Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jaz mam ena adeja !

Jaz mam ena adeja !

Stopmo v kup , in na vsaku njegovu pripomba ga z vseh koncev bombardirdajmo z našimi – pa bumo vidl kok se bu apiral

uf kaj se mi danes štema .......

koga to? Muca je blonda…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

še tako slaba ni…
Je pa res, da bo tepec imel še večje veselje….

Po moje bi bilo bolje ignorirati ga.

žverca dej nehi no! Kaj ti je?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dobro jutro moja prijateljica!
Kako kaj D od DG (gledano iz A)?
Prav imaš!
Ignore!
Sp

PMS.

a prideš preveriti?!

Sicer pa vem, da imaš še nekaj lepših pogledov in razgledov – takih in drugačnih…:-)
Cmoka, prijatelj moj!

Hi,hi,hi!
Žverči en teden ne bo seksala,šlika šleka ;-)))
Da ne bom sam jaz tist revež :-(((
Sp

Kdo pa je to rekel?! A?!
Mam vampirja pri hiši….:-))))

vampir pije na vratu ne pri pič** ;-)))
Sp

Pojma nimaš!

Moj je kontra usekan….:-))) Pravi, da na vratu ne diši po ribah…:-)))

Eh, žleht sem, ne me resno jemati…

Pozab , tu je tku k Bush k’ je napadu Irak. Fulk je to tku prizadejlu , da majo danes po cejli Ameriki dan peposlušnosti.
Ma ‘tku ga budo zjebal da bu moral priznati poraz

uf kaj se mi danes štema .......

resno,resno!Kri je kri!Če pa še ven iz katalizatorja pride,mora pa ja bit dobra,mar ne?
Mnjamši!
Sp

Ja, pa bel kruh menda zraven paše… no, tako pravi…:-))

ti si pa tako razgledan, da te bomo morali začeti še upoštevati, madona…:-))

Ja , včas pa tud nam kaj poštar puve, sam mi mu bolj mal varjamemo !
Je veš taga grinta sam po naših dečvah gleda pa še kurba žvžgat se je nauću. Ma tku ga bum s tem svejdrom po tist kap…

uf kaj se mi danes štema .......

Lahka naloga – če ne znaš žvižgati, si s svedrčkom luknjo v zobe naredi – bo takoj palilo!!!
:-))
Pa še fletn za pogledat’ boš……unikat.

Kuga , a ti mene pašiljaš zobaci .A se ti sploh zavejdaš kulk je to daleč
Prvo rab’m cirka 15 minut sam do naša glavna makedam cesta, pol čakat kdaj bu prlejtu avtobus.Ta avtobus stoji na vsakmu avinku in trob da se nav v kako ovco zalejtu al pa pastirja podr pa da bu adgovarjal k za pravga človejka.
Pa še tku nerodno mi je k prijdem v mejsto , me tku ljudje čudn glejdaju, k ‘da sem z marsa padu.
Če jih po čem povprašam , me tku čukast spejt poglejdaju k ‘da govorim en tuj jezik.
Bom jaz kar doma tu luknjo napravu

uf kaj se mi danes štema .......

Meni se pa malo sanja od kod prihajaš…… tralalalala.

A si kaj šlišala za Rovte p’r Kočevski reki ?

uf kaj se mi danes štema .......

Štemči…lepo jutro, lep dan…lepo da se ti nenehno štema…no kar pa se našega Fedja tiče…mojih besed ne bo deležen, škoda mojega časa zanj, ignoriranje takih je najlepše in najboljše zdravilo, ko bo ugotovil, da sam s seboj ne more “svinjati”,da potem izpade sam največja “svinja”, bo prenehal in pokazal drugačni jaz ali pa izginil iz te kletke.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kaj ko bi ti bla sončni žarek, ma ti k zasiješ mi kar abilje po telejsu

uf kaj se mi danes štema .......

uh zakaj pa ne.. sej… kolk je pa bolj žmohtno :)))))

Yeeeeeeeeeeeeees!!!!

sem.

Sam tiste so malo bolj proti Rašici in se ne imenujejo ravno tako……:-)) Je pa prav lepo tam gori…..:-)))) Preverjeno.

New Report

Close