Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jaz sem nova

Jaz sem nova

Tako noro dobrega foruma še nisem doživela. Od začetka sem imela kar malo občutek krivde, češ da firbcam po vaših življenjih. No, kar je, je. Me sprejmete? Zdaj mi pa povejte, kaj naj naredim. Me je malo strah. Pa ne me hecat, ker sem take sorte človek: samo kriv prst mi kdo pokaže, pa planem v jok.

Lilagem

… hja , so taka : čisto malo , miceno se nam predstavi , ker smo nezaupljivi ko sam hudič !
Imamo pa radi nove ljudi , ki se radi pohecajo , pa ne zamerijo takoj , tako , da če ti pokažem prst – ga zagrabi , da ti ne uide moja roka :)))

hajd , zdravo od Nikitke – vključno z roko

Ojla Lilagem.. nej te ne bo strah.. se strinjam z Nikito.. mal predstavitve.. glih tolko da vemo.. žensko muško.. kam pašeš.. :))) če si nas spremljala.. potem nas poznaš več al manj… :)))) Torej, dobrodošla 🙂

Jani

.. sta ti šefa že vse razložila :)))

B. bi te samo pozdravila :)))

Živjo!

Jaz sem tudi nova. Najraje pohajam po kaki dolgodlaki mrcini. No sej, mucke tudi pridejo v poštev.

Ma, zgleda da se res vsi tako fajn poznate. Ali se mi samo zdi?

Danes je lep dan. 🙂

Live for the present, dream of the future, learn from the past.

Uauuuuu!!! Vidim, da bo pestro za tiste, ki bodo doma.

cmoka vsem, še najbolj pa muci, s katero imava neporavnane račune. Z moje strani :((.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Upsi, kakšna dobrodošlica., šok. Saj ne vem…če bi. Srfam lahko samo v službi (imam srečo, da je taglavni veliko odsoten)… kadar zapadem v depresijo, me več dni ni na spregled…ne zapomnim si nobenega vica…Tamala mi pravi, da v glavnem težim… (ravno včeraj se je vrnila s taborjenja. Zaželela si je pečene poli salame in kljub temu, da sem vegetarijanka, s širokim materinskim srcem takoj skočim proti hladilniku in dve minutki, pa je bila malica pripravljena. Po prvih grižljajih mi pravi:- mami, a niti poli ne znaš več narediti, saj sploh ni pečeno. – Poudarek je bil na: NITI NE ZNAŠ VEČ )…če kakšen dan ne bom utegnila na forum, me bo razneslo ob misli, kaj vse sem zamudila… Ampak, no, pa dajmo. Saj je vseeno, saj je vseeno, saj imamo v tem času in prostoru tako ali tako eno samo življenje. Bom povedala čisto vse. Po resnici.

Hja, ste pa eni taki frajerji vsi skupaj. Saj včasih sem tudi jaz, boš videla, Nikitka. Pa čisto zares samo mimogrede: Jani, NISEM muško!!!!!!!!!!!! Kadar se mi da, sem taka mačka, da dol padeš… Pa zanalašč se mi dostikrat ne da, res zanalašč! Kaj pa briga babe in dedce, ali sem muško ali žensko. Kaj pa je to važno. Kaj pa je važno, če so sestre sestre ali bratje. Gorje pa, kar sem doživela pred leti: moj bivši je iz štosa prijavil, da me v spominu vidi v moški obleki, s kravato in Samsonite kovčkom v roki. Nos se mi je povesil do tal; in za kazen:. nič več rdečega seksy perila ( samo belo bombažno!!!!!!! ), nobenih svilenih, prosojnih pregrešnih stvarčic; še vijolično posteljnino iz satena (eno edino, ki jo imam ) sem skrila globoko v omaro. Bogi biu on. Pa je bil kar vzdržljiv žrebec. Kaj pa se to pravi mučit moškega na tak nesramen način! Dve leti, kdo pa to zdrži. Evo ti ga na: ko je odšel, sem se res en teden cmerila, zmagala sem pa le. Nikitka, nikar ne poslušaj mojih trapastih nasvetov. Narobe je pa to, da jih tako rada delim, pa če me kdo vpraša ali ne. Pa še 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} delujejo!!!!!
A bo za začetek?

Lilagem

Haj, da ti slučajno ne pride na misel moja mačka. Je najboljša mačka na svetu, najbolj razvajena, najbolj prijazna, sploh ne zna mijavkati, niti praskati, moji Tamali je pred leti pustila, da ji je zavezovala ruto na glavo… V glavnem mislim, da te je že minilo. Pa da ni slučajno kdo kaj nesramnega pomislil…

Lilagem

Lilagem,

meni se zdiš kar fajn mačka. Zgleda, da si tudi ti dala kar nekaj sranja skozi, tako da se boš sigurno našla med nami.

Dobrodošla.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Ne motiš se – res se poznamo .

Nikita

Eni bolj, drugi manj.

Eni v živo, drugi po pisanju.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Lili , lep dopust !
Mi pa šele avgusta :((((

Nikitka se sprašuje , če bo svetilnik ?!

Ne bo svetilnik, bo pa tudi otok :))))) Veliko večji otok.

Grem zvečer. Mogoče bom pe kaj pametovala tukaj gor.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nikitka, sej bo takrat tud fajn.

Oh, Lili, uživaj !

Zadosti ne bo, za silo pa. No pozdravljena tudi z moje strani.

No, Pandi, lep pozdravček tebi !

Čaki, ne uit. A potem ne bo jutri nič vaj za september ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

mmišon, ti še prideš na vrsto in verjemi… boš presenečen :)))))))

ribica :)))))))))

Jana… zgubila…. tisto? Spet? Ampak.. kolk je pa lepo prebrat Jana.. no sej je zajček tud, sam Jana :)))))))

seveda bo, ker grem tud jest avgusta :)))))))

No ja……. 🙂

cmoka obema 🙂

Bodo… vsak zase, vsak sam in … hehehehe mišon, madona.. bomo mi tole moral res v roke vzet :))))) Zdej spet dve novi…. dedcov pa kar neki zmanjkuje.. uh 🙂

New Report

Close