Najdi forum

Jaz

grem na kufe.

Vljudno vabljeni.

no a si kakšno super pupšo vido?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Alti!
Mene se zvabi s kako drugo pijačo!
;-)))

To ne sam se je en tip razpizdil do amena ker ga kelnerca ni postregla isti trenutek ko je stopil v lokal.

Kot na primer??????????

Vse kar ima temperaturo pod 18 stopinj!
🙂

Ta trenutek ima tudi “kapnica” temperaturo pod 18 stopinj.

hihihih

:))))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ta je dobra naslednji dan!
😉

Ja a ni rekel da vse kar je pod 18 stopinj????

Seveda. Res je. alt, a si z Gorenjske? 😉 :)))) Hihihihihihi…. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Nak.

A da rata postana.

Ne….naslednji dan sem jaz “postan”, zato rabim dost vode,da si pogasim požar v telesu.
😉

Hmmm… No, pol mu pa vsaj flaširano vodo ponudi 😉 :)))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Pa sej sem mu ponujal kofe pa se nekaj zmrduje.

Ma gašenje v tvojem telesu prepusti kakšnim pupam

Alti!
Sem govoril o fajerju v telesu!
Pupe majo za močit eno drugo reč!
😉

Ja ampak če dobro zmoči, se vse da pogasiti, a ni tko????

Ne, ne, dragi moj… tisti kofe kar za mene prišparaj, če se spet v vaših krajih prikažem (mogoče čez kaka mesec ali dva) ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

No prav, pol pa lahko dobi samo kapnico, …. ok ….. še šilce al pa dva ta kratkega mu dam zraven.

New Report

Close