Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je 10 mesecev preveč dolgo za prebolevanje bivše?

Je 10 mesecev preveč dolgo za prebolevanje bivše?

Lani poleti me je sedaj bivša pustila. Vmes je bilo tudi varanje in nezvestoba iz njene strani. Skupaj sva bila slabih 6 let.

 

Sedaj bo 10 mesecev, odkar me je pustila. Meni pa še vedno ni do “pecanja” novih.

Do nje mislim, da ne čutim ničesar več, le še jezo na vse to, kar mi je naredila, pa vseeno.

 

Ona si je kar hitro našla novega. Jaz sem pa kot otopel v iskanju nove.

 

Povejte vaše mnenje.

 

Bolj si boš to v glavo cepal slabše ti bo. Ni prva ne zadnja. Čas celi rane. Nič ne čakaj, v akcijo. Tudi po 5 letih se še boš vedno kaj spomnil na njo, a slika bo meglena…

Ne, ni predolgo. Vzemi si čas za prebolevanje. Ljudje smo si različni v tem, koliko časa rabimo, da nekoga prebolimo. Do konca, ne samo na pol.

Vso srečo!👍 Saj bo šlo.

Vzemi si čas. Če si še jezen na njo, še je nisi čisto prebolel. Tudi ne bi bilo fer do nove. Ne bodi kot nekateri, ki skočijo v novo vezo, govoreč, da so preboleli, potem po parih mesecih nove veze pa da še niso pripravljeni se vezat, ker se bojijo novega razočaranja. In spet trpi ena duša več. Uživaj v samskosti, privošči si to, kar si prej nisi, flirtaj, zabavaj se.

Prevec!!! Mnogo prevec. Max. 10 dni.

Odgovor na objavo uporabnika
Hudoo, 25.07.2021 ob 18:24

Prevec!!! Mnogo prevec. Max. 10 dni.

Sploh ne obstaja pravilo. Avtor ti pa ne išči nove, dokler bivše ne preboliš. Saj novi ne bi imel kaj dati, kot svojo bolečino-razbitine svojega krvavečega srca. Premisli. Nobena, ki se ma vsaj malo rada, si te takega kot si zdaj, sploh ne želi, vsaj na dolgi rok, ko bi te spoznala.

Odgovor na objavo uporabnika
vaše mnenje, 25.07.2021 ob 17:52

Lani poleti me je sedaj bivša pustila. Vmes je bilo tudi varanje in nezvestoba iz njene strani. Skupaj sva bila slabih 6 let.

 

Sedaj bo 10 mesecev, odkar me je pustila. Meni pa še vedno ni do “pecanja” novih.

Do nje mislim, da ne čutim ničesar več, le še jezo na vse to, kar mi je naredila, pa vseeno.

 

Ona si je kar hitro našla novega. Jaz sem pa kot otopel v iskanju nove.

 

Povejte vaše mnenje.

 

To se zgodi, če piješ prave kače strup pri pič*ini pipi.

Sedaj pa odvisno koliko strupa si izpil in kako bi bilo če bi kakega drugega in bi ta nadvladal v tebi nad prejšnjim.

Je pa na voljo verjetno tudi v injekcijah, ta ki ga tako močno vsakodnevno oglašujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
take mamo, 25.07.2021 ob 17:59

Bolj si boš to v glavo cepal slabše ti bo. Ni prva ne zadnja. Čas celi rane. Nič ne čakaj, v akcijo. Tudi po 5 letih se še boš vedno kaj spomnil na njo, a slika bo meglena…

Zakaj bi motal v akcijo, če mu ni do tega? A samo zato, da bo še on prizadel nekaj žensk?

Ne ni preveč, jaz po 14tih letih zveze, dva otročicka 2leti in 6let, ni sem še prebolel, pa je minilo že leto dni. Ona pa prec na druzga in to z 20let starejsim, srce se mi trga čez kaj bosta mogla it otroka. Njej je pa vseno če trije trpimo. To so današnje ženske. Imela je pa vse doma, samo sexsa je bilo pa preveč zato je šla z drugim… lp

Najlazje je da nasekas vse njene best kolegice, sestro in mamo, cez par let se njo in jo sutnes v rit… Mascevanje bo sladko

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3816, 26.07.2021 ob 16:38

Ne ni preveč, jaz po 14tih letih zveze, dva otročicka 2leti in 6let, ni sem še prebolel, pa je minilo že leto dni. Ona pa prec na druzga in to z 20let starejsim, srce se mi trga čez kaj bosta mogla it otroka. Njej je pa vseno če trije trpimo. To so današnje ženske. Imela je pa vse doma, samo sexsa je bilo pa preveč zato je šla z drugim… lp

Nič kakšne smo ženske! Pri meni je partner odšel, po 30 letih z drugo, mlajšo seveda. Ne vem kdaj se bom sestavila pa sem sama že 4 let.

