Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz bi obdavčil vse samske brez otrok

Jaz bi obdavčil vse samske brez otrok


:-)))) Ni druge, na tebi je da to rešiš.
[/quote]
Ni na meni da to rešim, imam pa vso pravico nezrelemu in prfliknjenemu povedat, da je ničvredno, ne? Menda vas ne bomo vsi zavijali v vatko in hvalili, če niste osnovnega spoštovanja vredni. Če po razviti Evropi preživijo prismode enake vam, ko jih pošteno obdavčijo za neumnost, boste vi tudi preživeli , če vam kdo kaj reče , ne? In čedalje bolj bo vam kdo kaj rekel, ker ste povsod problem, sploh samske bbe so znane po tem, da je vsak brez izjeme nemogoča za kamorkoli, v vseh kolektivih imajo težave z njimi.


Ni na meni da to rešim, imam pa vso pravico nezrelemu in prfliknjenemu povedat, da je ničvredno, ne? Menda vas ne bomo vsi zavijali v vatko in hvalili, če niste osnovnega spoštovanja vredni. Če po razviti Evropi preživijo prismode enake vam, ko jih pošteno obdavčijo za neumnost, boste vi tudi preživeli , če vam kdo kaj reče , ne? In čedalje bolj bo vam kdo kaj rekel, ker ste povsod problem, sploh samske bbe so znane po tem, da je vsak brez izjeme nemogoča za kamorkoli, v vseh kolektivih imajo težave z njimi.
[/quote]

Seveda bomo. Tako bomo šli na socialno, kot ti, pa naj nas futrajo. Zakaj bi pa hodil na šiht, če mi ni treba:-))

se prepirate fantje o nečemu česar ni in nikoli ne bo 🙂

Seveda bomo. Tako bomo šli na socialno, kot ti, pa naj nas futrajo. Zakaj bi pa hodil na šiht, če mi ni treba:-))
[/quote]
Aja, zdaj sem pa že spet na socialni. Pregriznte se dripci, ko vam kdo kaj reče in boste zanikal, da niste na ravzvojni stopnji razvajenega otroka…..jaoooo😁😁😁

Kaj je pa s tabo? Ne bereš ničesra? Si prebrala, ko sem ti prilepil, da smo redka izjema v razviti Evropi, kjer se samski ne obdavčijo?

Kaj je pa s tabo? Ne bereš ničesra? Si prebrala, ko sem ti prilepil, da smo redka izjema v razviti Evropi, kjer se samski ne obdavčijo?
[/quote] jes sir 🙂 sem

.


Aja, zdaj sem pa že spet na socialni. Pregriznte se dripci, ko vam kdo kaj reče in boste zanikal, da niste na ravzvojni stopnji razvajenega otroka…..jaoooo😁😁😁
[/quote]
Sori mi nisi preveč zanimiv, pa te ne berem preveč pogosto….
…. a pol pravš, da so ti jo vzeli….

Trdosrčna ženska brez usmiljenja!
Jabolko ne pade daleč od drevesa!
Niso vsi rojeni pod srečno zvezdo in nimajo vsi na razpolago maminega denarja. Ti ne poznaš pomanjkanja!
Kot otroka sta te varovala in v vato zavijala roditelja,po poroki pa s tem početjem nadaljuje tvoj mož.
Sram te bodi!

ha ha, ko se do konca izbruha, so spet krive samske babe. mater, to polarno dramo vsa leta gledamo, ker je bogi revež brez kavsa.Lol.


Men se pa mal smili…

meni nič. Ni dojenček, ampak naj bi bil odrasel, pa ni, vsaj mentalno ne.

Otrok te stane izmišljeno 300€..davek mi bo vzel enako 300€…raje dam 300€ kot, da se ukvarjam z otrokom….Da ne bo pomote sem že dedek samo moti me tvoje butalsko razmišljanje, da bo davek rešil nataliteto. Nekdo da tudi velike denarje za avto, čeprav ve, da bo v naslednjih parih letih izgubil celotno njegovo vrednost….in zato ne kupi avta?
In samski oz. brez otrok lažje zamenjajo okoliš prebivanja kot družine zato lahko izgubiš še tisto malo kar je ostalo.

