Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jaz grem samo…

Jaz grem samo…

…posodo pomit,pol pa se vrnem….ta cajt pa komentirajte kaj na mojo zgodbico…če vam je seveda…nič na silo!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

zdaj pa še samo en zeleni čajček spijem,pol pa grem malo ajo-ajo pred treningom….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ej trilččy….

madonca, pa kaj je s tabo…….a te trenutni frajer tak zapostavlja, da moraš na trening hodit………………?????

boga ti…….ma ti povem na meil, kaj vse bi recimo midva počela….seveda, če bi te hotel……hihiihi

pa ne zlomi si ………….
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
jezika…….

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tebe so same besede,da ne bom rekla kaj drugega……..gobeček….da bi pa kaj udejanjil,to pa ne….pa nihče me ne zapostavlja……tak pač je,da je bolj pestro…:-)……trening pa je čisto moja odločitev……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

To je beseda emancipirane ženske!

sam kakega tičeka bi blo pa vseen lepo imet,kajne?
;-))))
Sp

..ki ugotavlja:…..To je beseda emancipirane ženske!…….

HIIHIHIHI, jaz pa dodajam:…emancipirane ženske, ki še ne ve ZAKAJ jo špara!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hihiihi

ej sprevržko:

a si poklical one mldae pupike, ki se gredo tisti “grdi” sex………a misliš, da jim le fino????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

A veš da bi prav prišel,ampak le tisti eden……no,za silo še “plastika” deluje!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja saj ti verjamem….ampak plastika…ja-ja če maš rada mehko?!..hihiih

ko boš na kaj bolj trdega prestopila…..potem pa………samo pokliči…

veliko užitkov še naprej….

leta letijo - iščem stevardeso.....

bla,bla,bla…v sili še hudič muhe žre….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

a saj vemmmmm……….

ampk boga pupi….ti si samo centimeter od tistega, da ne bo več V SILI…..

cakam in vedno bolj p……………

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close