Mogoče si lahko prebereš kaj o 5 stopnjah žalovanja, prebolevanja. Nekateri grejo kar hitro čez te stopnje in začnejo na novo živet, nekateri pa se na kakšni stopnji ustavijo za kakšno leto ali dve.

Dejstvo je, da moraš sprejet, da sta šla narazen, kakšen je bil razlog, čez 10 let sploh ne bo več važen, ker zate ona ne bo več obstajala.

Vzemi si toliko časa kolikor ga potrebuješ. Vem da se sliši zlajnano, ampak ko boš najmanj pričakoval, ti zna prekrižati pot ženska, s katero se bosta ujela – brez varanja in laži.

Saj veš, upanje umre zadnje. Pa srečno

Vsakič sem rabila nekaj let, da sem šla v novo zvezo. Pa niti ni bilo nekih hudih prevar. Pač tako je. Vzemi si kolikor časa rabiš.

Dejansko se morem zahvalit takim zgodbam, da nisem depresiven ker še nisem imel prvega poljuba in sem devičnik pri 20tih. Ne privoščim nič slabega ampak nemorem pomagat, da se počutim bolje.

Zanimivo (čeprav za vas zelo boleča in neprijetna izkušnja) je začuda prebrati, da tudi dekleta varajo. Pustimo sedaj to, kar že vemo…Ja, tako je, boleče je in bo tudi ostalo še kar nekaj časa, dokler ne boste uspeli nekako od-pustiti, da gre to od vas stran. Normalno je, da boste čutili 10 mesec po takšni izkušnji. Prepričan sem, da bi tudi kakše  pogovor s kakšnim terapevtom pomagal. Fokus na novi cilj/e in na grajenje (po korakih) novega (in boljšega) življenja.

NE, dve leti potrebuješ, da lahko z malo bolj mirno in s hladno glavo pogledaš nazaj.

Si že prebolel al še ne? 😊

Ko ti bo, ti bo. Simpl. Samo ti veš, kdaj bo zate pravi čas, če bo.

Pri meni je že več kot eno leto pa ga še nisem prebolela pa sva bila samo pol leta skupaj.

Ne, ne zanimajo me nobeni drugi moški. Za vedno sem opravila z moškimi. Nočem več nobenega razmerja.

Že to je bilo napaka.

Aja predzadnjič sem se zaljubila tam pri cca 25ih, trajalo kratek čas, se je izkazalo, da je poročen pa je lagal, da je samski. Tako, da to niti ne štejem za pravo razmerje. Ponovno sem se zatrapala po 15 letih. Zdaj pa upam, da se ne bom nikoli več.

 

Cas ni merilo za prebolelost. Svetujem ti  da se ukvarjaj z sportom, tudi spehodi so ok. Zamoti se, zavedaj se da se bo pojavila nova sreca. Mozno tudi stara nova.

Poglej jaz sem bil z mojo 7 let razsla sva se po neumnem. Potem sva se skregala na polno, ker sem hotel da se vrne, no na koncu je ona hotela da se vrne, pa jaz nisem hotel, ker je imela razmerja in se zanosila je z enim. Oh ja. No sedaj sva skupaj ze dooolgo in imava otroke. Oh ta ljubezen.

Zelim ti sreco, da bos cim manj trpel. Spomni se pa mojega primera, ki pa ni izmisljen.

prej pozabiš na njo bolje. Je pa to lažje reči kot storiti, egoistom je pa to veliko lažje.

Jaz sem imel enkrat izkušnjo, ko sem hodil skoraj 2 leti, pa je 1 teden po prekinitvi že z drugim bila. Pa sem vmes enkrat jaz “prekinil”, ker je bila velikokrat nesramna, ampak nisem imel nobene druge, potem je pa ona hotela še enkrat probat in potem si je čez čas očitno kar drugega najdla in šele potem prekinila z mano, tako da sem jo že čez en teden videl, da se je držala za roke z drugim. Ko sem ji rekel ni to malo hitro, je rekla kaj naj do penzije čakam, potem se pa nisem več pogovarjal z njo.

Pač tipičen egoist (eni ljudje nimajo dosti čustev) in očitno je ta tvoja bivša ista.

 

Objava čaka odobritev

Poznam ljudi, ki celo po 10 letih se niso preboleli bivsega partnerja.

Lasix

https://buylasixshop.com/ – lasix dose

New Report

Close