Tako tako, da je še gospa golobučna navesil stalni vzdevek, bosta skupaj zacvilila s tarčijem, kot se spodobi za pravi babi.😁

Otrok te stane izmišljeno 300€..davek mi bo vzel enako 300€…raje dam 300€ kot, da se ukvarjam z otrokom….Da ne bo pomote sem že dedek samo moti me tvoje butalsko razmišljanje, da bo davek rešil nataliteto. Nekdo da tudi velike denarje za avto, čeprav ve, da bo v naslednjih parih letih izgubil celotno njegovo vrednost….in zato ne kupi avta?
In samski oz. brez otrok lažje zamenjajo okoliš prebivanja kot družine zato lahko izgubiš še tisto malo kar je ostalo.
[/quote]
Ja, karsno razmišlljaš. amnski alžje zamenajjo okolje, pol pa konec, ko ne morejo več. Vse se je tisočletja ustavrajlo le za par riti, ki so znorele in vse zasrale in bi se kar tu končalo ali kako? Brat pa tudi ti ne zaš in si popolnoam nerazgleadn, da bi pozanl ukrepe in prakso v ostali Evropi?

Problem 1 ne da je na Zemlji preveč lnudi ha Zemljine resurse

Problem 2 pa da jih preveč dobro zasluži z razporejanjem denarja za otroke in socialce

če kdo tu cvili, si to ti, pujsek, ki ni prebolel ločitve, nesposoben dobiti vsaj občasen kavs. daj daj, cele dneve beremo tvoje bedarije, ker si si nesposoben jajca spraznit.

Še zdaj ne vem, kaj ti pravzaprav ne paše. Gre samskim predobro in te daje foušija, je premalo davkov, premalo otrok, premalo otrok Slovencev, premalo kakršnih koli, samo da niso muslimani… Vsake dva posta nabijaš nekaj drugega. Poskusi se skoncentrirat na samo en problem, ti bo šlo lažje. Če ne bo šlo drugače, si ga pa izmisli, kot ponavadi.

če kdo tu cvili, si to ti, pujsek, ki ni prebolel ločitve, nesposoben dobiti vsaj občasen kavs. daj daj, cele dneve beremo tvoje bedarije, ker si si nesposoben jajca spraznit.
[/quote]Medspolna, saj te bo mama potolažila, jaz te zagotovo ne bom , saj nisi moj otrok. Če bi bil, bi bil malo bolj pameten, kot si.😁😁😁😁

Še zdaj ne vem, kaj ti pravzaprav ne paše. Gre samskim predobro in te daje foušija, je premalo davkov, premalo otrok, premalo otrok Slovencev, premalo kakršnih koli, samo da niso muslimani… Vsake dva posta nabijaš nekaj drugega. Poskusi se skoncentrirat na samo en problem, ti bo šlo lažje. Če ne bo šlo drugače, si ga pa izmisli, kot ponavadi.
[/quote]Kaa se bolj zabitega delaš kot si? Pač se pove tako kot, je, da ste paraziti družbe, da niste nikoli odrasli in ste nezmožni odrsati, skratka koristi nobene nikjer od vas, rak rana družbe. Drugje po Evropi nezmožnost zrelosti in neuzmnost vsj obdavčijo, pri ns pa še to ne.

Bi me obdavcili, ker sem izgubila otroka?

Samski, ki se preživlja sam je parazit,ločenec na sociali kateremu država preživlja otroke je pa tej isti državi koristen. 👍
Dobro je vedeti.

Jaz bi pa obdavčil tiste,ki imajo toliko otrok da jih niso sposobni preživljati pa naj si bo to 1 ali pa 5 otrok.Sicer pa naj bi tehnologija v prihodnosti tako napredovala da bo veliko ljudi na nekaterih področjih ostalo brez dela.

slovence je tezko razumeti,jamrate za teh par sto evrov na leto,vozite se pa z avtomobili 20000+ evrov,imate hise v vrednosti 200000 e,najemnina sploh ne veste kaj je,zaposlena sta 2 kar pomeni minimalno 1500e mesecnega dohodka,vsak dan po sluzbi na pijaco ali 2,kar je 5 e,torej na mesec preko 100e,letno preko 1200e,plus tisti ki kadite racunaj 1500e a leto….dobesedno stran vrzen denar…hocem povedati da za teh par 100e na leto se vam ne bo kaj dosti poznalo ce ne bi bili obdavceni samski

Vsa Slovenija je kot Boscarol. Cvilijo samo gre za njihove davke. Ostalim jih globoko privoščijo.
No, vsaj davkov ne bo zmanjkalo…

koliko strani drkanja rabite da bo vsem prišlo ☺

New Report

Close