Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamem družini Trotovšek

Jaz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamem družini Trotovšek

Kar glejte, potem pa opišem svoj primer!!

JOOOJ IN ORGNASKO NE PRENESEM TEGA KRAVATRJA!! 🙁

Seveda jima verjamem. Takoj ko je mama povedala, da jo je sin klical in jo prosil, naj o težkem dihanju obvesti zdravnike, ker ga sestre niso jemale resno, sem vedela, da je vse res.

Tako je pač tam, v zdravniškem hlevu KCLJ. Najprej te potolčejo sestre, potem pa še zdravniki. Itak pa se potem vse pomete pod preprogo.

Tale pajac Možina pa…. Je lepo povedal, da Zbornica skrbi za svoje. laže pa enako, kot je lagal pri Boru Nekrepu.

Upam da jih Pitako zašije, bando hudičevo! Nekaj izkušenj že ima z njimi.

Če je nekdo bolan tako hudo – bodite ves čas zraven!! Ali pa pred vrati!

nova
Uredništvo priporoča

Sramota, a mi bomo čuvali svojce, da nam jih ne ubijejo? Tako daleč smo že?

Ni v zvezi s tem primerom, je pa borba za preživetje v bolnišnici.

Po porodu. Me premestijo na drugo posteljo, na hodnik. Povedala sem jim, da se zelo slabo počutim.
ONI: to je normalno.
JAZ: a me lahko pokrijete še z eno odejo? Zeblo me je, vsaka koščica v meni se tresla! Bila sem noro vesela, da je vse za mano – polna sreče….pa vseeno tako slabotna!!
Me pokrijejo in čez eno uro odpeljejo v sobo k porodnicam in dojenčkom.

V sobi nisem mogla nič. Vse mi je kljuvalo…. pritisnem gumb – pride sestra: Kaj je??
JAZ: slabo mi je.
ONA: pa kaj bi zdaj rada? Rodila si in je treba mal potrpet!

Umes dojenje – tako težko sem prosila mamico s sosednje postelje “a mi prineseš mojega sina?” In mi ga je.

Potem so prišle sestre, otročiče pobrale – jim spet povem, da nisem uredu. Da ne čutim ene noge.
ONE: daj daj ne bit tako občutljiva. Vi ves čas nekaj zvonite…!!?

Potem se mi je začelo blest….. v blodnjah sem se obrnila k sosednji mami in jo prosila, če ona pokliče sestre!

NI SI JIH UPALA!! Je rekla, da ne upa, ker me imajo za ‘sitno’!

Potem se mi je ulila kri – cela postelja v krvi, ki se mi je nekje nabirala in našla pot ven. Takoj sem se malo boljše počutila in sama pozvonila.
NIKOLI ne bom pozabila grozečega obraza sestre, ki je z vso ihto odgrnila odejo z mene in samo debelo pogledala!
POTEM!! Potem pa sem bila v prarih minutah nazaj na operaciji, na intenzivni negi. 5 zdravnikov okoli.
Komaj so me rešili.
Še en mesec sem imela pa tako mednožnje in rit, kot zrela sliva. Temno modro, zatečeno, boleče, grozeče!

Če bi imel človek takrat to pamet – kot danes??? A si lahko samo hvaležen?

Lahko mi pa kri ne bi odtekla in bi zaspala. Za večno.
In dotoreji bi že našli en razlog, zaradi katerega sem umrla. ONI ?? Nič krivi!

Ej, če se men to zgodi, se nič ne pritožujem, prosim, tožim, pridem nazaj s pištolo in vse do zadnjega postrelim. Nikoli več se ne bi tako obnašali (mislim tiste, ki bi ostali živi). Mislim smrtno resno.

Ja saj eno gospo so pa po carskem rezu prepeljali v intenzivno sobo, ponoči pa je postala zmedena in je začela stokat. Zdravnik7ca je ocenil, da je pač malo zmedena. Takrat so jo samo privezali, da ne bi imela dela z njo. Zjutraj je bila pa mrtva.
Notranje krvavitve, nihče kriv.

Ne s takimi! To vsak pravi in misli. Če bi bilo kaj na tem, ne bi imeli te golazni še vedno na vrhu!

Ko si enkrat sam na tem……. TAKOOO BOLI !! Si v bistvu en sluzi. V drugem svetu. Ko pa malo popusti, ne razmišljaš več o maščevanju.
Osebno globoko spoštujem vse (sploh starše), ki se spustijo v borbo s to medicinsko bando. In kaj boš na koncu? Brez vsega, brez otroka – sorodnika!

kje bi se dalo pogledat ta prispevek…

Mene je tudi nesojena žena iz lj porodnišnice klicala, naj vendarle kaj nardim ker so jo očitno pozabili v hodniku med umazanim perilom, voda pa že zdavnaj odtekla… Še dobr da mam rad igračke, pa sem ji sabo dal tist taprv tel. raglo.

Ko je meni sredi noči odtekla voda (mesec in pol prekmalu), me je sestra spodaj na sprejemu spraševala in poskušala prepričat da gre gotovo za “beli tok”. Dežurna zdravnica se ji tlf ni javila, zato je klicala neko drugo sestro in ji naročila, naj pogleda, kje je. Zraven je pa še bolj potiho dodala “en, tole ni nič, se je poscala in misli, da bo kar rodila”.
Pa sem bila brez vode, zdravnica me je pregledala in namestili so me na oddelek. 2 dni sem dobivala injekcije za otrokova pljučka, potem sem rodila.
Popadke sem dobila zjutraj, porod je potekal od nekje 8. zjutraj, ves čas so mi dodajali umetne, odprla se nisem skoraj nič. Popoldan je otrokov utrip oslabel, okoli petih popoldan so sklenili da grem na carski rez. Potem sem v porodni sobi še kar čakala in čakala – da so zdravniki pred operacijo še povečerjali. Ob pol sedmih so me končno odpeljali v operacijsko.

