pameti in je imela pri sebi za nekaj dni dva prijatelja, ki sta možu jasno pokazala, da tam nima več vstopa.

Z njo pa spet v miru pijeva kavo.

Odgovor na objavo uporabnika
Najraje bi, 08.05.2024 ob 23:13

Pridejo, ko je nasilje.

So prišli, ko sem jih klicala, da sosed pretepa partnerko.

Tudi ko sem jih klicala drugič.

Tudi tretjič.

Vsakič je dobil prepoved približevanja.

Četrtič ni bilo več treba, je prišla soseda k pameti in je imela pri sebi za nekaj dni dva prijatelja, ki sta možu jasno pokazala, da tam nima več vstopa.

Z njo pa spet v miru pijeva kavo.

No, a štekaš. To je to.

No vidite, se pravi ni rešila policija problema ampak dva prijatelja. Tako kot je prav. Pa še stalo ni nič.

No povem na kratko.

Meni so v življenju grozili pa tudi napadli ljudje s pestmi, noži, pištolami. Tujci, slovenci, vse sorte je bilo.

Pa nihče od njih mi ni storil toliko neopravičljivega, krivičnega in zločinskega  žalega, kot pa policija, sodnija, šolstvo.

Tako, da ne samo, da vem po teoriji kaj je država ampak tudi po praksi vem, kje se nahajajo najhujše gnusobe, ki pa so posledično v veliki meri tudi krive, da se drugod dogajajo gnusnosti.

Tako da brez dlake na jeziku javno zapišem ali povem, da sodniki, sodnice, policija, šolstvo to je med prvimi, ki so gnus od gnusobe. Potem pa pridejo na vrsto še druge z državo povezane gnusobe.

Tako, da, če iščete resnične zločince se obrnite k državni strukturi in jih imate na pretek in vsi od prvega do zadnjega se prosto gibljejo in so na svobodi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 08.05.2024 ob 23:22

No vidite, se pravi ni rešila policija problema ampak dva prijatelja. Tako kot je prav. Pa še stalo ni nič.

Ne morem klicati policije, da bo mogoče mož pretepal ženo.

Lahko pa jo in prav je, da jo pokličem, ko se to izvaja.

 

In soseda se ga je znebila takrat, ko ji je kapnilo, da se on ne bo spremenil in da se ga mora res znebiti. Ker na začetku je bilo še to “je imel slab dan, jaz pa sem ga razjezila, drugače pa je dober”.

Šele ko je ugotovila, je poiskala pomoč, da se ni več vrnil.  A odpeljali so ga tudi takrat policisti.

Ko sem jaz enkrat na FB predlagal uvedbo sramotilnih stebrov, kot so bili v srednjem veku za posiljevalce, lopove, morilce, goljufe,… so me vsi popljuvali. Jaz pa še vedno mislim, da je to dobra ideja. Zagotovo bi se zmanjšalo število kaznivih dejanj.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Točno to. Na plan z imeni in priimki nasilnežev, lopovov in goljufov. Naj se ve in bere. Kdo je naredil kaj.

Problem pa nastane takrat, ko te pribijejo na sramotilni steber na osnovi laži. Ko si enkrat gor, si tam za vedno. in ljudje laže(m)jo. Najprej lažemo z belimi lažmi, potem pa iz zlobe, koristoljubja, celo kar tako…

New Report

Close