Najdi forum

Splash Forum Politični čvek Jaz si bom Palestince zapomnil po terorizmu

Jaz si bom Palestince zapomnil po terorizmu

Od nekdaj so znani po samomorilskih napadih in sovraštvu. Od malega so indoktrinirani v sovraštvo do židov in vseh nevernikov in sveto vojno. Zato pa so dobri samo za samomorilske napade. Mučeništvo je glorificirano, zato jim ni sveto žrtvovati niti lastnih otrok. Niso sposobni imeti lastne države (od nekdaj živijo na račun zahodnih kafirjev), zato je tudi nimajo. Nobena od sosednjih in daljnih držav jih ne mara, ker so troublemakerji. So pa priročni za ostale islamske države, da prek njih delajo s.ranje Zahodu.

Reports

 

Evo jih… male čepce gredo v napad… “naš” židov…

😂 čađavi…

 

Pa sej sm tuki no…. sm vidu tudi tist prejsnji komentar…. paaaa sej bomo komentirali…

 

Neumnosti pa take da te srat prime… od nekdaj zivijo na racun zahoda… od kar jih bombardirate…

Pa dej preberi kako je bilo ko so bili kalifati…

Same gluposti. Dobro da je mon samo za raju.

Zakaj bi jih druge drzave vzele? Sej majo svojo drzavo in svojo zemljo.

Katere nocejo zapustit.

Reci ti meni kolko dana da vam dam da mi nemate pristupa?

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 07.04.2024 ob 09:09

Neumnosti pa take da te srat prime… od nekdaj zivijo na racun zahoda… od kar jih bombardirate…

Pa dej preberi kako je bilo ko so bili kalifati…

Same gluposti. Dobro da je mon samo za raju.

Zakaj bi jih druge drzave vzele? Sej majo svojo drzavo in svojo zemljo.

Katere nocejo zapustit.

Reci ti meni kolko dana da vam dam da mi nemate pristupa?

Ti kalifatko, islam prinaša samo zlo in bedo povsod, kjer velja šarija. Pa ne mi privlečt spet Emiratov, kjer je jasno, da bogatijo na račun nafte, ki jo prodajajo kafirjem. Sami pa grešijo hujše kot vsi kafirji na Zahodu – ker lahko, pokvarjenci. Brez nafte so ustvarili kaj? Nič, nula. Pa še svoje brate po veri izkoriščajo kot pravi sužnjelastniki. Ja, kot je rekel pedo Mohamed, a ne, da lahko. Pejt ti v en tak ubrisan kalifat, ker tukaj med kafirji res ni za živeti. ISIS se je šel tak rajski kalifat. Samo ne vem kako to, da so se razbežali kot podgane. Verjetno je bilo tako super tam, da je bilo kar preveč.

Torej srečno pot v kalifatlandijo. Pa s sabo odpelji še somišljenike. Ker je res neprimerno, da živiš v taki pokvarjeni islamofobni državi. 😄

Palestinski civilisti te hrane in ostale pomoči ne bodo videli. Če pa že, jo bodo morali kupiti na tržnicah, še posebej stvari za otroke! Stran vržen denar! Poglejte si na netu, kakšna je bila Gaza pred Hamasovim napadom na Izrael. Luksuz, o katerem lahko Slovenija sanja. Luksuzni hiteli, rešiti, nakupovalna središča, vile.. Koncentracijsko taborišče? Hahah, za neuke, ki nimajo pojma o “Palestini”. Toliko denarja se jim je v desetletjih poslalo, večina je šla v tunele in orožje, pa za HAMAS milijarderje. Nobena “država ni prejela toliko pomoči. Podpiramo teroriste, doma pa folk lačen.

“Palestinski civilisti te hrane in ostale pomoči ne bodo videli. Če pa že, jo bodo morali kupiti na tržnicah, še posebej stvari za otroke! Stran vržen denar! Poglejte si na netu, kakšna je bila Gaza pred Hamasovim napadom na Izrael. Luksuz, o katerem lahko Slovenija sanja. Luksuzni hiteli, rešiti, nakupovalna središča, vile.. Koncentracijsko taborišče? Hahah, za neuke, ki nimajo pojma o “Palestini”. Toliko denarja se jim je v desetletjih poslalo, večina je šla v tunele in orožje, pa za HAMAS milijarderje. Nobena “država ni prejela toliko pomoči. Podpiramo teroriste, doma pa folk lačen.”

Sej pravim, da smo oderuško zasužnjeni, zato pa oblast samo laže in krade, pardon pleni, kot je to delal Mohamed vsem nevernikom.

Bratuškova je tolk zabita, da ne dojame, da je tam samo zato, da se kradejo milijarde preko nje. Idealna koristna butalka. In taki butalci ste pač večinoma Slovenci. Koristni idddioti.

Meni nihče ne bo rekel, da smo Slvoenci tako nesposobni, da cela družina NI SPOSOBNA vzeti kredita za eno stanovanje za ta mlada dva – Slovencev pa vsak dan manj. A v Gazi pa tak luksuz pa toliko stanovanj in to je kao “zatirana zemlja”?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8346, 07.04.2024 ob 10:45

“Palestinski civilisti te hrane in ostale pomoči ne bodo videli. Če pa že, jo bodo morali kupiti na tržnicah, še posebej stvari za otroke! Stran vržen denar! Poglejte si na netu, kakšna je bila Gaza pred Hamasovim napadom na Izrael. Luksuz, o katerem lahko Slovenija sanja. Luksuzni hiteli, rešiti, nakupovalna središča, vile.. Koncentracijsko taborišče? Hahah, za neuke, ki nimajo pojma o “Palestini”. Toliko denarja se jim je v desetletjih poslalo, večina je šla v tunele in orožje, pa za HAMAS milijarderje. Nobena “država ni prejela toliko pomoči. Podpiramo teroriste, doma pa folk lačen.”

Sej pravim, da smo oderuško zasužnjeni, zato pa oblast samo laže in krade, pardon pleni, kot je to delal Mohamed vsem nevernikom.

Bratuškova je tolk zabita, da ne dojame, da je tam samo zato, da se kradejo milijarde preko nje. Idealna koristna butalka. In taki butalci ste pač večinoma Slovenci. Koristni idddioti.

Meni nihče ne bo rekel, da smo Slvoenci tako nesposobni, da cela družina NI SPOSOBNA vzeti kredita za eno stanovanje za ta mlada dva – Slovencev pa vsak dan manj. A v Gazi pa tak luksuz pa toliko stanovanj in to je kao “zatirana zemlja”?

preverite po kakšnih cenah gradijo Avstrijci, pa boste videli kakšne so razlike- razliko pokradejo, Avstrijci pa dvigujejo standarde in lepše življenje državljanov. Pri nas se vsako leto pokrade do 5 miljard denarja- povsod, na vseh resorjih. In to ne samo levi, tudi desni, eni in drugi vedo in ko so na oblasti imajo pač prioriteto in kot opozicija samo lapajo, naredijo pa nič. ZATO VOLITE VESNA-PIRATI-RESNICE, te ki že 32 let kradejo pa obvoz

ZATO VOLITE VESNA-PIRATI-RESNICE, te ki že 32 let kradejo pa obvoz. 

SE STRINJAM!!! 

New Report

Close