Konec dober, vse dobro. Sem imela srečo.

Pri meni je bila podobna zgodba, ampak z 0(nula) negativizma.
Voda mi je odtekla 6 tednov prezgodaj, sem mislila, da sem se polulala, pa sem šla vseeno v porodnišnico, da ja ne bi bilo kaj narobe. Povedala, da nisem sigurna, kaj se je zgodilo in da ne bi rojevala danes, pa so me pregledali in poslali v porodno. Britje, klistir, dobila sem svoje popadke, dali so mi še umetne in za odpiranje, 10 ur se nisem odprla, rodila odprta 6cm, se raztrgala, narkoza, šivanje, …
Niti malo ne gledam negativno na vse skupaj, pač moje telo je reagiralo tako, da je bil porod prezgoden in da ni hotelo sodelovati pri porodu. Vsi smo živi in zdravi in kaj češ boljšega?!

Pri meni je bila podobna zgodba, ampak z 0(nula) negativizma.
Voda mi je odtekla 6 tednov prezgodaj, sem mislila, da sem se polulala, pa sem šla vseeno v porodnišnico, da ja ne bi bilo kaj narobe. Povedala, da nisem sigurna, kaj se je zgodilo in da ne bi rojevala danes, pa so me pregledali in poslali v porodno. Britje, klistir, dobila sem svoje popadke, dali so mi še umetne in za odpiranje, 10 ur se nisem odprla, rodila odprta 6cm, se raztrgala, narkoza, šivanje, …
Niti malo ne gledam negativno na vse skupaj, pač moje telo je reagiralo tako, da je bil porod prezgoden in da ni hotelo sodelovati pri porodu. Vsi smo živi in zdravi in kaj češ boljšega?![/quote]

Žalostno, da ne veš, iz kje ti teče. 😉

Sicer pa je poanta v odnosu, ne o tem, kdaj in kako s(m)o rodile.

Pri meni je bila podobna zgodba, ampak z 0(nula) negativizma.
Voda mi je odtekla 6 tednov prezgodaj, sem mislila, da sem se polulala, pa sem šla vseeno v porodnišnico, da ja ne bi bilo kaj narobe. Povedala, da nisem sigurna, kaj se je zgodilo in da ne bi rojevala danes, pa so me pregledali in poslali v porodno. Britje, klistir, dobila sem svoje popadke, dali so mi še umetne in za odpiranje, 10 ur se nisem odprla, rodila odprta 6cm, se raztrgala, narkoza, šivanje, …
Niti malo ne gledam negativno na vse skupaj, pač moje telo je reagiralo tako, da je bil porod prezgoden in da ni hotelo sodelovati pri porodu. Vsi smo živi in zdravi in kaj češ boljšega?![/quote]

Žalostno, da ne veš, iz kje ti teče. 😉

Sicer pa je poanta v odnosu, ne o tem, kdaj in kako s(m)o rodile.[/quote]

Kakšen beden komentar!

Bedna si ti! In ker si taka, se bedno tudi drugi obnašajo do tebe!


Ko boš zbolel/a upajmo,da bo to hitra smrt, ker v bolnico pač po vsem tem, kar si napisal/a, gotovo ne bi šel/šla? Ali pač? In tvoji bližnji tudi ne! Si hudo bogat/a? Če nisi, ti zdravljenje v tujini pač ne bo mogoče. Zato je zate rešitev le hitra smrt, nič drugega. Kar pa se primera tiče, lej,2x so mu menjali ledvico, torej mu je bilo 2x podarjeno življenje. Pred 50 leti bi umrl že pri 9 letih, takoj ko je zbolel.
In kjer so bili njegovi zadnja 3 leta, so gruntali ali jih je sedaj lakomen odvetnik dobil v svoje roke, jim obljubil še hudo žalujočim denar in zmago nad …. kot pišeš zgoraj!

Bedna si ti! In ker si taka, se bedno tudi drugi obnašajo do tebe![/quote]

mogoče.
ampak tisti komentar zgoraj je pa vseeno beden, pravzaprav bedast!


Ko boš zbolel/a upajmo,da bo to hitra smrt, ker v bolnico pač po vsem tem, kar si napisal/a, gotovo ne bi šel/šla? Ali pač? In tvoji bližnji tudi ne! Si hudo bogat/a? Če nisi, ti zdravljenje v tujini pač ne bo mogoče. Zato je zate rešitev le hitra smrt, nič drugega. Kar pa se primera tiče, lej,2x so mu menjali ledvico, torej mu je bilo 2x podarjeno življenje. Pred 50 leti bi umrl že pri 9 letih, takoj ko je zbolel.
In kjer so bili njegovi zadnja 3 leta, so gruntali ali jih je sedaj lakomen odvetnik dobil v svoje roke, jim obljubil še hudo žalujočim denar in zmago nad …. kot pišeš zgoraj![/quote]
aja, ker je bil tako hudo boln, da bi pred 50 leti itak umrl, ni nič hudega, ker so ga pač zdaj pustili, da se je zadušil…
kje so bili njegovi zadnja tri leta?
borili so se s sistemom. javna tožilka ni hotela odpreti pregona po sodni poti, s podobnim kretenskim izgovorom, kot je tvoj, da je bil fant itak bolan, in bi slej ko prej umrl.

New Report

Close