Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz bi …

Jaz bi …

Jaz bi pa tebi Jana nekaj poslala, a ni šlo skozi!
Daj povej, imaš delujoč naslov ali kaj je narobe?
Veš tisto od Pepija, malo za nasmejat se, izgleda, da bi ti kar prav prišlo!
Bom poskusila še danes, takoj zdajle, pa da vidim….

Drugače pa, saj veš kako pravijo: ko hudič serje, serje na kup! Ampak slej ko prej tudi njemu zmanjka in potem se situacija obrne!

En lep pozdravček od Pipi!

Dobro jutro Pipi,
Lepo , da skrbis Janino dobro voljo, no, sam sem ze jaz Jani poslal tiste stose, tako da stvar pozna. Bomo ze se kaj zmislili, da jo nasmejemo. Smeh je najboljse, zdravilo. Ko te boli, je sicer bolj grenak, vseeno pa deluje…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hojla Pipi!
Pa sem te našla tu gor, v pravem trenutku. Zelo, zeeelo, si pridna, hvala ti za dober namen in tvojo skrb, za moje dobro počutje. Ker pa knofek, zelo natančno spremlja moje zajčkovo stanje, mi je to že poslal. Hvala, ker si te smešnice začela iskat, da sem potem po knofkovi oskrbi, tudi jaz prišla do njih. Ti povem, solze so mi lile od smeha, ampak res dobesedno………….!!
Ta e-mail, bi sicer moral delat, samo je njihov strežnik večkrat dol. Drugače pa slišim na mail:: [email protected].
Uf, še dobro, da sem zdejle pokukala sem gor!!

pa, pa Jana

Bom kratka in jedrnata.

Kaj bi jaz brez tebe knofek moj!!!

Lp, Jana

Dobro jutro zajcek,
Si kaj boljse, si se vsaj naspal? jaz sem se skozi tako dobre velje, le ven v to snezno brozgo se ne morem spravit, ja pa imam zunaj precej za postorit… Sem sel prvo na forum pogledat, ce je se ziv..
Lepo prezivi dan,
Cmmmmoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Dobro jutro vsem,

Pepia lahko še meni pošlješ, PPPPLLLLLIIIIZZZZZZ ? Da se bom še jaz rolala od smeha.

LP,Kaja

Dobro jutro, sem mislila, da bom samo jaz danes tako zgodnja!

No, meni je šlo danes tudi skozi (do Jane) – sicer pa pravijo, da “od viška glava ne boli”!

Sicer pa, saj sem že ugotovila, da si ti Pepi ena velika dušica!

Jutro Kajci,
Dobis pri prici, posiljam…
Tud teb enga cmokca, za dobro jutro,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Hoj, Jana, sem prav vesela, da si tu (sem opazila, da te oni dan sploh ni bilo)!

Zdaj si dobila pa še od mene, danes je šlo pa čisto gladko skozi.

Izgleda, da imava radi podoben humor – tudi meni so dobesedno tekle solze!

Fajn bodi!

yap, Pipi, sem tud pepiju rekla, da so mi taki štosi najbolj všeč. Bolj so butasti, bolj se rolam :))
Lepo, da si me pogrešala, veš 🙂
Ja, od viška pa res ne boli glava, bolje dvakrat ko nobenkrat.

Uživita ta cel dan ti in tvoj kuži. Obema pošiljam en velik cmok na smrcek!!

Lp, Jana

Hvala na komlimentu, Pipi… Ne vem, ce sem res dusca, rad pa imam, da so ljudje zdravi in dobre volje in ce lahko kaksna malenkost pomaga, zakaj ne … Veselje in radost moramo deliti med sabo, potem je se veliko vecje, mar ne… Tud forum pri tem pomaga…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Oja, si dušca si. To vemo že vsi, a ne pipi?

Lp, Jana

Jaz bi..jaz bi TUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuud!

Lubijaaaaaaa Pepino moj..ojoj ojojjjj..falilo mi..heheheh

cmokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaaaaa za vse..je frisen..po kavici!!
Bye

Jana, hvala, skupaj bova uživala popoldne, zdajle revež sameva, ko sem jaz v službi!

Pa še en cmok od mene in en liz od njega zate!

p.s. Bo treba iti enkrat na skupen sprehod!

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff, kako je pasal, vrracam nazaj se enkrat, je rekla danes Pipi, da visek ne skodi..
Cmoooooooooooooooooooooooooooooook,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

To pa res Pipi , tale sprehod bi bil za naju ( nas) kmalu nujen. Veliko bi imeli za čvekat !!
Ampak spet v soboto v službi, madonca, to ni zdravo za vaju oba.
Cmok in liz hvaležno sprejela!!

Je pa tudi kakšna prednost delovne sobote – sem lahko tu gor 🙂

Posluste punce, morate bolj previdno uporabljat dvomljive besede, ali pa napisat stavek do konca. Boste vidle, ko pride Strump bo tisti liz cist drugac razumel, kot ste ga vidve mislile, kaj bo nebesko bitje reklo, si pa sploh ne morem predstavljat…joj, kako se bomo lahko se smejal
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

A doma maš kostn? ( pc, pa net)

Lp, Jana

Veš Pepi, ta liz, ki mi ga je poslala Pipi, mi je tako lepo hrapavo švignil po licu :).
Saj veš čigav je bil, a ne?
Madonca, da res ne bo spet grmelo in sekalo gor, iz oblakov.

Lp, Jana

New Report

Close