Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jaz bi …

Jaz bi …

Mal čvekala..pa ste kar tiho.Tam na lepi Marijini temi nisem hotela kvariti lepih postov napisanih s srcem..ampak hudirja evo ratala sem čisto mehka.
Zato sem odprla novo temo…Dejmo pišite naprej tja nekam v en dan..

Čakam,da barva prime..zato moram tukaj čičat pa čakat!!
Kdo bi mi delal družbo??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barva – a na laseh ? Kakšna pa boš po novem ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ja na laseh ja..oranžna…da se bodo okice vidle…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bravo muca, zdaj bosta že dve oranžni, pa
en malo manj oranžen, pa če bom zbrala
dovolj poguma, bom pa še jaz glih eno miceno
ornažna (ma, bela cesta, nisem čist prepričana,
Jani, dej povej, Nikitka, dej povej, ali bi meni
šla oranžna na ta zmečkan fris?)
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmm kje ste vsi..a je malica?
Še mišona ni in ni…men pa barva prijemlje prijemlje…hehhehh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Taka barva paše čist na vsak fris Marija…. Ampak… hehehehe, mal pretiravaš ti Marija…. o zmečkanosti :))))

Jani ma naravne take :))))

Čaki Marija le zakaj nebi pasala..samo pazi jest bom samo tko en mal korenčkasta me črno a veš??? Uf grozno se sliš..ampak bo bo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha a ne da pretirava…??

Jani a veš da sem nekoč mela bratranca,ki je imel tako lepe oranžne laske..še danes se jih spominjam……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, še na WC ne morem skočit. Ta je pa huda.

Se prau da boš zdej oranžna – bla si pa črna ?
Moram priznat, da men oranžna ne gre glih. Mogoče pa na tebi
s tvojimi očmi dobro zgleda. Bo treba enkrat preverit.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

hmmm če se spomnim nazaj.sem bla res enkrat orenk oranžna..madona vsi so na meni videl le oči..takoj sem se šla prebarvat!!

Nč bat še zmeri bom v osnovi črna..sej res..a bi ti preveru kaj bolj paše?

Če maš mail taprav pol si ga preberi…nekej sem poslala

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mail je bil napačen – pravi je [email protected]. A lahko še enkrat
pošlješ ?

Kar se pa barve tiče – če bojo samo prameni, bo pa kar O.K. Zdej mi je kar lažje .Da bojo le učki ven tolkli.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Hmmm pa vse sem pobrisala_zakrila bom še enkrat!!
Čaki..nč bat ker mam rada skoz ene spremembe..se bo tud ta barva počasi sprala dol.Niso lih prameni..hehehe..če pa se zafuram..bom itak en popoldan sedela pri frizerju pa bo vse oki. spet nazaj…..

Mišon..*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mišon maš..ekstra sem se ponovno potrudila zate!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

To !
Gremo , vse na oranžno !
Ma itak , da bi ti pasala oranžna , saj ti pravim , da imaš take krasne zelene oči , pokaži jih , majke ti !

Nikitka gre danes k frizerki – Jani , ima , da misliš name , že veš , zakaj , zgleda , da pomaga , he , he …

Barva je uspela..mišon je izgleda spet na wc-ju,k me takole pustil čakat… upam da ni kej resnega..jest pa počasi grem ven na sončka..Grem po rožice,da jih posadim…
Se beremo in pišemo kasneje..Mison hvala za družbo!**
Marija le pobarvej se ,dej eno drastično spremembo naredi..držim pesti!!
vSI SE imejte lepo..pogrešam zajčka..baje da ima noro veliko dela…vse vas pozdravlja,da ne pozabim..kaj naj rečem RADA VAS MAm!!
papa-do naslednjega javlanja..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca,
nč nisem dobil, pa tko si se trudila.
Nisem bil na WC-ju, šef me je klical .

Lepo se mej na sončku s svojimi sončki.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Spet vse tiho in prazno?

Jes sem že nazaj,rožice sem kupila jih posadila,zdej začnejo samo še cvetet.

Ku ku..je kdo še v tej gmajnici al ste že vsi odšli domov??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti me kr hecej..trikrat sem se matrala…pa praviš da nič! No pol me že ne mara tvoja pošta!!:(( Aja a si ziher da v pravi kaselc pogledaš???

Kakorkoli dobil al pa ne…lep popoldan ti želim..Upam da masiraš ženo!!!Te bom še večkrat opozorila na to,kajti med nosečnostjo je zelo pomembna masaža…tko paše….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ku kuc! Jest sem tukaj. Malo pozno, ampak me je službeni kompjuter zajebaval… bemti, se je tko počasi odpiralo, da je blo grozno.

Kakšne rožice si kupila? A sem kaj zamudila?

Lili se baše s sladoledom :))))))))))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jebela! Kdo je tu noseč???????

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

oj Lili..naj ti tekne….jest pa nč.že cel dan..ne smem sm na dieti…uživaj še zame!!

Rožice kupila hja balkonske zunanje…surfinije,pa vodenke pa ene drobne za vmes,k nimam pojma kako se jim reče ampak miljon zvončkov in verbene ziher niso…neke čist nove vrste..jest pa rada probavam nove p….aja nove rožice..heheheh

mat še po pšance bi mogla zvečer pa se mi ne da….tko…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja žena od očija….oktobra pričakujejo naraščaj!!Pa mora Ženo masirat!! Tko ja!!K sem jest tko rekla..in zato ker masaža paše …ekola?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a je to kakšna nova sorta rož?

Jani želi vsem skupaj …. lahko noč :))))

:)))))))) a pšance misliš? Po moje ja! To bo veselo tam okrog hiše :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

heheh ja za v skrinjo..heheheheh mesek..

joj jest sem še v šoku….od filma….sem jokala ko dež..groza!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close